11. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  23.09.2015 ob 16.00

Krka

1 : 0

Celje

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Podgoršek Marko (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav s Portovala, kjer bomo spremljali srečanje 11. kroga med Krko in Celjem. #KRKCEL
0'
  To bo 14. obračun današnjih tekmecev v državnem prvenstvu. Do zdaj so osem tekem dobili Celjani, dve Krka, trikrat pa se je tekma končala z remijem.
0'
  Na Portovalu je statistika sledeča: tri zmage so vknjižili Celjani, eno Krka, dvakrat pa se je tekma končala brez zmagovalca.
0'
  Novomeščani so prejšnji konec tedna pred domačim občinstvom osvojili prvo točko v tej sezoni.
0'
  Celjani še čakajo na prvo zmago v gosteh v tej sezoni. Letos so na enajstih srečanjih vsega skupaj dosegli le eno.
0'
  Strelska neučinkovitost Celjanov traja že več kot štiri tekme, natančneje 365 minut.
0'
  Oba stratega bosta danes pogrešala pomembna člena njunih ekip. Na strani Krke danes ne bo nastopil kaznovani Welbeck, Štajerci pa bodo pogrešali Miškića.
0'
  Postava Krke: Mitrović, Ejup, Bogdan, Marotti, Vučkić, Dežmar, Mojstrovič, Fuček, Novinić, Dangubič in Kastrevec. #KRKCEL
0'
  Postava Celja: Kotnik, Soria, Kous, Krajcer, Vidmajer, Klapan, Vrhovec, Ahmedi, Firer, Đurković in Esteves De Sousa. #KRKCEL
1'
2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Josip Fuček.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Zgolj ogrevanje za Kotnika.
5'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi.
5'
  Valon Ahmedi je dobil rumeni karton.
7'
  Zaenkrat spremljamo izenačeno srečanje, z izjemo strela Fučka, pa nobena od ekip ni resno zapretila.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Dangubič, a povsem z desne strani ni mogel resneje ogroziti vrat Kotnika.
9'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Lahko delo za Kotnika.
11'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mihovil Jeronim Klapan. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
14'
  Celjani zahtevajo najstrožjo kazen, a je Drečnik ocenil, da situacija ni bila zrela za najstrožjo kazen.
16'
  Strel v okvir vrat! V protinapadu je z desne strani z levico sprožil Ahmedi, a naravnost v naročje Mitrovića.
17'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Bruno Marotti.
19'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Ivan Firer.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Valon Ahmedi.
21'
  Firer se je na štiri oči srečal z Mitrovićem, ki je iz dvoboja odšel kot zmagovalec! #KRKCEL
23'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Filip Dangubič.
25'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
25'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Erico Henrique Esteves De Sousa. Utrpel ga je Bruno Marotti.
26'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
27'
  Nevaren predložek Mojstroviča v kazenski prostor, kjer pa nihče od njegovih soigralcev ni uspel streljati na vrata!
30'
30'
  Celje ima udarec iz kota.
31'
  po podaji Vrhovca z desne strani kazenskega prostora je nogo nastavil Firer, a tudi tokrat ni povedel svojega moštva v v vodstvo!
33'
33'
  Streljal je Marko Krajcer, a precej mimo vrat.
35'
36'
  Krka ima udarec iz kota.
37'
  Po kotu je v zmedi v kazenskem prostoru do strela prišel Novinič, a bi se na situacijo lahko odzval s konkretnejšim strelom!
37'
39'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
39'
39'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
41'
  S precejšnje oddaljenosti je sprožil Ahmedi, a preko vrat.
42'
42'
42'
45'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mihovil Jeronim Klapan. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
45'
  Streljal je Denis Mojstrovič, a mimo vrat.
45+2'
46'
47'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
48'
  Danijel Dežmar je dobil rumeni karton.
49'
  Strel v okvir vrat! Z dobrih 20 metrov je poskusil Mojstrovič, a je Kotnik dobro posredoval.
50'
51'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
51'
  Denis Mojstrovič je dobil rumeni karton.
52'
  Streljal je Valon Ahmedi, a daleč v reklamne panoje.
53'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Enes Novinič.
54'
  Streljal je Luka Bogdan, a visoko preko vrat.
55'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Filip Dangubič.
57'
59'
  Zdaj sta huje trčila Fuček in Soria. Oba sta prejela udarec v glavo in sta potrebna zdravniške oskrbe.
61'
  Streljal je Leo Ejup, Kotnik je žogo le pospremil s pogledom, a je na njegovo srečo za nekaj centimetrov zgrešila cilj.
62'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Favour Aniekan.
62'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Tadej Vidmajer.
63'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Leo Ejup.
64'
  Prekršek je utrpel Blaž Vrhovec .
65'
65'
  Esteves je dobro preigraval pred kazenskim prostorom in močno sprožil, a je žoga končala za vrati!
66'
67'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
69'
  Favour Aniekan v prepovedanem položaju.
70'
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Luka Bogdan.
73'
  Menjava: iz igre Filip Dangubič, v igro Marin Perič.
76'
  Bruno Marotti je dobil rumeni karton zaradi simulacije prekrška v kazenskem prostoru.
77'
78'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
80'
  Menjava: iz igre Danijel Dežmar, v igro Grega Končar.
81'
  To je krstni nastop Končarja v prvi članski ligi.
81'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Milan Spremo.
82'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Spremo. Utrpel ga je Luka Bogdan.
83'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
83'
  Milan Spremo je dobil rumeni karton zaradi simulacije prekrška.
85'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi. Utrpel ga je Bruno Marotti.
86'
88'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
88'
  Leo Ejup je dobil rumeni karton.
90'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
90+1'
  Štiri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa.
90+2'
  Nevaren strel Vrhoveca, a preko vrat.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Erico Henrique Esteves De Sousa. Lahko delo za Mitroviča.
90+3'
  Streljal je Grega Končar, a mimo vrat! Končar je na svojo prvi tekmi z glavo za nekaj centimetrov zgrešil vrata!
90+4'
  GOOOL! Zadel je Marin Perič! Ejup je izvedel prosti strel, žoga se je odbila od enega od igralcev, nato pa jo je Perić pospravil v mrežo!