25. krog |  Murska Sobota, Fazanerija |  21.03.2012 ob 15.00

Mura

3 : 4

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč) , Gostenčnik Gregor (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Murske Sobote!
0'
  Pred nami je srečanje 25. kroga 1. SNL med domačo Muro 05 in gostov iz Domžal.
0'
  Četrtouvrščena Mura je do sedaj osvojila 38 točk, medtem ko so jih Domžalčani osvojili 10 manj in zasedajo osmo mesto.
0'
  V ekipi Domžal bodo zaradi poškodb manjkali Tadej Apatič, Darko Topić, Miroslav Grbić, Luka Vrhunc in Slobodan Vuk. Darko Zec bo manjkal zaradi smrti v družini, kaznovana pa sta Ivan Knezović in Damir Pekič. Manjkal bo tudi kapetan Dalibor Teinović, ki mu je trener namenil počitek.
0'
  Strateg Mure 05 Ante Šimundža ima nekaj manj težav pri postavi moštva, saj bosta danes manjkala poškodovani Mate Eterovič in kaznovani Leon Horvat.
0'
  Imamo že obe postavi.
0'
  Mura bo začela v postavi: Luk, Kouter, Cipot, Travner, Janža, Bohar, Maruško, Dodlek, Rep, Jelič in Fajič.
0'
  Postava Domžal: Vidmar, Skubic, Elsner, Ihbeisheh, Hanžič, Korun, Zatkovič, Balokog, Krcič, Radovanovič in Živec.
0'
  Vreme je jasno pri 17 stopinjah Celzija, kar predstavlja optimalne pogoje, zato danes pričakujemo dobro nogometno predstavo.
0'
  Igralci obeh ekip vključno s sodniško trojko so že na travnati površini, kjer opravljajo ogrevanje.
0'
  Današnja nasprotnika sta se v tekočem prvenstvu srečala dvakrat; v sedmem krogu je bilo v Murski Soboti 1:1, v 16-tem v Domžalah pa so slavili rumeno-modri z izidom 2:1.
0'
  Do začetnega sodnikovega žvižga nas ločijo še začetne formalnosti.
0'
  S sredine igrišča bodo začeli črno-beli.
0'
0'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Rajko Rep.
1'
  Domžale ima udarec iz kota.
2'
  Sporna situacija ko je po kotu v gneči pred Murinimi vrati padel Radovanovič.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Kouter. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Jaka Ihbeisheh.
6'
8'
  Obetaven začetek Domžalčanov, ki so več pri žogi in imajo iniciativo.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Nejc Skubic.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Dobil ga je Nack Patrick Balokog.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nejc Skubic. Slab strel.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Dobil ga je Nejc Skubic.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič.
17'
  Po globinski podaji Repa je Fajič prehitel gostujočo obrambo, vendar je bil Vidmar na mestu.
17'
  Streljal je Dragan Jelič, a mimo vrat.
18'
  Znova je bil podajalec Rajko Rep, ki je s podajo na drugo vratnico našel samega Jeliča. Njegov strel iz bližine pa je zletel tik mimo vrat.
20'
  Igor Radovanovič v prepovedanem položaju.
21'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Dobil ga je Damjan Bohar.
21'
  Mura ima udarec iz kota.
22'
  Streljal je Fabijan Cipot, a mimo vrat.
23'
  Priložnost za Domžale. Pred gol je podal Skubic Radovanovič pa je bil za las prekratek.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Dobil ga je Amer Krcič.
24'
25'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
26'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Rajko Rep.
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Nack Patrick Balokog.
28'
29'
  Strel Krciča je Luk ubranil, nato pa žogo izpustil. Z zadnjimi močmi so jo Muraši spravili v kot.
30'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Ihbeisheh. Luk brani.
31'
32'
33'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Uroš Korun.
34'
34'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Damjan Bohar.
35'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Dragan Jelič.
35'
  Deset minut pred koncem prvega polčasa spremljamo dokaj živahno srečanje, manjkajo le zadetki.
36'
36'
37'
  Streljal je Jure Travner, a mimo vrat.
37'
  GOOOL! Zadel je Amer Krcič!
38'
  Živec je prodrl v kazenski prostor in podal na drugo vartnico osamljenemu Krciču, kateremu ni bilo težko zadeti.
