20. krog |  Domžale, Športni park |  26.11.2011 ob 13.30

0 : 2

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Tratnjek Andrej (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  Danes bomo spremljali tekmo 20. kroga med domačimi Domžalami in gosti iz Celja.
0'
  Obe ekipi sta si sosedi na lestvici, samo da imajo Domžale dve točki prednosti pred Celjani. Tako da bi Celjani z morebitno današnjo zmago prehiteli Domžale in bila na šestem mestu.
0'
  Obe moštvi sta se že pomerili dvakrat: v drugem krogu so slavili Domžalčani z 1:0, v enajstem krogu pa so bili boljši Celjani s 3:0.
0'
  V sredo so se Domžale pomerile proti Rudarju in doživele pravo malo katastrofo in izgubile s 6:0. Na rezultat je vplivala zgodnja izključitev Nejca Vidmarja, ki je bil izključen že v prvi minuti.
0'
  Celjani pa so gostovali v Ljubljani in iz Stožic odnesli veliko točko 0:0.
0'
  Domžale so na zadnjih treh tekmah izgubile, kar je dodobra načelo vzdušje v slačilnici.
0'
  Obedve ekipi imata težave s prejetimi zadetki: Domžale so prejele 31 zadetkov (enega manj kot najslabše moštvo s prejetimi zadetki Triglav 32). Celjani pa so prejeli 28 zadetkov (tri manj kot Domžale).
0'
  V ekipi Domžal zaradi poškodb danes ne bo: Roka Hanžiča, Blaža Brezovačkega, Darka Topića, Alena Kavčiča in Nika Cimpriča. Zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi prejšnjega kola v Velenju je vratar Nejc Vidmar že končal z jesenskim delom prvenstva. Po odsluženi kazni bi se v ekipo lahko vrnil Mitja Zatkovič, ki pa je prav tako poškodovan.
0'
  Upravni odbor Nogometnega kluba Celje je na svoji seji sprejel sklep o spremembi komercialnega imena kluba. Po koncu jesenskega dela prvenstva bo uradno ime kluba, torej NK CELJE in ne več NK CM Celje.
0'
  Za Celjane sta bila vprašljiva Bekim Kapič, ki je na klopi. Kljub drugačnim napovedim bo zaigral tudi Denis Popovič, ki je drugi strlec celjskega moštva. Najboljši strelec Celjanov je s sedmimi zadetki Roman Bezjak in bo tudi danes največja nevarnost za domžalska vrata.
0'
  Pri Domžalah bo manjkal Lucas Horvat, ki je bil sprva napovedan v začetni enajsterici, toda je ostal v garderobi. Včeraj mu je fizioterapevt očistil prst na nogi, toda kljub tabletu je argentinski Slovenec takoj ko je obul kopačko ugotovil, da nstop danes ne bo mogoč. Namesto njega bo od začetka igral Osmanaj.
0'
  Obe ekipi sta že tri tekme brez zmage (Domžale imajo tri poraze, Celjani pa dva poraza in sredin remi v Stožicah proti Olimpiji).
0'
  Obe ekipi že prihajat na igrišče. Domžalčani bodo igrali v rumeni, Celjani pa v beli športni opremi.
0'
  zanimivost tekme je zagotovo tudi ta, da je med prvima vratarjema obeh ekip kar 22 let razlike.
0'
  To je debitantski nastop za domžalskega vratarja Gregorja Zabreta.
0'
0'
  Celjani so prvi začeli s sredine igrišča.
0'
  Izjemno agresiven začetek Domžal.
1'
  Streljal je Miroslav Radulovič, a mimo vrat.
2'
  Celjani so hitro umirili domače.
3'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
3'
  Prosti strel s 30-ih metrov za Celje.
3'
  Pavlovič je zadel živi zid.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Damir Pekič.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Apatič.
6'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
6'
  GOOOL! Zadel je Marko Krajcer! Prosti strel je izvajal Pavlovič, žogo so vsi nogometaši spustili, ta je prišla do Krajcerja, ki je iz neposredne bližine zadel z glavo.
9'
  Super prodor Đakoviča, ki je podal pred vrata, kjer je bil Bezjak, toda Elsner je požrtvovalno prestregel žogo.
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
10'
  Celjani so rešili situacijo.
10'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
11'
  Elsner je prestregel žogo, podal na krilo do Osmanaja, ki pa ni uspel poslati dobrega predložka v kazenski prostor.
11'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
12'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Saša Bakarič.
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Luka Elsner.
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
13'
  Prosti strel s -ih metrov za Domžale.
13'
  Izvajalec bo Drevenšek...
