5. krog |  Novo mesto, Portoval |  12.08.2015 ob 17.30

Krka

0 : 4

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 4

0'
  Lepo pozdravljeni iz Novega mesta, kjer se bo čez eno uro začel obračun med Krko in Domžalami. #KRKDOM
0'
  DOMŽALE: Mitrovič; Vučkič,Erjup,Dežmar,Marotti;Mojstrovič;Marjanovič,Welbeck,Fuček;Perič,Novinič #KRKDOM
0'
  KRKA: Vidmar;Trajkovski,Zec,Dobrovoljc,Skubic;Majer,Horvat;Črnic,Morel,Šišič;Podlogar #KRKDOM
0'
  V Novem mestu bomo videli sosedski dvoboj na lestvici. Po 4. odigranih krogih je Krka namreč 4., Domžale pa so 5. #KRKDOM
0'
  Krka je v prvih štirih krogih vklnjižila 7 točk (dve zmagi, en remi in en poraz). Gol razlika Dolenjcev je +1 (4:3).
0'
  Domžalčani so na drugi strani zaenkrat zbrali 6 točk (dve zmagi in dva poraza). Gol razlika Domžal po štirih krogih je 5:5.
0'
  Za Krko je to šele druga domača tekma letos. Edino domačo tekmo do zdaj so "farmacevti" v tretjem krogu izgubili vodilni proti Gorici (1:2).
0'
  Domžale se letos že dvakrat igrale v gosteh. Obe tekmi so varovanci Luke Elsnerja dobili. V Kopru so slavili z 2:3, v Ljubljani pa so zmagali z 0:2.
0'
  Včeraj je bil za vratarja Domžal Nejca Vidmarja poseben dan. Ob 18:54 sta z ženo Sandro dobila drugorojenko Živo. #KRKDOM
0'
  Pohvaliti velja potezo NK Domžale, ki je Ninu Rakoviču pomagal z zbiranjem sredstev za nakup kombija s posebnim dvigalom. #KRKDOM
0'
  Krka in Domžale sta do zdaj odigrali osem medsebojnih tekem. Dvakrat so se zmage veselili Dolenjci, enkrat je bil izid neodločen, petkrat pa so bili uspešnejši Domžalčani.
0'
  Na Portovalu smo do zdaj videli dve zmagi gostov, dvakrat pa so slavili domači.
0'
  Glavni sodnik Robero Ponis je poklical igralce obeh ekip iz slačilnic. #KRKDOM
0'
  Obe ekipi prihajata na igrišče.
0'
  Pozdrav obeh ekip in srečanje se lahko začne.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal. #KRKDOM
1'
2'
  Na stadion so prispeli domači navijači, "Manekeni". #KRKDOM
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
4'
  Predložek Skubica z desne strani, toda Mitrovič je brez težav ujel žogo.
5'
  Domžale so prevzele pobudo in pritiskajo proti domačim vratom.
6'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
6'
  Prvi zaključni strel na tekmi, toda strel Morela je zletel mimo leve vratnice vratarja Mitroviča.
8'
  Še ena akcija Domžal, toda Skubic, ki je vtekal v kazenski prostor, ni uspel priti do žoge.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
9'
  Krka ima udarec iz kota.
10'
  Nevarna akcija Krke, toda Dežmar ni uspel zadeti žoge iz zelo ugodnega položaja.
12'
  Po uvodnem krču, so domači prevzeli pobudo in izpeljali dve nevarni akciji.
13'
  Visok predložek Domžal v kazenski prostor, toda Mitrovič lovi žogo brez težav.
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
14'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
14'
  Domžale ima udarec iz kota.
15'
16'
  Najlepša priložnost na tekmi. Po podaji s kota je Dobrovoljc podaljšal žogo na daljšo vratnico, kjer je z dveh metrov Morel žogo poslal žogo preko vrat.
16'
17'
  Trije streli Domžal, vse tri je sprožil Morel.
17'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Josip Fuček.
18'
  Trener Domžal Luka Elsner je na ogrevanje že poslal tri nogometaše. V senci ob robu igrišča se ogrevajo Vetrih, Kous in Mance.
18'
  Streljal je Bruno Marotti, a mimo vrat.
18'
19'
  Lepa akcija Domžal. Horvat je z nekaj dvojnimi podajami žogo popeljal čez celo igrišče, kjer je akcijo s strelom z roba kazenskega strela zaključil Črnic.
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Enes Novinič.
21'
  Dejan Trajkovski je dobil rumeni karton.
21'
  Prosti strel za Krko z desne strani. Izvajalec je Fuček...
22'
  ...Fuček podaja v kazenski strel...
22'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat. To je bil sicer predložek, toda žoga je odšla mimo vseh in za las zletela mimo desne vratnice vratarja Vidmarja.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aladin Šišič.
24'
  Dolga podaja v protinapad za Periča, toda Dobrovoljc je bil spretnejši.
24'
  Matej Podlogar v prepovedanem položaju.
25'
  Minuta odmora za osvežitev. V Novem mestu je zelo vroče, termometer namreč kaže 35°C.
27'
  Marjanovič je preigraval na levi strani, podal v kazenski prostor, toda Vidmar je ujel žogo.
27'
  Domžale ima prosti strel. Visoka noga Nana Adda Welbeck-Maseka.
