29. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  24.04.2015 ob 20.00

Zavrč

0 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Šinkovec Bojan (4. sodnik) , Bukovec Miran (5. sodnik) , Habjanič Sašo (6. sodnik)
Delegat: Kovačič Alojz
Št. gledalcev: 250

Zavrč in Rudar brez golov

Zavrč - Rudar Velenje 0:0

* Športni park, gledalcev 300, sodniki: Vinčić, Kordež (oba Maribor) in Klančnik (Slovenj Gradec).
* Strelci: /.
* Zavrč: Petrović, Antić, Datković, Bogdan, Novoselec, Muminović, Polić, Kelenc (od 63. Korošec), Težak (od 46. Balić), Matjašič (od 60. Grezda), Kiš.
* Rudar: Rozman, Krefl, Kašnik, Džinić, Dedić (od 67. Jahić), Trifković, Radujko, Bolha, Firer, Jelić (od 82. Kocić), Babić (od 74. Saramati).
* Rumeni kartoni: Bogdan; Kašnik, Dedić.

Potem ko so Velenjčani na zadnji medsebojni prvenstveni tekmi zmagali kar s 7:2, je bilo verjetno kar nekaj tistih, ki so tudi tokrat pričakovali kakšno žogo v mreži ene ali druge ekipe.

Toda moštvi danes nista bili ravno napadalno razpoloženi, resnih priložnosti na tekmi praktično ni bilo, tako da je končnih 0:0 kar primeren končni izid. Velenjčani, ki vsaj začasno ostajajo šesti na lestvici, tako še čakajo na strelca jubilejnega 900. zadetka, Zavrčani pa še držijo peto mesto.

Gledalci v prvem polčasu kljub dokaj kombinatorni igri niso videli resnih priložnosti završkih in velenjskih nogometašev. Nekaj akcij je bilo obetavnih, toda streli so bili nenatančni. Gostujoči vratar Matjaža Rozman je moral sicer enkrat posredovati, in sicer po poskusu Jureta Matjašiča v 23. minuti.

V drugem polčasu je v 50. minuti do strela z glavo prišel Josip Balič, a žogo poslal čez gol. V 71. minuti po protinapadu ni uspelo akcije učinkovito zaključiti Erosu Grezdi, ob še dveh nenatančnih poskusih pa gledalci česa razburljivega niso več videli.

Zavrč bo v 30. krogu v sredo gostoval v Domžalah, Rudar pa bo gostil Radomlje.