22. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  11.12.2015 ob 18.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Zavrč

2 : 1

Krka

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Zupančič Primož (2. pomoč) , Praprotnik Jure (4. sodnik) , Mertik Bojan (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Prisrčen pozdrav iz Zavrča! Gostitelji so pripravljeni, tudi igralci Krke iz Novega mesta so že na prizorišču prve tekme 22. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Ne zamudite je spremljati v živo, kot zmeraj na tej spletni strani.
0'
  Domači želijo ob koncu jesenskega dela popraviti vtis z zadnjih tekem. Petim zaporednim zmagam so sledile trenerske menjave in slabši rezultati. Na zadnjih devetih preizkušnjah so slavili le enkrat.
0'
  Novomeščani vso sezono igrajo v podobnem ritmu. Soočeni z bojem za obstanek.
0'
  Zato pa Dolenjci radi preštevajo nove točke prav po tekmah Zavrčem, čeprav je bilo včasih drugače. Na zadnjih so štirih proti Štajercem niso izgubili, vpisali so kar tri zmage.
0'
  Za dodatni optimizem v svojih vrstah so poskrbeli z zmago nad Gorico v prejšnjem krogu.
0'
  Zavrčani še vedno ohranjajo mesto na robu zgornjega dela razpredelnice. Zdaj s petimi točkami prednosti pred štiričlansko skupino, ki jih je zbrala 22. Med njimi je tudi Krka.
0'
  Domači v zasedbi pogrešajo kaznovana Rogača in Petrovića.
0'
  Začetna postava Zavrča: Kovačić, Glavina, Cvek, Riera, Glavica, Antić, Datković, Pihler, Tahiraj, Batrović, Kokorović. #ZAVKRK
0'
  Enajsterica Krke: Mitrović, Bogdan, Vučkić, Fuček, Gliha, Mojstrović, Ejup, Kostanjšek, Welbeck, Kastrevec, Dangubić. #ZAVKRK
0'
  Gostje brez kaznovanih Collinsa in Marottija.
0'
  Vlogo prvega sodnika so namenili Damirju Skomini. #ZAVKRK
0'
  Ekipi sta končali segrevanje.
0'
  Moštvi že na terenu, čakamo Skominov pisk.
1'
3'
  Francesco Tahiraj v prepovedanem položaju.
5'
  Krka ima udarec iz kota.
5'
  GOOOL! Zadel je Denis Mojstrovič!
5'
  Ekspresno vodstvo gostov! Fuček je izvedel kot, osamljeni Mojstrović z glavo premagal Kovačića. #ZAVKRK
7'
  Zavrč ima udarec iz kota.
10'
  Več dogajanja na završki polovici.
12'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Alberto Riera Ortega.
13'
  Streljal je Veljko Batrovič, a mimo vrat.
13'
14'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Alberto Riera Ortega. Utrpel ga je Miodrag Mitrovič.
17'
  Poskušajo tudi domači, za zdaj brez priložnosti.
18'
  Filip Dangubič v prepovedanem položaju.
19'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Alberto Riera Ortega.
19'
  Streljal je Dejan Glavica, a mimo vrat. Poskus iz obrata, daleč od uspeha.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Glavica. Dober udarec Hrvata znotraj kazenskega prostora, odlična obramba Mitrovića.
21'
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Glavina. Mitrović spet na pravem mestu, posredoval je z veliko manj truda kot prej.
22'
23'
  Streljal je Aleks Pihler, a mimo vrat.
24'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Josip Fuček.
25'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Miha Kostanjšek.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Kovačić je odbil žogo v kot.
25'
26'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
26'
  Alen Vučkič je dobil rumeni karton.
26'
27'
  Streljal je Alberto Riera Ortega, prek vrat.
30'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Francesco Tahiraj. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
30'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
32'
34'
  Priložnosti ni veliko, tudi zaradi številnih netočnih podaj. Tekma je sicer dinamična.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lovro Cvek. Iz zahtevnega položaja ob stranski črti, Mitrović je odbil v kot.
36'
36'
  Streljal je Lovro Cvek, a mimo vrat.
37'
40'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Alberto Riera Ortega. Utrpel ga je Luka Bogdan.
42'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