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Matej Podlogar.
29'
  GOOOL! Zadel je Matej Podlogar! Skubic je podal z desne strani, Podlogar je skoraj povsem zgrešil žogo, ki pa se je srečno odkotalila čez golovo črto.
31'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
32'
  Erjup je vzel žogo Zecu, Welbeck je nato potegnil do kazenskega prostora, toda nato streljal mimo gola.
32'
32'
  Skubic podaja z desne strani...
33'
  ...toda Fuček je prestregel žogo, ki je letela na rob kazenskega prostora in krenil v protinapad...
33'
  ...kjer pa so ga gostje uspeli zaustaviti.
33'
  Streljal je Aladin Šišič, a zadel vratnico.
35'
36'
  Morel je poslal dolgo žogo čez celo igrišče za Črnica, toda vratar Mitrovič je uspel prvi priti do žoge in jo poslati v avt.
37'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Enes Novinič.
39'
  Še vedno zelo visok tempo igre z veliko priložnostmi. #KRKDOM
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Aladin Šišič.
39'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
39'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Marin Perič.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
41'
42'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
42'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
42'
  Lucas Mario Horvat je dobil rumeni karton.
43'
  Prosti strel za Krko s 25-ih metrov.
43'
  Erjup je vzel zalet..
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Ejup.
44'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Damjan Marjanovič.
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
45'
  GOOOL! Zadel je Matic Črnic! EVROGol s kakih 20-ih metrov povsem v levi zgornji kot domačega gola.
45+2'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45+2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Josip Fuček.
45+2'
46'
47'
  S sredine igrišča so začeli nogometaši Krke.
51'
52'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Damjan Marjanovič.
52'
  Žan Majer je dobil rumeni karton.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
55'
56'
  Nekoliko je padel tempo, ki je bil v prvem polčasu na res zelo visokem nivoju.
57'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
57'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
58'
  GOOOL! Zadel je Matic Črnic! Lepa kombinacija Domžal, ki sta jo zaključila Morel s podajo in Črnic z drugim golom danes.
59'
60'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Bruno Marotti.
61'
  Pri Krki sta za vstop v igro pripravljena Kastrevec in Dangupič.
61'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Žiga Kastrevec.
61'
  Menjava: iz igre Damjan Marjanovič, v igro Filip Dangubič.
62'
  Pri Domžalah bo vsak čas v igro vstopil Mance.
63'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
63'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Antonio Mance.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Dangubič.
66'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Filip Dangubič.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Kastrevec.
67'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Antonio Mance.
67'
69'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
70'
72'
  Minuta za osvežitev na stadionu Portoval.
73'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Wilson Xavier Junior.
75'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Matej Podlogar.
76'
77'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Josip Fuček.
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
79'
  Menjava: iz igre Leo Ejup, v igro Erik Gliha.
79'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
80'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Erik Gliha.
81'
  Streljal je Filip Dangubič, a mimo vrat.
81'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Marko Alvir.
83'
84'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
84'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
85'
  Streljal je Matic Črnic, a zadel vratnico.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Alvir.
89'
90'
  Alen Vučkič v prepovedanem položaju.
90'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Nejc Skubic.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
90+3'
90+3'
  GOOOL! Zadel je Antonio Mance!
90+4'
90+4'
  Odlična tekma z visokim tempom. Na koncu smo videli povsem zasluženo zmago Domžal, ki se počasi povzpenjajo po lestvici proti vrhu.