36. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  20.05.2012 ob 17.00

0 : 1

Olimpija

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Domžal.
0'
  Pred nami je še zadnji krog Prve lige si v sezoni 2011/2012. Obe ekipi (tako Domžale kot Olimpija) nimata več kaj izgubiti ali pridobiti, saj je jasno, da je Olimpija osvojila drugo mesto, Domžale pa so končale v spodnjem delu lestvice, kjer lahko sicer pridobijo še eno mesto in na koncu sezono končajo na 6. mestu.
0'
  DOMŽALE:39-Zabret;22-Skubic,3-Topič,24-Rems,16-Vancaš Požeg,29-Balkovec,2-Dobrovoljc,7-Teinovič,47-Mencingar,34-Papež,28-Gerič
0'
  OLIMPIJA:12-Šeliga;5-Jovič,8-Salkič,11-Valenčič,13-Andjelkovič,16-Božič,19-Ivelja,21-Omladič,23-Radujko,25-Lovrečič,26-Sretenovič
0'
  Olimpija si je drugo mesto in s tem tudi nastop v 1. krogu kvalifikacij za Ligo Evropo priborila v četrtek, ko je v neposrednem boju premagala Muro s 3:1, Koper pa je doma izgubil s Triglavom.
0'
  V četrtek je svojo zadnjo tekmo za Olimpijo odigral Dare Vršič, ki se seli v dunajsko Avstrijo.
0'
  Tudi pri Domžalah bo danes marsikateri nogometaš odigral svojo zadnjo tekmo, saj se po zelo neuspešni sezoni obeta prevetritev, ki jo je kmalu po svojem prihodu napovedal srbski trener Stevan Mojsilovič.
0'
  Tekma 'ljubljanske kotline' je tokrat zgolj prestižnega pomena, saj nikomur ne prinaša nič.
0'
  Nogometaši Olimpije bodo nastopili v zelenih hlačkah in belih dresih, Domžalčani pa bodo igrali v rumeni športni opremi.
0'
  Olimpija bo prva začela s sredine igrišča.
0'
0'
  Filip Valenčič v prepovedanem položaju.
4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Blaž Božič.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tobias Mencingar.
5'
  Domžale ima udarec iz kota.
7'
  Protinapad Valenčiča in Lovrečiča, a prvi ni uspel podati do drugega.
8'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Dobil ga je Filip Valenčič.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Omladič. Dobil ga je Gaber Dobrovoljc.
13'
  Streljal je Tobias Mencingar, a mimo vrat.
13'
13'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
15'
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tobias Mencingar. Dobil ga je Dalibor Radujko.
17'
  Lep prodor Salkiča, ki pa ni uspel natančno podati za strel soigralcem.
19'
  Streljal je Dejan Gerič, a mimo vrat.
22'
  Dinamična in borbena igra z obeh straneh, toda zaenkrat brez pravih priložnosti.
24'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Filip Valenčič.
29'
  Olimpija ima udarec iz kota.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anej Lovrečič.
33'
  Odličen strel Lovrečiča, slabo posredovaje Zabreta.
33'
37'
  Domžale ima prosti strel. Nik Omladič je igral z roko.
38'
  Menjava: iz igre Blaž Božič, v igro Kenan Bajrič.
40'
  Odlična podaja do Valenčiča, ki v protinapadu ni uspel ustreliti proti domačim vratom.
40'
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Boban Jovič.
44'
45'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45'
45'
45'
  Dejan Gerič v prepovedanem položaju.
46'
  Med polčasom je zagorela nekdanja stavba usnjarne Toko, ki so jo ugnjeni zublji v 10 minutah spremenili v pogorišče.
47'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Dobil ga je Nik Omladič.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Gerič.
49'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tobias Mencingar. Dobil ga je Boban Jovič.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Dobil ga je Gaber Dobrovoljc.
52'
  Kenan Bajrič je dobil rumeni karton.
53'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Dobil ga je Jernej Papež.
55'
  Menjava: iz igre Đorđe Ivelja, v igro Adnan Bešič.
57'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Radujko!
58'
  Lepa podaja za vtekajočega Radujka, ki je z lobom premagal Zabreta.
59'
  Topič je izbil žogo Bešiču, ki je preigraval v domačem kazenskem prostoru.
60'
61'
  Podaja Joviča proti Radujku, ki pa ni uspel žogi spremeniti smeri.
61'
62'
  Streljal je Jernej Papež, a mimo vrat.
64'
  Lep prodor Papeža, podaja proti Mencingarju...
64'
65'
  Menjava: iz igre Gaber Dobrovoljc, v igro Blaž Brezovački.
65'
  Menjava: iz igre Dejan Gerič, v igro Uroš Korun.
65'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Anđelkovič.
68'
  Streljal je Adnan Bešič, a zadel prečko.
69'
70'
  Streljal je Filip Valenčič, a mimo vrat.
72'
  Adnan Bešič v prepovedanem položaju.
77'
  Rudi Požeg Vancaš v prepovedanem položaju.
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Dalibor Radujko.
80'
82'
83'
83'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Igor Radovanovič.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Anej Lovrečič. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Dobil ga je Blaž Brezovački.
86'
  Streljal je Igor Radovanovič, a mimo vrat.
89'
  Menjava: iz igre Anej Lovrečič, v igro Antonio Delamea Mlinar.
90'
  Jernej Papež v prepovedanem položaju.
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sreten Sretenovič. Dobil ga je Jernej Papež.