27. krog |  Celje, Arena Petrol |  31.03.2012 ob 16.00

1 : 3

Mura

Sodniki: Vinčič Slavko (glavni sodnik), Kmetec Radenko (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz sončnega in vetrovnega Celja.
0'
  Trenutno je 18 stopinj Celzija.
0'
  Celjani imajo na 8. mestu 10 točk zaostanka za 4. uvrščeno Muro.
0'
  Imamo obe postavi.
0'
  Postava Celje: Mujčinović, Krajcer, Krljanović, Bezjak, Verbič, Gobec, Centrih, Močić, Vidmajer, Žurej in Medved.
0'
  Postava Mura: Draković, Cipot, Rep, Bohar, Horvat, Travner, Fajić, Janža, Jelić, Dodlek ter Maruško.
0'
  Mura je v letošnji sezoni dobila oba medsebojna obračuna. V Areni Petrol z 1:0, na domačem igrišču pa s 4:0.
0'
  Celjani bodo tokrat zelo oslabljeni. Prepoved nastopa imajo Bekim Kapič, Alen Romih in Saša Bakarič, še vedno pa so poškodovani Iztok Močivnik, Jure Škafer, Saša Kovjenič in Stefan Ristovski.
0'
  Celjani so danes tako oslabljeni, da ima trener Romih na klopi za rezerve le tri igralce, vključno z rezervnim vratarjem.
0'
  Ekipi sta že na travnati površini.
0'
0'
  Celje ima udarec iz kota.
1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič.
3'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Dobil ga je Jure Travner.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Jelič.
7'
  Po podaji Boharja iz desne je Jelić prišel do strela, a je vratar Mujčinović dobro posredoval.
7'
  Mura ima udarec iz kota.
7'
  Po podaji iz kota je Fajić z glavo meril nenatančno.
8'
  Streljal je Nusmir Fajič, a mimo vrat.
9'
9'
  Po dolgi podaji Maruška se je Fajić znašel sam pred vratarjem Mujčinovićem, ki se je znova izkazal.
10'
10'
  Streljal je Jure Travner, a mimo vrat.
11'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Roman Bezjak.
11'
  Nusmir Fajič je dobil rumeni karton.
11'
  Streljal je Marijo Močič, a mimo vrat.
12'
  Dober strel Močića iz prostega udarca, žoga je zletela mimo desne vratnice gostujočega gola.
12'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Dobil ga je Dragan Jelič.
13'
Gol (11m)
  GOOOL! Leon Horvat je zadel enajstmetrovko!
14'
  Prekršek Vidmajerja nad Jelićem v svojem kazenskem prostoru. Sodnik Vinčič je povsem upravičeno pokazal na belo točko.
15'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Erik Janža.
18'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Damjan Bohar.
20'
  Streljal je Dejan Krljanovič, a mimo vrat.
21'
  Krljanović je skoraj izkoristil napako gostujoče obrambe.
25'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak!
26'
  Odlična akcija Celjanov. Močić je po prodoru na desni strani odlično našel Bezjaka, ki je z natančnim strelom premagal vratarja Drakovića.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
27'
  Marijo Močič je dobil rumeni karton.
29'
29'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
32'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Leon Horvat.
34'
35'
36'
  Po dolgi podaji Medveda je Bezjak sprožil za odtenek prešibko.
36'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Klemen Medved.
37'
  Andraž Žurej v prepovedanem položaju.
39'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Dobil ga je Amel Mujčinovič.
41'
41'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Žurej. Dobil ga je Filip Drakovič.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
44'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Jure Travner.
45'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Krljanovič. Dobil ga je Dragan Jelič.
45'
  Še minuta dodatka.
45+1'
45'
47'
48'
  Odlična solo akcija Močića, ki je na koncu streljal čez vrata Mure.
49'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Matej Centrih.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Timotej Dodlek.
51'
  Po dobrem strelu Dodleka je bil na mestu vratar Mujčinović.
51'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Roman Bezjak.
51'
  Matic Maruško je dobil rumeni karton.
54'
  Menjava: iz igre Leon Horvat, v igro Nino Kouter.
56'
57'
  Razigrani Bezjak je poskušal s strelom od daleč in iztržil kot.
58'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Dobil ga je Timotej Dodlek.
60'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Žurej. Dobil ga je Damjan Bohar.
61'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Rajko Rep.
62'
  Menjava: iz igre Marijo Močič, v igro Tadej Gaber.
63'
  Timotej Dodlek v prepovedanem položaju.
64'
  Dodlek je sicer premagal domačega vratarja, a je bil v prepovedanem položaju.
64'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Mitja Lotrič.
66'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Timotej Dodlek.
68'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Dobil ga je Roman Bezjak.
68'
  Erik Janža je dobil rumeni karton.
69'
71'
  GOOOL! Zadel je Dragan Jelič!
71'
72'
  Zgodila se je čudna situacija. Bezjaka je bil v protinapadu za domače, ob njem je bil Kouter, Bezjak je padel in obležal na tleh, nato pa je sledil protinapad gostov, ki ga je po podaji Fajića uspešno zaključil Jelić.
72'
  Marko Krajcer je dobil rumeni karton.
74'
  Timotej Dodlek je dobil rumeni karton.
74'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
75'
75'
76'
77'
78'
  Menjava: iz igre Tadej Vidmajer, v igro Tadej Kotnik.
79'
  Po predložku iz kota je Cipot odlično streljal z glavo, a je gol preprečil Verbič.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Fabijan Cipot.
79'
  Streljal je Mitja Lotrič, a mimo vrat.
80'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Dobil ga je Benjamin Verbič.
80'
  Jure Travner je dobil rumeni karton.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Krljanovič.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Kotnik.
82'
  Izjemno lepa priložnost za domače, a je tako Bezjaku, kot tudi Kotniku zmanjkalo moči za boljši zaključek.
82'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Kouter. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
87'
  Menjava: iz igre Rajko Rep, v igro Žiga Kous.
88'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Krljanovič. Dobil ga je Timotej Dodlek.
89'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
89'
Rdeči karton
  Fabijan Cipot dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
90'
  Še 3. minute dodatka.
90+1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Dobil ga je Roman Bezjak.
90+1'
90+2'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Dobil ga je Benjamin Verbič.
90+3'
  GOOOL! Zadel je Nusmir Fajič!
90+3'
  Po prostem strelu domačih, so gostje prišli do protinapada, ki ga je zaključil Fajić.