39'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Dobil ga je Dragan Jelič.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
41'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Dobil ga je Timotej Dodlek.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
45+1'
  Po prvem polčasu so lahko bolj zadovoljni v taboru Domžal, ki z zadetkom Krciča vodijo z 1:0. Svoje priložnosti so imeli tudi domači, vendar je nekajkrat odlično posredoval vratar Vidmar. V drugem polčasu se nadejamo še boljše igre domače ekipe, saj bodo črno-beli naredili vse, da rezultat obrnejo sebi v prid.
45'
46'
  Obe ekipi nadaljujeta v začetnih postavah.
46'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Dobil ga je Timotej Dodlek.
47'
  Krajša prekinitev zaradi poškodbe Dodleka.
48'
  Streljal je Nusmir Fajič, a mimo vrat.
50'
51'
  Skubic je v zadnjem trenutku posredoval pred Jeličem...
51'
  GOOOL! Zadel je Nusmir Fajič!
52'
  Izenačenje v Murski Soboti! Akcijo Boharja in Repa je s pridom izkoristil najboljši domači strelec in s šestih metrov neubranljivo zadel.
53'
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Luka Elsner.
54'
  Streljal je Nack Patrick Balokog, a mimo vrat.
55'
  Bomba Kamerunca v dresu Domžal je za las zgrešila cilj.
56'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Jure Travner.
57'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Amer Krcič.
58'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Damjan Bohar.
58'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Dobil ga je Amer Krcič.
62'
62'
  GOOOL! Zadel je Dragan Jelič!
64'
  Jelič je svoj prvenec v dresu Mure 05 dosegel po odlični podaji danes prav tako odličnega Repa.
64'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Dobil ga je Nusmir Fajič.
65'
65'
67'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog.
68'
  Nack Patrick Balokog je dobil rumeni karton.
69'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Nino Kouter.
69'
  Menjava: iz igre Amer Krcič, v igro Dejan Gerič.
70'
72'
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Timotej Dodlek.
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Korun.
73'
74'
  V slabih 20-ih minutah je Muri uspelo tehtnico prevesiti na svojo stran. Zdaj so Domžalčani tisti, ki lovijo vsaj točko.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Zatkovič.
75'
76'
  Tokrat je izvrstno podal Jelič, Fajič pa je s strelom na drugo vratnico povišal domače vodstvo.
77'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Mitja Lotrič.
77'
  GOOOL! Zadel je Mitja Zatkovič!
77'
  Po napaki domače obrambe se je iz kakšnih 20-ih metrov za strel odločil Mitja Zatkovič in neubranljivo zadel.
77'
  Menjava: iz igre Uroš Korun, v igro Liridon Osmanaj.
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Nack Patrick Balokog.
79'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Mitja Lotrič.
82'
  GOOOL! Zadel je Saša Aleksander Živec!
83'
  Po samostojnem prodoru se je Živec odločil za strel iz 16-ih metrov, žoga pa se je od vratnice odbila v mrežo.
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Gerič.
85'
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Ihbeisheh, z golove črte odbija Dodlek.
86'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Leon Sreš.
88'
89'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Timotej Dodlek.
89'
  Jaka Ihbeisheh je dobil rumeni karton.
89'
  Smo v samem finišu srečanja, zmagovalec pa še vedno ni znan…
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Nusmir Fajič.
90'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Jaka Ihbeisheh je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
90+2'
  GOOOL! Zadel je Liridon Osmanaj!
90+3'
  Osmanaj se je sprehodil skozi Murino obrambo in Domžalčane znova popeljal v vodstvo.
90+3'
90+3'
  V Murski Soboti smo spremljali neverjetni drugi polčas. Mura je uspela zaostanek 0:1 spremeniti v vodstvo 3:1 in zdelo se je, da bo zmaga ostala doma. Vendar je bit to račun brez krčmarja oz. Domžalčanov, ki so v končnici s tremi zadetki šokirali Fazenarijo.