21. krog |  Celje, Arena Petrol |  04.12.2011 ob 15.45  | Prenos: TV Slovenija 2

Celje

0 : 4

Luka Koper

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Celja, kjer nas do začetka tekme Celje - Koper loči še dobrih pet minut.
0'
1'
  Celjani in Koprčani so se v letošnji sezoni pomerili že dvakrat. Na prvi tekmi v Celju so domačini slavili z 2:0, zatem pa je Celje slavil še v Kopru, ko je bilo 2:1.
4'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
6'
  V uvodnih minutah tekme še nismo videli prave priložnosti. Igra poteka med obema kazenskima prostoroma.
9'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
9'
  Milan Osterc je po podaji Aganoviča izkoristil luknjo v celjski obrambi ter zatem premagal nemočnega vratarja Mujčinovića.
11'
  Gostje so po prvi nevarni priložnosti prišli do vodstva.
12'
13'
  Đukič je z glavo udaril čez gol.
15'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
19'
  Odličen poizkus Bezjaka iz roba kazenskega prostora je v kot izbil gostujoči vratar.
19'
  CM Celje ima udarec iz kota.
21'
22'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
22'
  Bezjakov udarec z glavo je odletel mimo gola.
23'
  Domače moštvo ima po uvodnem šoku zdaj več od igre, a prave priložnosti za izenačenje še ni bilo.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko.
26'
  Odlično priložnost za povišanje prednosti je zapravil Pučko, ki se je sam znašel pred odmačim vratarjem, vendar pa meril ravno vanj.
27'
  Dejan Krljanovič je dobil rumeni karton.
35'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
35'
  Igra se je v zadnjih minutah umirila. Ni pravih priložnosti ne na eni in ne na drugi strani.
42'
43'
  V Celju je do konca prvega polčasa še dobra minuta, igra pa vse prej kot zanimiva. Brez priložnosti.
45+1'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
45+1'
45+1'
  Končan je prvi polčas tekme Celje - Koper. Slednji po prvem delu zasluženo vodi z 1:0, ko je zadel Milan Osterc.
45'
45'
  Menjava: iz igre Bekim Kapič, v igro Saša Bakarič.
46'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
46'
  Izjemna priložnost za Osterca, ki je preigral Krajcerja, zatem pa za las udaril mimo desne vratnice.
54'
  Denis Popovič je dobil rumeni karton.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nenad Đakovič.
55'
  Izjemna priložnost za Đakoviča, ki se je po podaji Pavloviča sam znašel pred vratarjem Nenezičem, a meril naravnost vanj.
57'
58'
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Serge Akakpo.
62'
  Nenad Đakovič je dobil rumeni karton.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
64'
  Natančen strel Pavloviča iz prostega strela je izbil Nenezič.
66'
  Menjava: iz igre Nenad Đakovič, v igro Iztok Močivnik.
67'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Matej Palčič.
67'
68'
  Vnovičen poizkus Pavloviča, ki pa je za kakšen meter odletel čez gol.
69'
  Domači v zadnjih minutah igrajo boljše, so več pri žogi, a nikakor ne uspejo priti do izenačenja.
72'
73'
  Gostje so prišli do vodstva z 2:0, ko je še v drugo zadel Osterc, po podaji Strune. Koper je izkoristil odprto igro domačega moštva in s hitrim protinapadom bržkone že odločil tekmo.
75'
  Menjava: iz igre Dejan Krljanovič, v igro Marijo Močič.
77'
  GOOOL! Zadel je Davor Bubanja!
78'
  Koprčani so še enkrat premagali neprepoznavno domačo obrambo in še v tretje zadeli. Po podaji Osterca, ki je osmešil domače branilce je zadel Bubanja.
79'
  Zoran Pavlovič je dobil rumeni karton.
80'
82'
  Streljal je Iztok Močivnik, a mimo vrat.
84'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
84'
85'
  Odličen strel Pavlovič, a je bil znova na mestu vratar Nenezič.
86'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
87'
  GOOOL! Zadel je Adnan Aganovič!
88'
  Aganovič je poskrbel, da je v domači mreži končala še četrta žoga, ko je znova zaspala obramba.
90+1'
90+1'
  Glavni sodnik je brez dodatka zaključil s tekmo, ki se je končala s 4:0 v korist Kopra.