8. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  29.08.2015 ob 20.15

Luka Koper

1 : 3

Gorica

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Klančnik Tomaž (4. sodnik) , Mertik Bojan (5. sodnik) , Borošak Alen (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav z Bonifike, kjer se bosta prvič letos pomerila edina primorska rivala. #KOPGOR
0'
  Koper je v prejšnjem krogu v Novem mestu priigral drugo letošnjo zmago, ki jo je dodal edini domači proti Mariboru v 4. krogu.
0'
  Gorica prihaja na Bonfiko s serijo šestih zaporednih zmag z gol razliko 16:7. #KOPGOR
0'
  Koper ima za seboj šest zaporednih prvenstvenih zmag proti Gorici z gol razliko 8:1. #KOPGOR
0'
  Na Bonifiki je Koper nazadnje oddal točko Gorici maja 2013 (2:2), zadnjo zmago je Gorica na medsebojnih tekmah dosegla oktobra 2013 v Športnem parku, ko je bilo 3:0.
0'
  Gorica je na Bonifiki nazadnje zmagala avgusta 2011, ko je bilo 0:4. #KOPGOR
0'
  V skupnem seštevku prvenstvenih tekem ima vsaka ekipa po 25 zmag, remijev je bilo 20. #KOPGOR
0'
  Gorica ima na medsebojnih tekmah boljšo gol razliko, ki je 87:94.
0'
  Na Bonifiki ima Koper 16 zmag, Gorica 8, 12 je bilo remijev. Gol razlika je 55:40. #KOPGOR
0'
  Primorska rivala sta tudi pogosta pokalna tekmeca. Lani je v četrtfinalu Luka Koper priigrala skupno zmago s 6:4.
0'
  Luka Koper ima po sedmih krogih na petem mestu 2 zmagi, 2 remija in 3 poraze z gol razliko 11:13. Gorica ima na prvem mestu 6 zmag in 1 poraz ter gol razliko 17:11.
0'
  Gorica je po sedmih krogih edina brez remija. #KOPGOR
0'
  Prvi strelec Gorice je Eleke s petimi zadetki, enega manj je dosegel Džuzdanovič, prav tako tudi prvi strelec Kopra Štromajer.
0'
  Na derbiju ne bo kaznovanega koprskega branilca Hadžića in napadalca Gorice Nuniča. V koprskem taboru je tudi več poškodovanih igralcev.
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Širok, Burgič, Arčon, Eleke, Kavčič, Humar, Džuzdanović, Jogan, Johnson. #KOPGOR
0'
  Luka Koper: Simčič, Šme, Rahmanović, Halilović, Radujko, Črnigoj, Posavac, Krivičič, Šimurina, Tomič, Štromajer. #KOPGOR
0'
  Sodil bo mednarodni sodnik, 35 – letni Mariborčan Slavko Vinčič. Njegova 7. prvoligaška sezona in 94. tekma, 4. letos. #KOPGOR
0'
  Prvi vratar Luke Koper je nekdanji Goričan vasja Simčič, v ekipi Gorice sta dva nogometaša, ki sta že igrala v Kopru: Miha Gregorič in Sandi Arčon.
0'
  Na koprskem je prijeten poletni večer s temperaturo 26ºC. #KOPGOR
0'
  Današnje tekme se začenjajo skoraj natanko ob polni luni; ščip nastopi ob 20.36. #KOPGOR
0'
  Prvi letošnji primorski derbi bo, kot kaže, malce bolj napolnil tribune stadiona Bonifika.
0'
  S sredine začenja Gorica.
1'
1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Matija Širok.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Ivan Šimurina.
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Ivan Šimurina.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Šimurina. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
6'
  Streljal je Amar Rahmanovič, a mimo vrat.
6'
  Po podaji z leve je iz prve streljal Rahmanovič, a mimo vrat.
7'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
9'
  Streljal je Patrik Posavac, a mimo vrat.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
11'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
13'
  Odprta tekma, nobna ekipa nima zaenkrat opaznejše pobude. #KOPGOR
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj.
14'
  Močan strel Črnigoja s 25 metrov, Sorčan odbija.
15'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Tine Kavčič.
17'
  Rahmanović je imel na nogah neposreden strel, a mu je Kavčič pred vrati zbil žogo.
18'
  Koper je odločnejši na goriški polovici, gostje zaenkrat zaustavljajo najnevarnejše akcije.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
19'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
21'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
22'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Ante Tomič.
22'
  Jan Humar je dobil rumeni karton.
25'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat.
26'
