13. krog |  Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  15.10.2014 ob 15.00

Zavrč

2 : 0

Krka

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Bezjak Janez (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Ul Bojan (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, prisrčen pozdrav s Ptuja, kjer se bo ob 15-tih začela prva tekma 13. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Ekipa Zavrča bo gostila moštvo Krke iz Novega mesta.
0'
  Haložani tudi v tem prvenstvu merijo visoko, trenutno so na tretjem mestu. Krka ima skromnejše ambicije. Na predzadnjem mestu želi čim prej zbežati iz "nevarnega" območja.
0'
  Zasedbi sta se v tem prvenstvu prvič srečali v četrtem krogu. Na Dolenjskem so bili s 3:2 uspešnejši Zavrčani.
0'
  Zavrčani doma težko izgubljajo tekme, letos pa prejemajo tudi zelo malo zadetkov. Na zadnjih treh tekmah na Ptuju (na obnovljenem stadionu v Zavrču bodo igrali šele spomladi) je Ranilović ostal nepremagan.
0'
  Najodmevnejši izid je Zavrču vseeno uspel v zadnjem krogu. Pred reprezentančnim premorom so v Domžalah s 3:1 premagali vodilno moštvo lige.
0'
  Pred premorom je začela osvajati točke tudi novomeška ekipa. Nazadnje so jo doma odščipnili razigranim Celjanom.
0'
  Da Krka letos s šestih gostovanj še ni odnesla točke, za Novomeščane sicer ni spodbudno spoznanje.
0'
  Postava Zavrča: Ranilović, Polić, Cvek, Kresinger, Šafarić, Sambolec, Dedić, Datković, Kristić, Matjašič, Brdar. #ZAvKR
0'
  Še gostujoča zasedba: Pelin, Žižić, Vučkić, Buden, Fuček, Ihbeisheh, Palić, Rašić, Welbeck-Maseko, Perić, Kastrevec. #ZAvKR
0'
  Moštvi prihajata na igrišče. V oblačnem vremenu, ob prijetni temperaturi.
0'
  Glavni sodnik bo Rade Obrenović. #ZAvKR
1'
3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Marin Perič.
3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Lovro Cvek.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Strel Hrvata, ki je še v prejšnjem prvenstvu igral za Zavrč, je Ranilović odbil v kot. #ZAvKR
4'
  Krka ima udarec iz kota.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vinko Buden. Zanesljivo Ranilović.
5'
6'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Brdar. Utrpel ga je Antun Palič.
7'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
8'
  V uvodnih minutah se več dogaja pred golom Zavrčanov. #ZAvKR
9'
  Na ptujskem mestnem stadionu se je zbralo približno tristo gledalcev. #ZAvKR
11'
12'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
12'
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Matjašič. Brez težav za Pelina.
16'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Nikola Šafarič.
16'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Vinko Buden.
17'
  Domači, v belih dresih, počasi prevzemajo pobudo. #ZAvKR
20'
  Zavrč ima udarec iz kota.
21'
  Streljal je Dino Kresinger, a mimo vrat. Izbojeval si je poskus z glavo. Žoga čez gol.
22'
24'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat. Udarec z glavo, previsoko.
25'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Josip Fuček.
26'
  Antun Palič v prepovedanem položaju.
26'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Jure Matjašič.
28'
  Dobra podaja Šafarića iz prostega strela, z leve strani. Kristić pred golom za las prenizek. #ZAvKR
28'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Šafarič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
29'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Dejan Polič.
30'
  Ob boju na sredini igrišča moštvoma pri kreiranju napadov zmanjka ustvarjalnosti.
31'
  Streljal je Jaka Ihbeisheh, a mimo vrat.
32'
  Streljal je Jure Matjašič, a mimo vrat. Po napaki novomeške obrambe je prišel do strela z roba kazenskega prostora, vendar meril prek gola. #ZAvKR
36'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Nikola Žižič.
37'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Dino Kresinger.
37'
  Danijel Rašič je dobil rumeni karton.
39'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Boris Sambolec. Utrpel ga je Marin Perič.
41'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Danijel Rašič.
42'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Robert Brdar.
42'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Brdar. Utrpel ga je Marin Perič.
45+1'
45+1'
  Mreži mirujeta, zgolj bojevitost pri iskanju poti do gola ne bo dovolj.
46'
48'
  Menjava: iz igre Robert Brdar, v igro Jertec Dario.
49'
49'
  Nikola Šafarič je dobil rumeni karton.
50'
51'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jertec Dario. Utrpel ga je Josip Fuček.
52'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Dino Kresinger.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Matjašič. Preslabotno za Pelina.
54'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jertec Dario. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
55'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat. Brez nevarnosti za Ranilovića.
56'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Nikola Šafarič.
58'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Marin Perič.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vinko Buden. Ranilović je zanesljivo posredoval ob udarcu z glavo. #ZAvKR
61'
  V nadaljevanju preslikava prvega polčasa. #ZAvKR
63'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Alen Vučkič.
63'
  Dejan Polič je dobil rumeni karton.
64'
  Menjava: iz igre Dejan Polič, v igro Doris Kelenc.
64'
  GOOOL! Zadel je Jertec Dario!
64'
  Vodstvo Zavrča!!! Hiter protinapad Matjašiča. Na robu kazenskega prostora se ni odločil za strel, raje je podal malce nazaj do Jertca, ki je natančno zadel desni spodnji kot Pelinovih vrat. Krka je imela na igrišču nogometaša manj. Ob robu terena je na vstop čakal poškodovani Vučkić. #ZAvKR
66'
68'
  Nekdaj zelo obetavni Dario Jertec je dosegel svoj prvi gol za Zavrč.
69'
70'
  Streljal je Jaka Ihbeisheh, a mimo vrat. Zadel je zunanji del mreže. #ZAvKR
71'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Martin Šaban.
71'
72'
  GOOOL! Zadel je Dino Kresinger!
73'
  Završko povišanje prednosti! Iz kota je podal Kelenc, na rob kazenskega prostora, kjer je Jertec želel bolje udariti žogo. Nekako se je odbila do Kresingerja, ki jo je pred golom potisnil v mrežo. #ZAvKR
73'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Doris Kelenc.
74'
74'
  Kresinger je dal četrti prvenstveni gol.
75'
  Menjava: iz igre Nenad Dedič, v igro Andrej Dugolin.
77'
77'
  Lovro Cvek je dobil rumeni karton.
81'
  Domači se ob občutni prednosti zdaj zanašajo tudi na protinapade. Igralci Krke se brezuspešno trudijo.
81'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Dino Kresinger.
81'
  Menjava: iz igre Antun Palič, v igro Denis Mojstrovič.
84'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Boris Sambolec. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
86'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šaban. Utrpel ga je Toni Datkovič.
89'
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Martin Šaban. Završki vratar spet na pravem mestu.
90+1'
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andrej Dugolin.
90+3'
  Še en završki protinapad in močan udarec Dugolina z razdalje. Zadel je levo vratnico!
90+4'
90+4'
  Zavrčani so v drugem polčasu le prišli do pričakovane zmage. Novomeščani ostajajo brez osvojene točke v gosteh. Zahtevna prvoligaška tekma ni postregla z veliko krasnimi potezami, čeprav truda nogometašem ne moremo očitati. Lep pozdrav s Ptuja.