32. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  06.05.2015 ob 17.00

Krka

3 : 2

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lepo pozdravljeni v naši družbi, danes bo odigran 32. krog prvenstva Prve Lige Telekoma Slovenije #KRvDO
0'
  V Novem mestu se bosta na stadionu Portoval pomerili ekipi Krke in Domžal #KRvDO
0'
  Obe ekipi naskakujeta messti pred seboj. Domžale lovijo Celje na drugem mestu, ki ima dve točki prednosti. Krka pa je točkovno izenačena z Gorico, slednja je trenutno na osmem mestu. Krka se želi izogniti devetem mestu, ki vodi v dodatne kvalifikacije za obstanek.
0'
  Krka je konec tedna uspela prekiniti niz petih tekem brez zmage in treh tekem brez doseženega zadetka. Junak tekme v Zavrču je bil Jaka Ihbeisheh, ki je zabil edini zadetek na tekmi.
0'
  Tudi Domžalčani so doma slavili, predstavili so se kot smo jih poznali v jesenskem delu prvenstva. Suverena zmaga nad Rudarjem s 4:0, strelci pa so bili: Požeg-Vancaš, Morel, Zec in Ožbolt. V gostujočem taboru si želijo nadaljevati s takšnimi predstavami, vse do konca sezone.
0'
  Dosedanja statistika medsebojnih tekem je na strani Domžal, ki so skupno slavili petkrat, enkrat je bilo izenačeno in prav tako ena zmaga Krke. V letošnji sezoni so vse tri zmage pripadle Domžalčanom.
0'
  Poglejmo si udarni enajsterici za kateri sta se odličal oba trenerja.
0'
  Krka: Mitrovič, Žižič, Vučkič, Fuček, Mojstrovič, Palič, Welbeck, Perič, Rašič, Potokar in Kastrevec #KRvDO
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Zec, Horič, Požeg-Vancaš, Jelar, Podlogar, Šišič, Trajkovski, Morel in Korun #KRvDO
0'
  Obe enajsterici se že ogrevata na odlično pripravljeni zelenici stadiona Portoval ob izjemno visokih temperaturah. Termometri v Novem mestu kažejo celo 30 stopinj Celzija.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 17 uri, bo sodil glavni sodnik Mitja Žganec #KRvDO
1'
1'
  Krka začenja s sredine igrišča.
1'
  Streljal je Aladin Šišič, a mimo vrat.
3'
  Hitro po začetku odvzeta žoga Domžalčanov in takoj prvi strel sprožil je Šišič vendar brez prave nevarnosti za domača vrata.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
6'
  Marin Perič je dobil rumeni karton.
7'
  Oster začetek tekme z domače strani, ki niso nič kaj nežno krenili v tekmo.
7'
  Domžale ima udarec iz kota.
8'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
9'
  GOOOL! Zadel je Matej Podlogar!
11'
  Prosti strel za Domžale iz leve strani je izvajal Skubic, ki je podal na prvo vratnico, najbolje se je znašel Podlogar, ki je prav tako s strelom na prvo vratnico zadel za zgodnje vodstvo Domžal.
11'
  Streljal je Antun Palič, a mimo vrat.
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
19'
  Nekaj petelinjenja v kazenskem prostoru Domžal, na koncu je Žganec umiril situacijo.
23'
  Matej Podlogar v prepovedanem položaju.
24'
  Nekoliko je upadel tempo igre, po zadetku Domžal.
24'
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
30'
  Lepa kombinacija Domžal, zadnjo podajo je prispeval Požeg-Vancaš, ki je odlično podal v prazen prostor, kjer je nekoliko s strani Podlogar streljal naravnost v vratarja Mitroviča.
30'
  GOOOL! Zadel je Darko Zec!
31'
  Še en zadetek iz prekinitve. Podajalec je bil ponovno Skubic, tokrat pa je z glavo zadel Zec.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
31'
  Krka ima udarec iz kota.
36'
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Korun.
37'
  Korun po podaji s kota naravnost v Mitroviča.
40'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Marin Perič.
41'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
42'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a mimo vrat.
44'
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
45+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Uroš Korun.
45+1'
  Nikola Žižič je dobil rumeni karton.
45+2'
  Rumeni karton Žižiču zaradi grobega starta nad Morelom.
45+3'
45+3'
  V prvem polčasu boljša ekipa Domžal, ki je imela več od igre in bila nevarna predvsem iz prekinitev.
46'
46'
  Domžale začenjajo drugi polčas.
51'
  Nekoliko zadržan začetek drugega polčasa, vseeno nekoliko več pri žogi Domžalčani.
51'
52'
53'
  Nevaren strel iz roba kazenskega prostora Fučka, žogo je v vratnico odbil Vidmar.
54'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
54'
59'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Matic Črnic.
59'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
60'
62'
  Menjava: iz igre Matej Potokar, v igro Danijel Rašič.
63'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
63'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
64'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
67'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Josip Fuček.
69'
  Drugi polčas zaenkrat še ni prinesel pravih priložnosti. Domžale imajo žogo več v svoji posesti, najnevarnejši v drugem polčasu pa je za vrata Domžal Fuček.
70'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Enes Novinič.
70'
  Menjava: iz igre Matej Podlogar, v igro Slobodan Vuk.
72'
  GOOOL! Zadel je Danijel Rašič! Fantastičen zadetek Rašiča. Prava bomba iz roba kazenskega prostora, ki je zletela naravnost v stičišče vratnic. Nemočen je bil pri tem strelu Vidmar.
74'
  GOOOL! Zadel je Josip Fuček! Iz nenada se je za strel odločil Fuček in iz 25-ih metrov premagal Vidmarja.
74'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Rašič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
74'
  Izenačenje v Novem mestu. Dve minuti so potrebovali domači za dva zadetka.
75'
  Damir Rašič je dobil rumeni karton.
76'
  Enes Novinič v prepovedanem položaju.
79'
79'
  GOOOL! Zadel je Marin Perič!
80'
  Popoln preobrat v Novem mestu. Po podaji s kota je bil najvišji Perič in premagal Vidmarja, ki je prejel tri zadetke v sedmih minutah.
82'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Wilson Xavier Junior.
83'
  Menjava: iz igre Antun Palič, v igro Favour Aniekan.
86'
87'
  Kakšenega preobrata so bili sposobni domačini. V sedmih minutah so trikrat premagali najboljšo obrambo lige.
88'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
90'
  Streljal je Enes Novinič, a mimo vrat.
90'
  Tri minute dodatka.
90+1'
  Domžale po treh prejetih zadetkih brez pravih idej v napadu. Popolnoma so v šoku gostje.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Damir Rašič.
90+4'
  Zavrela je kri med Zecom in Damirjem Rašičem.
90+4'
  Darko Zec je dobil rumeni karton.
90+4'
Rdeči karton
  Damir Rašič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
90+5'
  Epilog petelinjenja rdeči karton Damirju Rašiču in rumeni karton Zecu.
90+5'
90+5'
  Popoln preobrat v Novem mestu, kjer je Krka šokirala Domžale, ki so vodile z dvema zadetkoma prednosti. Domači pa so za tri zadetke potrebovali sedem minut.
90+5'
  Pomembna zmaga Krke v boju za osmo mesto. Domžale še naprej ostajajo na tretjem mestu.