  Po nizki podaji z desne, je Burgič streljal iz prve in meril mimo vrat. Prvi strel Gorice. #KOPGOR
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
27'
  Miran Burgič je dobil rumeni karton.
31'
  Patrik Posavac v prepovedanem položaju.
32'
  Gorica ima udarec iz kota.
33'
  GOOOL! Zadel je Blessing Chibuike Eleke!
34'
  Po podaji Šiorka iz kota in gneči pred vrati, je do žogo prišel Eleke in jo poslal mimo Simčiča v mrežo. #KOPGOR
36'
  Vasja Simčič je dobil rumeni karton.
39'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Šimurina. Utrpel ga je Jan Humar.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Celcer.
41'
  Eleke je dosegel svoj 6. letošnji zadetek; spet je bil v pravem trenutku na pravem mestu. #KOPGOR
41'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
42'
  Streljal je Domen Črnigoj, a mimo vrat.
45'
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
45+2'
  Štromajer je dobro potegnil po levi v kazenski prostor, a z volejem meril preko gola. #KOPGOR.
45+2'
45+2'
  V prvem delu polčasa so bili podjetnejši Koprčani, nato pa bolj napadalna igra Gorice. #KOPGOR
45+2'
  Podajalec za zadetek Gorice je bil Jogan, ki je iz gneče podaljšal žogo proti Elekeju, ta pa je zadel za 0:1. #KOPGOR
46'
46'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
46'
47'
  Brez zamenjav na začetku drugega polčasa.
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Denis Halilovič.
49'
50'
  Gorica je zaenkrat močnejša in odločnejša v duelih. #KOPGOR
51'
  Vanoli pripravlja prvo menjavo.
52'
  Menjava: iz igre Patrik Posavac, v igro Josip Ivančič.
53'
  Ne smemo prezreti podatka, da Vanoli zaradi poškodb nima na razpolago vseh nogometašev. #KOPGOR
54'
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Matija Širok.
55'
  Amar Rahmanovič je dobil rumeni karton.
56'
57'
58'
  Menjava: iz igre Tine Kavčič, v igro Matija Boben.
59'
60'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Denis Šme.
61'
  GOOOL! Zadel je Miran Burgič!
63'
  Vse je naredil Džuzdanović, ki je "nanizal" koprsko obrambo in podal Burgiču, ki je iz igre vrgel še Simčiča. 0:2. #KOPGOR
67'
  Arčon z leve proti Elekeju pred gol, ta pa je iz ugodne priložnosti streljal mimo gola.
67'
  Menjava: iz igre Dalibor Radujko, v igro Antonio Pavič.
69'
  Preigravanje Džuzdanovića za 0:2 bi lahko bila poteza kroga! #KOPGOR
70'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok.
71'
  Širok je močno sprožil s prostega strela, Simčič je žogo odbil.
72'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Miran Burgič.
73'
  Denis Šme je dobil rumeni karton.
73'
  Amel Džuzdanovič je dobil rumeni karton.
73'
  Menjava: iz igre Ivan Šimurina, v igro Leo Štulac.
73'
  Streljal je Amel Džuzdanovič, a mimo vrat.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
74'
  Blessing Chibuike Eleke je dobil rumeni karton.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič.
76'
  Močan strel Rahmanovića z velike razdalje in dobra parada Sorčana.
76'
76'
  Po kotu še en poskus Kopra iz gneče in blokiran strel ter nova podaja iz kota.
77'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
78'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Miran Burgič.
79'
81'
83'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Matija Škarabot.
84'
85'
  Po podaji Široka z desne, je Eleke pred vrati sprejel žogo, vrgel iz igre branilca in neubranljivo sprožil za 0:3. #KOPGOR
86'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Dino Martinovič.
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
87'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Marko Krivičič.
87'
  GOOOL! Zadel je Josip Ivančič!
88'
  Po dolgi podaji na rob kazenskega prostora je Ivančič z nizkim strelom zadel za znižanje na 1:3. #KOPGOR
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+1'
  Streljal je Marko Krivičič, a mimo vrat.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
90+4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
90+4'
90+4'
  V vseh pogledih zaslužena zmaga Gorice in prekinitev serije porazov na dvobojih s Koprom. #KOPGOR
90+4'
  Gorica gre na prvi letošji odmor kot vodilna ekipa, Koper ostaja na sredini lestvice.