10. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  20.09.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

1 : 0

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Vukan Robert (2. pomoč) , Klančnik Tomaž (4. sodnik) , Mertik Bojan (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
4 Rumeni kartoni 0

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  Pred nami je še zadnja tekma 10. kroga, nasprotnika pa Domžale in Koper #DOMKOP
0'
  DOMŽALE: Vidmar; Trajkovski, Horič, Dobrovoljc, Skubic; Vetrih, Zec; Črnic, Juninho, Morel; Vuk #DOMKOP
0'
  KOPER: Simčič; Del Toro, Hadžič, Šme; Memolla, Štulac, Tomič, Rahmanovič, Pavič; Štromajec, Ivančič #DOMKOP
0'
  Obe ekipi sta se med tednom uvrstili tudi v četrtfinale slovenskega pokala. Domžale so v gosteh ugnale tretjeligaša Ilirijo (1:3), Koprčani pa so, prav tako v gosteh, z 0:3 premagali drugoligaša Zarico Kranj.
0'
  Petkov žreb pa se je poigral in današnja nasprotnika izžrebal v medsebojni obračun v četrfinale pokala. Prva tekma bo v Kopru, povratna pa v Domžalah.
0'
  Koprčani so na predzadnjem mestu z zgolj osmimi osvojenimi točkami, Domžalčani pa zasedajo tretje mesto (16 točk).
0'
  Z današnjo zmago bi se Domžalčani drugouvrščeni Gorici približali na vsega dve točki razlike, Koprčani pa bi se v primeru zmage povzpeli na šesto mesto.
0'
  Darko Zec bo danes odigral svojo 150. tekmo za Domžale v prvenstvu.
1'
1'
  Albanec Memolla je poizkušal s podajo, toda žoga je zletela v gol avt.
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Ante Tomič.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Leo Štulac.
4'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
5'
  Prvi strel na tekmi, toda poizkus Štulca so domači nogometaši blokirali.
5'
  Podajo SKubica je Del Toro izbil v kot.
5'
  Domžale ima udarec iz kota.
6'
  Trajkovski podaja v kazenski prostor...
8'
  ...Ivačič izbija.
8'
  Rahmanovič je obležal na sredini igrišča in glavni sodnik je tekmo prekinil za nekaj trenutkov.
10'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
10'
  Nejc Skubic je zaradi ugovarjanja dobil rumeni karton.
13'
  Vuk je streljal, toda Koprčani so blokirali njegov strel.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Cristian Tomas Del Toro. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
16'
  Prosti strel za Domžale s 30-ih metrov.
17'
  Trajkovski jemlje zalet...
17'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a mimo vrat.
17'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
17'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
18'
18'
  Simčič izbija predložek Trajkovskega.
19'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
20'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Josip Ivančič.
21'
  Štulac je streljal iz prostega strela, toda nastreljal živi zid.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Leo Štulac.
22'
  Kenan Horič je dobil rumeni karton.
22'
  Še en prosti strel za Koper iz podobnega položaja. Razdalja je 25 metrov.
22'
  Tokrat je Rahmanovič nastreljal domžalski živi zid.
23'
  Dobrovoljc zaustavil prodor Memolle.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Wilson Xavier Junior.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Matic Črnic.
27'
  Trajkovski je podal do Vuka, toda slednji ni uspel ustreliti proti koprskim vratom.
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Hysen Memolla.
29'
  Vuk je preveč preigraval, del Toro pa je pritekel ter mu izbil žogo.
30'
31'
  Rahmanovič je izbil predložek Skubica, do strela je prišel Juninho, toda žoga se je ustavila v gneči v kazenskem prostoru.
31'
32'
  Streljal je Gaber Dobrovoljc, a mimo vrat.
33'
  Črnic je poizkušal s prodorom, toda del Toro izbija žogo v nov kot.
33'
35'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
35'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
37'
  Josip Ivančič v prepovedanem položaju.
37'
38'
  Prosti strel za Koper s 30-ih metrov.
38'
  Za strel je pripravljen Štulac...
38'
  ...Štulac je zadel soigralca Ivančiča, ki je poizkušal motiti domžalski živi zid.
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Darko Zec.
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
43'
  GOOOL! Zadel je Matic Črnic!
45'
  Trajkovski je lepo podal z leve strani, osamljeni Črnic pa je z glavo ob daljši vratnici zadel za 1:0. #DOMKOP
45+1'
Podaljšek
  Dve minuti sodnikovega podaljška.
45+2'
  Dobrovoljc je prestregel podajo Rahmanoviča proti Štromajerju.
45+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Kenan Horič.
45+3'
46'
46'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
47'
  Memolla je prodiral po levi strani, njegov predložek pa je Vidmar izbil.
47'
48'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
49'
  Hadžič je blokiral močan strel Vuka z roba kazenskega prostora.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ante Tomič.
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
52'
  Benjamin Thomas Romain Morel je dobil rumeni karton.
54'
  Vuk je lepo preigral koprsko obrambo, podal proti Morelu, ki pa je preveč preigraval in izgubil žogo.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Ante Tomič.
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Ante Tomič.
58'
  Luka Elsner je nezadovoljen z današnjo predstavo Morela in zato se že pripravlja prva zamenjava.
58'
60'
  Streljal je Josip Ivančič, a mimo vrat.
60'
60'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Aladin Šišič.
62'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
64'
  Po zmedi v domžalski obrambi, je Ivančič streljal, Vidmar pa je žogo s pomočjo vratnice preusmeril v kot.
64'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
64'
  Streljal je Ante Tomič, a mimo vrat.
64'
65'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Matej Podlogar.
66'
  Pri Koprčanih je za vstop igro pripravljen novinec Davor Škerjanc.
66'
67'
  Ivančič je izbil predložek Trajkovskega.
68'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Davor Škerjanc.
68'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Denis Šme.
68'
  Streljal je Hysen Memolla, a mimo vrat.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec.
71'
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gaber Dobrovoljc.
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
73'
73'
  Menjava: iz igre Ante Tomič, v igro Patrik Posavac.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Davor Škerjanc.
77'
  Škerjanc je podal pred gol, toda nenatančno podajo je ujel vratar Vidmar.
77'
  Koper pritiska za izenačenje.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Hysen Memolla.
78'
78'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
79'
  Tokrat je Vidmar izboksal predložek Šmeja.
79'
  Strel v okvir vrat! Memolla je podal pred vrata, Horič je žogo preusmeril proti lastnim vratom, toda Vidmar je bil na pravem mestu.
81'
  Menjava: iz igre Wilson Xavier Junior, v igro Lucas Mario Horvat.
82'
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič.
86'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Hysen Memolla.
88'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Denis Šme.
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Kenan Horič.
90+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Damir Hadžič.
90+3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Darko Zec.
90+4'
90+4'
  Pritisk Kopra ni obrodil sadov, tako da Domžale prihajajo do druge zaporedne domače zmage.
90+4'
  Zaostanek Domžal za drugimi Goričani znaša zgolj dve točki, Koper z osmimi točkami ostaja na predzadnjem mestu.