20. krog |  Domžale, Športni park |  06.12.2014 ob 14.00  | Prenos: TV Slovenija 2

0 : 1

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Kordež Grega (4. sodnik) , Mežnar Tadej (5. sodnik) , Borošak Alen (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo spremljali tekmo 20. kroga med Domžalami in Celjem. #DOvCE
0'
  V derbiju kroga se bosta pomerili prvo- in tretjeuvrščena ekipa prvenstva. Domžalčani so si z zmago nad Gorico v zadnjem krogu priigrali naslov jesenskega prvaka, medtem ko so Celjani s sanjskim nizom neporaženosti celo v igri, da prezimijo na drugem mestu.
0'
  Letos sta se ekipi na prvenstvenih tekmah pomerili že dvakrat. Prvič so bili uspešnejši Domžalčani (1:0), drugič Celjani (2:0).
0'
  Sicer pa so bili na dosedanjih 60 tekmah bistveno uspešnejši dvakratni državni prvaki, saj so zmagali kar petindvajsetkrat. Na drugi strani so Štajerci vknjižili 16 zmag, kar devetnajstkrat pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  Domžalčani so pred to sezono na prvem mestu prezimili trikrat, od tega so jo dvakrat končali kot državni prvaki. #DOvCE
0'
  Z veliko mero samozavesti se na današnje srečanje podajajo tudi grofje, saj njihov niz neporaženosti traja že 21 tekem. #DOvCE
0'
  Postava Domžal: Vidmar, Janža, Horić, Dobrovoljc, Korun, Zec, Maksimović, Morel, Majer, Simić, in Vuk. #DOvCE
0'
  Postava Celja: Mujčinović, Vidmajer, Krajcer, Žitko, Klemenčič, Vrhovec, Miškić, Oršić, Verbič, Ahmedi, Sunny. #DOvCE
0'
  Domžalčani imajo precej kadrovskih težav, saj manjkajo Husmani, Šišić, Kous, Skubic, Parker in Požeg Vancaš.
0'
  Celjani bodo pogrešali vratarja Kotnika.
1'
2'
  Sicer spremljamo srečanje na povsem razmočeni zelenici, vendar se žoga pretirano ne ustavlja v vodi.
4'
  Celjani so začeli izjemno ofenzivno, a jim Domžalčani zaenkrat še niso pustili konkretno zaključiti.
4'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Tadej Vidmajer.
5'
  Domžale ima udarec iz kota.
7'
  Po začetnem pritisku Celjanov so Domžalčani zdaj bolj dejavni v napadu.
7'
  Strel v okvir vrat! Po podaji Janže in Simiča je z roba kazenskega prostora poskusil Vuk, a se je Mujčinovič izkazal.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
10'
  Z desne strani je streljal Majer, a mimo vrat.
10'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Danijel Miškič.
13'
  Spremljamo zelo hitro in dinamično srečanje, ki ga na trenutke popestri razmočena zelenica, saj se žoga na nekaterih delih povsem ustavi v veliki količini vode.
13'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič.
13'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Maksimovič.
14'
  Celjani zahtevajo igro z roko v kazenskem prostoru in najstrožjo kazen, vendar Vinčič ni dosodil ničesar.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Vidmajer, a je vratar Vidmar s skrajnimi močmi preprečil zadetek.
15'
  Celje ima udarec iz kota.
17'
17'
  Vratnica! S kakšnih 20 metrov je sprožil Morel in Celjani so imeli precej sreče, da se žoga ni odbila za golovo črto!
18'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
20'
  Streljal je Mislav Oršič in Vidmar je imel precej dela, da je visoko žogo spravil v kot.
20'
21'
23'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Amel Mujčinovič.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Nemanja Maksimovič.
24'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
26'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Maksimovič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Darko Zec.
27'
  Domžalčani zahtevajo rdeči karton zaradi prekrška pred oz. v kazenskem prostoru, vendar je sodnik Vinčić presodil, da prekrška ni bilo.
28'
  Vuk je še enkrat stresel okvir vrat po močnem strelu z dobrih desetih metrov!
30'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Danijel Miškič.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Kenan Horič.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
34'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
37'
  Po začetnem silovitem naletu obeh moštev se je srečanje nekoliko umirilo...
37'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
39'
43'
  Tekma je za krajši čas prekinjena, saj Ahmedi potrebuje zdravniško pomoč.
43'
  Srečanje se nadaljuje.
45'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Matic Žitko.
45+1'
  Tekma je prekinjena, saj je Morel ob trčenju z Žitkom izgubil zavest...
45+2'
  Morel je že vstal in kot kaže bo z njim vse v najlepšem redu, Žitka pa bodo odnesli z nosili.
45+4'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
45+4'
46'
46'
  Menjava: iz igre Matic Žitko, v igro Marko Jakolič.
46'
47'
  Streljal je Danijel Miškič, a mimo vrat.
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Erik Janža.
49'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a malenkost mimo vrat.
52'
  Jakolič je nekoliko tvegano podal do Mujčinoviča, ki pa je bil dovolj zbran, da je žogo zaustavil.
53'
  Celjani zahtevajo najstrožjo kazen zaradi domnevnega prekrška v kazenskem prostoru, da katerega pa ni prišlo.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
54'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
56'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Maksimovič. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
57'
58'
58'
  Menjava: iz igre Valon Ahmedi, v igro Igor Jugovič.
59'
60'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju.
61'
63'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Nemanja Maksimovič.
63'
65'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
67'
  Tempo igre je nekoliko padel, kar je razumljivo, saj nogometaši igrajo v precej težkih pogojih...
67'
68'
  Menjava: iz igre Darko Zec, v igro Anže Jelar.
69'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer.
69'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso.
72'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Mislav Oršič.
73'
  Še naprej spremljamo borbeno srečanje, a v drugem polčasu nobena od ekip ne pride do konkretnega strela.
74'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso. Utrpel ga je Igor Jugovič.
74'
74'
  Benjamin Verbič je dobil rumeni karton.
75'
  Anže Jelar v prepovedanem položaju.
76'
77'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Veljko Simič.
78'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Gregor Bajde.
79'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton zaradi simuliranja prekrška.
79'
  Benjamin Verbič v prepovedanem položaju.
80'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun.
80'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
81'
83'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Verbič! Vrhovec je najprej z atraktivnim strelom stresel vratnico, nato pa je praktično prazno mrežo zatresel Verbič.
85'
  Menjava: iz igre Nemanja Maksimovič, v igro Alen Ožbolt.
87'
  Gregor Bajde v prepovedanem položaju.
87'
  Še ena nevarna situacija pred vrati Domžal, a gostje niso prišli do zaključka.
87'
  Strel v okvir vrat! Po tleh je natančno meril Simič, a je bil Mujčinovič na mestu.