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
14'
  Streljal je Liridon Osmanaj, a mimo vrat.
15'
  Odličen prosti strel Drevenška, ogromno dela za Mujčinoviča, ki je s skrajnimi močmi odbil žogo, do nje je prišel Osmanaj, ki pa je iz neposredne bližine zgrešil vrata iz neposredne bližine.
16'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
16'
17'
18'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Marko Drevenšek.
19'
21'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
21'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Dobil ga je Marko Krajcer.
22'
  Zoran Pavlovič v prepovedanem položaju.
23'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
24'
  Predložek Gobca je preletel vse nogometaše in končal v gol avtu.
25'
  obetavna akcija Domžal, na koncu pa Vuk ni uspel ustreliti proti vratom.
26'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
27'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
29'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Nenad Đakovič.
30'
  Celjani igrajo z destimi možmi, saj je Akakpo po trku s Krajcerjem zapustil igro.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Uroš Korun.
32'
  Priložnost za Domžale-predložerk Apatiča, nato pa je v kazenskem prostoru, potem ko je bil zaprt padel Pekič, toda ni enajstmetrovke.
32'
34'
  V zadnjih minutah ni več pravih akcij, ne na eni, ne na drugi strani.
35'
  Domžalčani imajo žogo vseskozi v svoji posesti, toda bližje od 25-ih metrov sploh ne pridejo.
36'
36'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Đakovič. Dobil ga je Darko Zec.
38'
39'
  Menjava: iz igre Saša Bakarič, v igro Bekim Kapič.
40'
  Taktična menjava: Kapič se seli na mesto centralnega branilca, Akakpo na mesto zadnjega vezista, Gobec pa na bok.
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Marko Drevenšek.
42'
42'
  Serge Akakpo je dobil rumeni karton.
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
45'
Podaljšek
  Dve minuti sodnikovega podaljška.
45+1'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Miroslav Radulovič.
45+1'
  Tadej Apatič je dobil rumeni karton.
45+2'
45'
45'
  Menjava: iz igre Serge Akakpo, v igro Klemen Medved.
46'
  Dvakrat je streljal Krljanovič, ki pa sta bila blokirana.
46'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
47'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Nenad Đakovič.
47'
  Prosti strel z desne izvaja Pavlovič...
47'
  ...Teinovič izbija z glavo.
48'
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
51'
  Igra poteka med obema kazenskima prostoroma.
53'
  Domžale ima prosti strel.Klemen Medved je igral z roko.
53'
  Klemen Medved je dobil rumeni karton.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Medved.
54'
  Menjava: iz igre Marko Drevenšek, v igro Dejan Gerič.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Gerič.
57'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Roman Bezjak.
57'
  Prosti strel z leve strani izvaja Pavlovič...
58'
58'
59'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Dobil ga je Roman Bezjak.
59'
  Liridon Osmanaj je dobil rumeni karton.
60'
  Neumen prekršek Osmanaja, potem ko je Bezjaku že ušla žoga. Osmanaj je lahko vesel, da je prejel samo rumeni karton, kajti štrart je bil iz hrbta in to zelo oster.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Teinovič.
61'
64'
  Že dolgo časa nismo videli nobene prave priložnosti.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Đakovič. Dobil ga je Tadej Apatič.
67'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Gerič. Dobil ga je Roman Bezjak.
67'
68'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Luka Vrhunc.
69'
  Luka Vrhunc v prepovedanem položaju.
70'
  Super akcijo Celja je prekinil Elsner, ki se je pravočasno vrnill v obrambo.
70'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
70'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Uroš Korun.
73'
73'
  GOOOL! Zadel je Zoran Pavlovič! Celjski kapetan je lepo, prefinjeno udaril in s pomočjo vratnice premagal 16-letnega Gregorja Zabreta.
75'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Liridon Osmanaj.
75'
  Menjava: iz igre Liridon Osmanaj, v igro Tadej Rems.
81'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
83'
  Birjukov je v napad poslal oba visoka centralna branilca, Knezoviča in Zeca.
83'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Klemen Medved.
85'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Klemen Medved.
86'
  Menjava: iz igre Nenad Đakovič, v igro Iztok Močivnik.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
87'
88'
  Polprotinapad Celja, ki ga je Pavlovič zaključil s previsokmi predložkom.
89'
  Slab predložek Pekiča na drughi strani.
90'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+1'
90+2'
90+2'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
90+3'
90+3'
  V zadnjih trenutkih so pritiskali Domžalčani vendar brez uspeha.
90+3'
  Na koncu zaslužena zmaga Celja, ki je imeloi veliko priožnosti, tudio na domači strani so imeli priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene.