14. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  16.10.2015 ob 19.00

Zavrč

1 : 2

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 4

0'
  Lepo pozdravljeni iz športnega parka v Zavrču, kjer se bosta ob 19. uri med seboj pomerili moštvi Zavrča ter Gorice.
0'
  Gostje so bili gotovo veliko bolj veseli reprezentančnega premora, saj so jim po izjemnem uvodu v prvenstvo v zadnjih krogih že pojenjale moči.
0'
  Ne le, da so pred zaključkom jesenskega dela vnovič nekoliko "zadihali" ter se dodatno uigrali, v Zavrč prihajajo še okrepljeni s prekaljenim Goranom Cvijanovičem, ki se znova vrača v mesto vrtnic.
0'
  Sicer pa sta se današnja tekmeca pomerila že devetkrat, Primorci pa v dosedanjih dvobojih še niso izgubili. Sedem od devetih obračunov se je končalo z novogoriško zmago, dvakrat sta se tekmeca razšla brez zmagovalca.
0'
  Na drugi strani so Haložani pred odmorom nanizali sedem tekem dolg niz neporaženosti.
0'
  Kljub izredni seriji pa se v današnjo tekmo podajajo z novim, še tretjim trenerjem v tej sezoni.
0'
  Po Ivici Solomunu in Slavku Matiću, ki na završki klopi v sedmih ligaških tekmah ni doživel poraza in je moštvo zapustil po koncu obračuna v Novem mestu, se bo na vročem haloškem stolčku preizkusil še avstrijski strokovnjak Peter Pacult. Ta kontroverzni Avstrijec se lahko pohvali z igralskimi in trenerskimi izkušnjami iz Avstrije ter Nemčije. Med drugimi je vodil tudi dunajski Rapid.
0'
  Še le okrog devete 21. ure bomo videli, ali sta turbolentna tedna na ekipi Zavrča pustila kakšne posledice...
0'
  Pri Goričanih danes nima pravice nastopiti Alen Jogan. #plts #ZAVGOR
0'
  Peter Pacult velja za eno večjih legend avstrijskega klubskega nogometa. #plts #ZAVGOR
0'
  Dunajčan je v igralski karieri nosil dresa obeh največjih dunajskih klubov, Austrie in Rapida. #plts #ZAVGOR
0'
  Nekdanji strateg TSV 1860 Münchna in dresdenskega Dynama je s 186 zadetki na 396 tekmah še vedno drugi strelec avstrijske državnega prvenstva. #plts #ZAVGOR
0'
  Pacult je Rapid v sezoni 2007/08 kot trener popeljal tudi do naslova državnih prvakov, ter jih dvakrat popeljal v skupinski del Evropske lige. #plts #ZAVGOR
1'
3'
  Obetaven poskus Lovra Cveka, so Goričani še v zadnjem trenutku preusmerili v prvi kot na tekmi.
3'
  Zavrč ima udarec iz kota.
5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Miran Burgič.
7'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
7'
  Na tekmi so tudi goriški navijači! #plts #ZAVGOR
7'
  Strel v okvir vrat! Z roba kazenskega prostora je poskusil Marshal Johnson, vratar Bajza pa je žogo s skrajnimi močmi izbil v kot.
7'
  Gorica ima udarec iz kota.
8'
  Dejan Glavica v prepovedanem položaju.
10'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Jure Matjašič.
11'
  GOOOL! Eleke je prodrl v kazenski prostor ter nemudoma podal do Mirana Burgiča, ki si je žogo spretno zaustavil ter ob neodločnih domačih branilcih povedel svoje moštvo v vodstvo!
13'
  Matija Širok je atraktivno zaključil, a precej zgrešil vrata domačih.
18'
  Muslimovič je danes prvič v začetni enajsterici Zavrča. #plts #ZAVGOR
19'
  Lovro Cvek je po podaji Matjašiča preskočil tudi vratarja Sorčana, a žoga ni zadela cilja.
20'
  Kakšna priložnost Gorice! Burgič je na drugo vratnico idealno podal osamljenemu Elekeju, njegov nonšalanten zaključek pa je Bajza še uspel zaustaviti.
20'
21'
24'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
26'
  Jure Matjašič se je izjemno otresel gostujočih branilcev, njegov poskus pa je le za malo zgrešil vrata.
29'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Petrovič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
30'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Stefan Petrovič.
32'
  GOOOL! Izjemen gol Elekeja! Podajo Džuzdanoviča si je imenitno sprejel ter z obrata neobranljivo zadel.
33'
  Eleke se še kar ni ohladil, ob vnovičnem poskusu ga je zaustavila še le prečka domačih vrat. #plts #ZAVGOR
