12. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  26.09.2015 ob 19.00

Zavrč

3 : 2

Rudar Velenje

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Anželj Borut (2. pomoč) , Skomina Damir (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 7

0'
  Ljubitelji nogometa, prisrčen pozdrav iz Haloz! Ne zamudite spremljati dvoboja 12. kroga med domačim Zavrčem in velenjskim Rudarjem. Vse aktualnosti boste izvedeli na tem mestu. #ZAVRUD
0'
  Tekma ekip, za katerima je uspešen rezultatski niz. Zlasti završki je odličen, odkar je v klubu srbski trener Slavko Matić. Pet tekem brez poraza, štiri zaporedne zmage, le en prejeti gol. #ZAVRUD
0'
  Dosežek še pridobi na vrednosti, če upoštevamo, da je bil Zavrč v zadnjih dveh krogih boljši od Maribora in Olimpije. #ZAVRUD
0'
  Zavrčani uresničujejo smele napovedi, ki so jih podkrepili s prihodom odmevne okrepitve, Alberta Riere. Kadrovanje, pravijo, še ni končano. #ZAVRUD
0'
  Med tem so Velenjčani tiho, brez posebne pozornosti, popravili vtis iz uvoda prvenstva. Po treh porazih jih je na naslednjih osmih tekmah premagala le Olimpija. #ZAVRUD
0'
  Zavrč je trenutno četrti na lestvici, Rudar šesti, razlika med njima je pet točk. #ZAVRUD
0'
  V 3. krogu te sezone sta se ekipi pomerili v Velenju. S 3:1 so zmagali Zavrčani. #ZAVRUD
0'
  Štajerska kluba sta doslej skupno odigrala devet prvenstvenih tekem. Statistika je na završki strani. Rudar je ob petih porazih zmagal le dvakrat, nikoli v gosteh. #ZAVRUD
0'
  Tukaj je začetna postava trenerja domačih, Slavka Matića: Bajza, Cvek (kapetan), Rogač, Matjašič, Zorko, Datković, Mužek, Pihler, Petrović, Tahiraj, Batrović. #ZAVRUD
0'
  Strateg gostov, Jernej Javornik, ni presenetil z zasedbo: Radan, Kašnik, Krcić, Trifković, Prašnikar, Stjepan Babić, Kocić, Bolha, Ihbeisheh, Knezović (kapetan), Mario Babić. #ZAVRUD
0'
  Ekipi pričakuje razmočen teren. Posledica močnega včerajšnjega deževja.
0'
  Glavni sodnik bo Roberto Ponis. Pomagali mu bodo Simon Smej, Borut Anželj in Damir Skomina (tokrat četrti sodnik). #ZAVRUD
0'
  Moštvi sta spet na igrišču. Čakamo znak za začetek sodnika Ponisa.
1'
1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Jure Matjašič.
1'
  Streljal je Lovro Cvek, a mimo vrat. Z dvajsetih metrov, visoko čez gol.
3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Zorko. Utrpel ga je Amer Krcič.
4'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mateo Mužek. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
7'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je David Kašnik.
8'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
8'
  Enakovreden, dinamičen uvod.
9'
  Rudar ima udarec iz kota.
11'
11'
  Zavrč ima udarec iz kota.
14'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Luka Prašnikar.
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amer Krcič. Krasna priložnost za goste!!! Prodorni Ihbeisheh je bil hitrejši od Bajze in prispeval imenitno podajo. Krcić je meril z desetih metrov, vratarja ni bilo v golu, a je tam odlično posredoval Rogač. #ZAVRUD
15'
  Streljal je Mario Babič, a mimo vrat. Šlo je za nadaljevanje prejšnje akcije, priložnost Babića ni bila izrazita kot Krcićeva.
17'
  Streljal je Veljko Batrovič, a mimo vrat.
17'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Rok Zorko.
21'
  Streljal je Francesco Tahiraj, a mimo vrat.
22'
  In prva priložnost za domače! Tahiraj je meril mimo gola iz ugodnega položaja, po globinski podaji. #ZAVRUD
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Zorko.
22'
  Vratnica Zorka! Petrović je podal, Zorko pred golom preusmeril žogo. V levo vratnico. #ZAVRUD
24'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
24'
  Všečen, kombinatoren nogomet v završkem športnem parku.
24'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
28'
  Prekinitev ob poškodbi Stjepana Babića (Rudar).
28'
  Babić nadaljuje.
30'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Mario Babič.
30'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
33'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Mateo Mužek.
33'
  Damjan Trifkovič je dobil rumeni karton.
33'
  Ritem se je nekoliko umiril.
34'
  Zavrč aktivnejši.
34'
35'
  Streljal je Aleks Pihler, a mimo vrat.
36'
  Še ena nevarna akcija! Po kotu, v gneči pred golom, do udarca Pihler. Zgrešil je cilj. #ZAVRUD
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lovro Cvek. Radan z nekaj težavami.
37'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Stjepan Babič.
40'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Rok Zorko.
40'
  Toni Datkovič v prepovedanem položaju.
41'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Luka Prašnikar.
42'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Pavol Bajza.
44'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
