11. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  23.09.2015 ob 20.00

4 : 0

Krško

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Goričan Vojko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz deževnega Kopra, kjer Koper in Krško končujeta 11. krog. #KOPKRŠ
0'
  Koper se po dveh gostovanjih spet vrača na Bonifiko. Za seboj ima tri zaporedne poraze. #KOPKRŠ
0'
  Krško čaka na novo zmago vse od 2. kroga, ko je na domačem igrišču premagalo prav Koprčane. #KOPKRŠ
0'
  Edino dosedanjo medsebojno tekmo je na stadionu Matije Gubca odločil Poljanec v 32. minuti.
0'
  Koprčani so zadnjo zmago priigrali v 7. krogu, ko so v Novem mestu s 4:2 odpravili Krko.
0'
  Krško je doslej doseglo pet zadetkov, Korpčani dvanajst, njihov najboljši strelec je Jaka Štromajer s štirimi zadetki. Napadalec Krškega David Poljanec je dosegel dva.
0'
  Koper po zamenjavi trenerja še ni našel prave igre in rezultatov. Zadnjo tekmo je odigral v Domžalah, kjer je bil poražen z 1:0. Krško se je z remijem brez zadetkov vrnilo iz Celja.
0'
  Koper je brez doseženega zadetka na zadnjih dveh tekmah, Krško ni zadelo že na treh. #KOPKRŠ
0'
  Krško: Zalokar, Petric, Volarič, Urbanč, Poljanec, Jakolič, Drnovšek, Sikošek, Štefanec, Perkovič in Petranič. #KOPKRŠ
0'
  Luka Koper: Simčič, Pavič, Memolla, Hadžić, Tomas Del Toro, Tomić, Štulac, Ivančić, Šme, Škerjanc in Rahmanović. #KOPKRŠ
0'
  Tekmo bo vodil ljubljanski sodnik Rade Obrenović. Njegova 16. prvoligaška tekma, 4. letos.
0'
  V Kopru še naprej močno dežuje. Temperatura je 16 stopinj celzija. #KOPKRŠ
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev, Koper še naprej brez standardnih poškodovanih nogometašev.
0'
  Igrišče na Bonifiki je že precej namočeno, nastale so posamezne luže. #KOPKRŠ
1'
1'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Marko Perkovič.
2'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Luka Štefanac.
3'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Petar Petranič.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Josip Ivančič.
5'
  Streljal je Amar Rahmanovič, a mimo vrat.
6'
  Tekma na Bonifiki ne bo enostavna, saj voda na igrišču zaustavlja žogo. Peigravanja bodo otežkočena. #KOPKRŠ
6'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Luka Volarič.
7'
  Amar Rahmanovič v prepovedanem položaju.
8'
  Krško tudi na tokratnem gostovanju podpira dobra desetina navijačev. #KOPKRŠ
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Davor Škerjanc.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Ante Tomič.
10'
  GOOOL! Zadel je Josip Ivančič!
11'
  Po prostem strelu z desne in "fliperju" v kazenskem prostoru je z osmih metrov močno sprožil Ivančić. 1:0. #KOPKRŠ
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Damir Hadžič.
14'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
15'
  Streljal je Josip Ivančič, a mimo vrat.
16'
  Petar Petranič v prepovedanem položaju.
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Denis Šme.
18'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Leo Štulac.
20'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Hysen Memolla.
23'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Petar Petranič.
25'
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
26'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
27'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Utrpel ga je David Poljanec.
28'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
29'
  Urbanč s prostega strela z leve neposredno na gol. Simčič na mestu.
30'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
30'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Luka Štefanac.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Ante Tomič.
32'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Luka Volarič.
32'
  Josip Ivančič je dobil rumeni karton.
33'
  V Kopru ne dežuje več močno, akcije v veliki meri kroji voda na igrišču. #KOPKRŠ
33'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Marko Jakolič.
34'
  Josip Ivančič v prepovedanem položaju.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Leo Štulac.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Antonio Pavič.
37'
  Marko Jakolič je dobil rumeni karton.
37'
38'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
39'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Marko Jakolič.
41'
41'
43'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
44'
  Dobra pozicija za prosti strel Kopra.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
44'
45'
  Štulac je sprožil po sredini vrat, Zalokar je žogo odbil, Ivančič je odbito poslal mimo gola. #KOPKRŠ
45+1'
  Luka Štefanac v prepovedanem položaju.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Koper je zgodaj zadel po prekinitvi, na razmočenem igršču pa igra ne steče. #KOPKRŠ
45+2'
  Ne hvali dneva pred nočjo: v Kopru spet močno dežuje! #KOPKRŠ
46'
46'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
47'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
49'
51'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Cristian Tomas Del Toro. Utrpel ga je Luka Štefanac.
51'
  Cristian Tomas Del Toro je dobil rumeni karton.
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Leo Štulac.
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Davor Škerjanc.
54'
  Sikošek je podrl Škerjanca in 11m za Koper. #KOPKRŠ
55'
Gol (11m)
  GOOOL! Amar Rahmanovič je zadel enajstmetrovko!
56'
  Rahmanovič je z enajstih metrov zadel levi spodnji kot, vratar Zalokar se je pognal v desno. #KOPKRŠ
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Poljanec.
57'
  Krško ima udarec iz kota.
59'
  Menjava: iz igre Petar Petranič, v igro Tim Čeh.
59'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Hysen Memolla.
60'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Marko Jakolič.
62'
64'
64'
  Po podaji Škerjanca z desne, je Ivančič z desetih metov streljal mimo desne stative. #KOPKRŠ
64'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Davor Škerjanc.
65'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Cristian Tomas Del Toro. Utrpel ga je Luka Volarič.
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Davor Škerjanc.
68'
  Koprčani držijo varno prednost, Krško nemočno.
68'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Hysen Memolla.
70'
  Streljal je Marko Jakolič, a mimo vrat.
71'
71'
71'
  Menjava: iz igre Luka Štefanac, v igro Rhema Chukwudiamara Obed.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič.
72'
  Šibak strel Volarča po sredini vrat. Brez težav za Simčiča.
73'
  Menjava: iz igre Josip Ivančič, v igro Jaka Štromajer.
74'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
75'
  Streljal je Dejan Urbanč, a mimo vrat.
76'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Cristian Tomas Del Toro. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Antonio Pavič.
78'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
79'
  GOOOL! Zadel je Leo Štulac!
80'
  Šme je podal v kazenski prostor, Štulac je neoviran z glavo neubranljivo zadel levi kot Zalokarjevih vrat. #KOPKRŠ
81'
  Menjava: iz igre Dejan Urbanč, v igro Marko Felja.
82'
  Menjava: iz igre Damir Hadžič, v igro Patrik Posavac.
84'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
86'
  Menjava: iz igre Davor Škerjanc, v igro Luka Vekič.
88'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vekič. Utrpel ga je Jure Petric.
88'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Patrik Posavac.
89'
  Marko Perkovič je dobil rumeni karton.
90'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Marko Perkovič.
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rhema Chukwudiamara Obed. Utrpel ga je Hysen Memolla.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+1'
  Streljal je Luka Vekič, a mimo vrat.
90+2'
  Rahmanovič je ostro streljal z desne, Zalokar je žogo nespretno odbil, Vekič jo je poslal preko gola. #KOPKRŠ
90+3'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Marko Felja.
90+3'
  GOOOL! Zadel je Luka Vekič!
90+4'
  Po napaki Obeda, ki je podal Vekiču, je slednji s 16 metrov z nizkim strelom premagal Zalokarja. #KOPKRŠ
90+5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Felja. Utrpel ga je Patrik Posavac.