42'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Denis Glavina.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alberto Riera Ortega. Silovit udarec, ob katerem je žoga Mitroviću skoraj ušla v gol. Ukrotil jo je v zadnjem hipu.
45'
  V drugem delu prvega polčasa završka premoč in mnogo več poskusov domačih.
45'
45+1'
45+1'
  Teče minuta sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Domači niso izkoristili premoči. Na odmor odhajajo z minimalnim zaostankom, gostje so v zadetek spremenili svojo edino resno priložnost.
45+2'
  Menjava: iz igre Ed Kevin Kokorovič, v igro Josip Golubar.
46'
47'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Josip Golubar.
47'
  Enajstmetrovka za Zavrč! Skomina ni razmišljal, čeprav se je Bogdan pritoževal.
48'
  Ni gola! Alberto Riera Ortega je zgrešil enajstmetrovko! Mitrović je ubranil!!
49'
  Španec je meril v desni kot, vratar Krke pa prebral njegovo namero. Odbil je žogo, točno proti Tahiraju in se ob njegovem poskusu izkazal še enkrat! Mitrović ohranja prednost gostov!
52'
  Streljal je Filip Dangubič, a mimo vrat.
52'
  Velika priložnost za Krko! Dangubić se je po dolgi podaji prebil pred Kovačića, vendar ob soočenju ni bil dovolj natančen. Meril je tik ob desni vratnici!
54'
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nana Addo Welbeck-Maseko.
55'
  Krka je zapravila novo izjemno priložnost za povišanje prednosti!! Welbeck se je prijel za glavo, poskus z bližine mu je ubranil Kovačić. Podajo z leve je prispeval Kostanjšek.
55'
56'
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Veljko Batrovič. Mitrović je vpisal novo obrambo.
56'
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Glavica.
59'
  Z zapisi težko sledimo razburljivemu dogajanju.
59'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
61'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
61'
  Neverjetno, kaj vse je gostom v prejšnjih minutah uspelo zgrešiti! Tokrat je žaloval Fuček, ki je v izjemni situaciji potrdil, da je desna noga njegova slabša.
61'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alberto Riera Ortega. S 25-tih metrov je iz prostega strela zadel prečko!
64'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
68'
  Denis Glavina v prepovedanem položaju.
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Kovačić uspešnejši.
70'
  Menjava: iz igre Veljko Batrovič, v igro Patrik Tuđan.
71'
  Menjava: iz igre Filip Dangubič, v igro Marin Perič.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Josip Fuček.
72'
  Aleks Pihler je dobil rumeni karton.
72'
73'
  Streljal je Miha Kostanjšek, a mimo vrat.
73'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Tuđan. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
76'
  Menjava: iz igre Dejan Glavica, v igro Rok Zorko.
76'
Avtogol
  GOOOL! Alen Vučkič je zatresel lastno mrežo!
76'
  Izenačenje v Zavrču! Vučkić je v kazenskem prostoru izbil žogo pred Tuđanom, ki bi se sicer znašel v krasni priložnosti. Branilec gostov je to storil drugače, kot si je zamislil. Žoga je tik ob desni vratnici pristala v mreži.
77'
  Streljal je Rok Zorko, a mimo vrat.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alberto Riera Ortega. Mitrović brani.
81'
  Domači ustvarjajo pritisk.
81'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
81'
  Menjava: iz igre Miha Kostanjšek, v igro Danijel Dežmar.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nana Addo Welbeck-Maseko. S približno dvajsetih metrov, odlična obramba Kovačića.
83'
85'
  GOOOL! Zadel je Francesco Tahiraj!
86'
  Preobrat v Zavrču! V priložnosti se je znašel Tuđan, ni povsem jasno, ali je udaril ali podal pred gol, a tam je bil na pravem mestu Tahiraj, ki mu ni bilo težko žoge potisniti v prazno mrežo.
88'
88'
  Menjava: iz igre Erik Gliha, v igro Favour Aniekan.
90+1'
  Sodniška ocena je tri minute dodatka v drugem polčasu.
90+4'
90+4'
  Zavrčani so ušli gostom na osem točk razlike. Po zaslugi preobrata v drugem polčasu. V tekmi polni priložnosti in razburljivih situacij, zlasti v drugem polčasu. Na vrsti je zimski premor, pozdrav iz Zavrča do prihodnjega leta.