44'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
45'
  Prvi polčas se izteka.
45+1'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Polčas, v katerem tekmeca nista skrivala visokih ambicij. Več dogajanja pred velenjskim golom, obeta se zanimivo nadaljevanje.
46'
47'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Aleks Pihler.
48'
48'
49'
  Streljal je Amer Krcič, a mimo vrat.
50'
  Sicer netočen poskus Krcića je bil posledica pritiska igralcev v zeleno-črni opremi na začetku drugega dela.
50'
52'
  Streljal je Luka Prašnikar, a mimo vrat.
52'
  Prašnikar nenadoma do žoge tik pred Bajzo. Na koncu preslaboten strel. #ZAVRUD
52'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Jure Matjašič.
53'
  Rok Zorko v prepovedanem položaju.
54'
  Vse boljši obisk na završkih domačih tekmah.
54'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
55'
  Nadaljujmo prejšnjo ugotovitev. Dober obisk je gotovo posledica zelo izboljšane podobe haloške ekipe.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Klemen Bolha.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Klemen Bolha.
57'
  GOOOL! Zadel je Ivan Knezovič!
57'
  Vodstvo Rudarja! Vratar Bajza ni ujel žoge ob visoki podaji Stjepana Babića. V mrežo jo je potisnil branilec Knezović. #ZAVRUD
59'
  Menjava: iz igre Rok Zorko, v igro Alberto Riera Ortega.
60'
  Premiera španskega zvezdnika na domačem igrišču.
60'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Stefan Petrovič.
61'
  Še bolj ambiciozni Rudar po prihodu z odmora.
62'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
63'
  Veljko Batrovič je dobil rumeni karton. Zaradi izsiljevanja prekrška.
65'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Prašnikar. Utrpel ga je Lovro Cvek.
65'
  Francesco Tahiraj v prepovedanem položaju.
66'
  Pričakuje se završki pritisk. S pomočjo Riere, ki igra povsem v konici napada.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Bolha. Bajza tokrat na mestu. #ZAVRUD
67'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Prašnikar. Utrpel ga je Davor Rogač.
68'
  GOOOL! Zadel je Lovro Cvek!
68'
  Izenačenje v Zavrču! Žoga kot na pladnju za Cveka. V režiji Riere, ki je že prej pokazal nekaj izvrstnih preigravanj. Kapetan je izkoristil odlično asistenco. #ZAVRUD
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleks Pihler. Radan brani. #ZAVRUD
70'
  Menjava: iz igre Ivan Knezovič, v igro Elvedin Džinič.
70'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Dejan Glavica.
71'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Dejan Glavica.
72'
73'
  Menjava: iz igre Amer Krcič, v igro Nikola Tolimir.
74'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
75'
76'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Davor Rogač.
76'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
79'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Prašnikar. Utrpel ga je Toni Datkovič.
79'
  Luka Prašnikar je dobil rumeni karton.
79'
  David Kašnik je dobil rumeni karton. Zaradi prekrška v prejšnji akciji, ko je sodnik v završkem napadu pustil prednost.
79'
  GOOOL! Zadel je Aleks Pihler!
80'
  Popoln rezultatski zasuk! Pihler je pred golom žogo pospremil v mrežo po odlični podaji z desne. #ZAVRUD
80'
  Menjava: iz igre Luka Prašnikar, v igro Damir Grgič.
81'
  Prekinitev zaradi poškodbe Kašnika.
84'
  GOOOL! Zadel je Damjan Trifkovič!
85'
  Novo razburjenje v Zavrču! Prefinjen in pretkan strel Trifkovića z roba kazenskega prostora. Žoga je preletela Bajzo. #ZAVRUD
87'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Alberto Riera Ortega.
87'
  Menjava: iz igre Francesco Tahiraj, v igro Denis Glavina.
90'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Denis Glavina.
90'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Damjan Trifkovič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
90'
  Rudar v končnici z igralcem manj.
90+2'
90+2'
  In takoj novo završko vodstvo!!! Po prostem strelu in odbiti žogi se je Pihler odlično znašel na oddaljeni vratnici. 21-letni zvezni nogometaš je, vse kaže, danes igralec odločitve. #ZAVRUD
90+4'
  Skomina ob stranski črti je sicer pokazal štiri minute dodatka.
90+5'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Alberto Riera Ortega.
90+5'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Petrovič. Utrpel ga je Stjepan Babič.
90+6'
  Stefan Petrovič je dobil rumeni karton.
90+6'
  Milan Kocič je dobil rumeni karton.
90+6'
  Stjepan Babič je dobil rumeni karton.
90+6'
  Veliko vroče krvi med igralci pred koncem.
90+7'
90+7'
  Nova završka zmaga, čeprav so domači po dolgem času prejeli več kot zadetek. Atraktiven drugi polčas smo spremljali. S kar petimi doseženimi zadetki in vsemi elementi, ki delajo nogomet tako zanimiv. Lep pozdrav do prihodnjič!