34'
35'
38'
  Eleke se je s tem golom izenačil na vrhu prvoligaške liste strelcev. #plts #ZAVGOR
38'
  Amel Džuzdanovič je dobil rumeni karton.
41'
  Tokrat si je ugoden položaj za strel priigral Veljko Batrovič, njegov stel pa je Sorčan z nogo ubranil.
43'
45+1'
  Še minuta sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Prvi polčas je zaznamoval Eleke, ki bi ob zadetku lahko dosegel še dva ter tako odločil obračun. Brez priložnosti pa niso ostali niti domačini, ki so trikrat resneje ogrozili goriška vrata, a brez uspeha. Precej živahen prvi polčas v Halozah!
45+2'
  Menjava: iz igre Blessing Chibuike Eleke, v igro Tilen Nagode.
46'
46'
  Eleke se zaradi poškodbe ni več vrnil iz slačilnice. #plts #ZAVGOR
47'
52'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
53'
  Po domiselnem preigravanju je iz daljine sprožil Veljko Batrovič, vratar Sorčan pa večjih težav ni imel.
55'
  Goričani so precej umirili ritem igre v drugem polčasu...
57'
  Jure Matjašič se je znašel v obetavni priložnosti ,a ga je Širok ravno toliko oviral, da je iz bližine z glavo meril preko vrat.
58'
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tilen Nagode, Bajza pa se je moral precej iztegniti, da je preprečil nov zadetek gostov.
58'
61'
  Menjava: iz igre Zlatan Muslimovič, v igro Alberto Riera Ortega.
62'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
65'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
65'
  Tine Kavčič je dobil rumeni karton.
65'
  Prosti strel na robu gostujočega kazenskega prostora...
65'
  GOOOL!Veljko Batrovič je močno sprožil z roba kazenskega prostora ter tako po tleh matiral goriškega vratarja!
67'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Rok Zorko.
71'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
72'
  Obetavna priložnost Zavrča se ni končala z zaključnim strelom.
72'
  Miran Burgič v prepovedanem položaju.
73'
  Kot kaže Zavrčani tudi v desetem poskusu ne bodo uspeli premagati Goričanov...
74'
  A tekma še zdaleč ni končana. Zavrčani vršijo pritisk na vrata Sorčana.
75'
76'
  Datkovič je v zadnjem trenutku preprečil prvenec Gorana Cvijanoviča ob povratku v goriški dres.
76'
77'
  Streljal je Veljko Batrovič, a visoko preko vrat.
77'
  Menjava: iz igre Dejan Glavica, v igro Francesco Tahiraj.
77'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Dino Martinovič.
79'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Alberto Riera Ortega.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Veljko Batrovič, a je bila žoga lahek plen za Sorčana
80'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Marko Nunič.
81'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
81'
  Matija Škarabot je dobil rumeni karton.
82'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Tilen Nagode.
83'
  Podajo Martinoviča je Matija Škarabot usmeril le malo mimo desne vratnice vratarja Bajze.
85'
  Mateo Mužek v prepovedanem položaju.
85'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
86'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Tilen Nagode.
87'
88'
  Dino Martinovič je dobil rumeni karton.
89'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
89'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Alberto Riera Ortega.
90'
  Po izjemnem posredovanju Sorčana, je do strela prišel še Cveka, a mu je Johnson udarec blokiral.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Zorko.
90+2'
90+3'
  Nova izjemna priložnost domačih, a se je Sorčan ob soočenju z Zorkom izkazal.
90+3'
  Rok Zorko je sedaj zatresel še vratnico!
90+4'
  Kakšna končnica!!
90+4'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot.
90+4'
90+5'
90+5'
  Domači so sicer v drugem delu bili precej nevarnejši ter so imeli večjo posest, vendar si kljub izjemni končnici več od častnega zadetka niso priigrali. Tako so Haložani tudi na deseti tekmi z Goričani ostali brez zmage.