12. krog |  Nova Gorica, Športni park |  27.09.2015 ob 16.00

2 : 0

Krka

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Friš Tadej (4. sodnik) , Glažar Roman (5. sodnik) , Mežnar Tadej (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep nedeljski pozdrav iz Nove Gorice, ki danes gosti tekmo Gorica – Krka. #GORKRK
0'
  Gorica ima za seboj tri zaporedne poraze (Maribor, Olimpija, Rudar), a zalogo točk iz prešnje serije zmag, tako da je še vedno tik pod vrhom lestvice.
0'
  Krka ima za seboj remi v predzadnjem (z Rudarjem) in zmago v zadnjem krogu, ko je v sodniškem dodatku na Portovalu premagala Celje in prvič doma osvojila vse tri točke.
0'
  Gorica ima odlično bilanco proti Krki, saj je dobila zadnje štiri tekme s skupnim izidom 9:2. #GORKRK
0'
  Ekipi sta odigrali 13 medsebojnih tekem. 7 zmag ima Gorica, 3 Krka, 3 tekme so se končale z remijem. Gol razlika je 19:11.
0'
  V Športnem parku še brez remija. 4 zmage ima Gorica, 2 Krka. Gol razlika 10:5. #GORKRK
0'
  Pred dvema letoma, 25. sep. 2013 je Krka nazadnje zmagala v N. Gorici z izidom 1:2. #GORKRK
0'
  Na lestvici ima Gorica na 4. mestu 21 točk in 7 zmag, 4 poraze in nobenega remija. Je edina ekipa brez remija v letošnji sezoni. Gol razlika je 21:20.
0'
  Krka je na 7. mestu. Ima 3 zmage, 4 remije in 4 poraze ter gol razliko 10:16.
0'
  Gorica je v popolni zasedbi, Novomeščani prihajajo brez kaznovanega lea Ejupa.
0'
  Eleke je s sedmimi zadetki še vedno prvi strelec Gorice, a že tri tekme neučinkovit. Prvi strelec Krke je s tremi zadetki Josip Fuček.
0'
  Gorica je doslej doma zmagala trikrat in dvakrat izgubila z gol razliko 9:9. #GORKRK
0'
  Krka je v gosteh še brez poraza, z dvema zmagama in tremi remiji in gol razliko 5:3. #GORKRK
0'
  Tekmo bo vodil mednarodni sodnik, 35 -letni Mariborčan Slavko Vinčič. #GORKRK
0'
  Krka: Mitrović, Bogdabn, Vučkić, Fuček, Gliha, Mojstrovič, Marotti, Welbeck, Perić, Kastrevec, Dangubić. #GORKRK
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Širok, Arčon, Eleke, Kavčič, Džuzdanović, Jogan, Nuić, Martinović, Johnson. #GORKRK
0'
  Vinčič je sedmo sezono prvoligaški sodnik. Letos njegova 7. tekma, skupno 97. #GORKRK
0'
  Na Goriškem je oblačno in rahlo vetrovno nedeljsko popoldne s temperaturo 20ºC. #GORKRK
0'
  Prvi udarec pripada Krki.
1'
3'
  Krka ima udarec iz kota.
3'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
5'
  Perič prodor po levi in strel, Sorčan odbija. V nadaljevanju akcije kot.
5'
5'
  Streljal je Filip Dangubič, a mimo vrat.
7'
  Krka boljši tekmec v uvodnih minutah.
9'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
9'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
11'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Bruno Marotti.
13'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miodrag Mitrovič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
14'
  Vratar Mitrovič je podrl prodirajočega Elekeja izven kazenskega prostora. Žoga je končala v avtu. #GORKRK
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Erik Gliha.
21'
  Streljal je Denis Mojstrovič, a mimo vrat.
21'
24'
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
26'
  Gorica ima udarec iz kota.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Dangubič.
29'
  Po globinski podaji Dangubič z desne od blizu močan strel, Sorčan odbija, po novem poskusu žoga v kot. #GORKRK
29'
29'
30'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
31'
  Po kotu in gneči Eleke od blizu preko gola.
31'
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Dino Martinovič.
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
39'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
39'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
44'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
45'
  Po globinski podaji je Perič streljal z leve, povsem s strani in mimo gola.
45'
45'
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Krka boljši in predvsem bolj organiziran tekmec v prvem polčasu.
45+2'
  Brez menjav v nadaljevanje.
46'
50'
  Neprivlačen uvod v drugi polčas.
51'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
54'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Kastrevec.
55'
56'
  Po dolgi globinski podaji strel Katrevca s strani, Sorčan na mestu.
56'
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Nunič.
57'
  Po kotu in povratni podaji Eelekeja, je Nunič pred vrati preusmeril žogio, Mitrovič se je izkazal z obrambo. #GORKRK
58'
58'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Alen Jogan.
60'
61'
  Eleke je preigral vratarja, bil pod prekrškom, nao pa prešibak strel proti golu.
61'
  Menjava: iz igre Marko Nunič, v igro Miran Burgič.
63'
63'
65'
Rdeči karton
  Miodrag Mitrovič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
65'
  Burgič je prodrl proti vratom, vratar Mitrovič ga je izven kaz. prostora podrl in prejel rdeči karton. #GORKRK
67'
  Menjava: iz igre Filip Dangubič, v igro Mateo Barukčič.
67'
68'
68'
  Eleke je dosegel zadetek iz prepovedanega položaja.
69'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
70'
  Luka Bogdan je dobil rumeni karton.
70'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
71'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Gliha. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
73'
73'
  Erik Gliha je dobil rumeni karton.
74'
74'
76'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
76'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Danijel Dežmar.
77'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
78'
  Dino Martinovič v prepovedanem položaju.
79'
  Menjava: iz igre Dino Martinovič, v igro Tilen Nagode.
80'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat.
80'
  Arčon je podal z leve, Burgič je z glavo streljal mimo gola.
82'
  GOOOL! Zadel je Miran Burgič!
83'
  Celcer je podal z leve, Burgič z natančnim strelom z glavo v levi spodnji kot Krkinih vrat. 1:0. #GORKRK
84'
85'
  Menjava: iz igre Denis Mojstrovič, v igro Favour Aniekan.
85'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Jan Humar.
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič.
90+1'
90+1'
90+1'
  5 min. sodnišega dodatka.
90+2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
90+3'
90+4'
  GOOOL! Zadel je Blessing Chibuike Eleke!
90+5'
  Izjemna akcija Gorice: Nagode - Burgič in Eleke zanesljivo za 2:0. #GORKRK
90+6'
90+6'
  Blessing Chibuike Eleke je dobil rumeni karton.
90+6'
  Eleke je dobil rumeni katon ob proslavljanju zadetka tik pred koncem tekme.
90+6'
  Gorica je priigrala težko zmago. Odločilna sta bila izključitev gostujočega vratarja in vstop Mirana Burgiča. #GORKRK