25. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  11.03.2016 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Zavrč

0 : 1

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Praprotnik Jure (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lepo pozdravljeni s športnega parka v Zavrču, kjer se bosta ob 19. uri med seboj pomerili moštvi Zavrča ter Domžal.
0'
  Zavrčani so v spomladanski del sezone vstopili z dvema neodločenima rezultatoma. V novogoriškem športnem parku so se z dvema zadetkoma Batroviča še uspeli izogniti porazu, medtem, ko so se s Celjani razšli brez zadetkov.
0'
  Domači se tako v današnji obračun z Domžalami podajajo z negativno razliko zadetkov. Brez golov pa se je zaključil tudi prvi medsebojni dvoboj današnjih tekmecev, v domžalskem Športnem parku pa so se minimalne zmage veselili Haložani.
0'
  Če so Zavrčani proti Gorici in Celju prekinili neugodno serijo medsebojnih obračunov, bodo skušali proti Domžalam nadaljevati z uspešnim nizom. Haložani so dobili štiri izmed zadnjih petih tekem, Domžalčani se torej ubadajo s vprašanjem, kako prekiniti urok završkega Športnega parka, kjer v štirih tekmah še niso slavili. Še več, doživeli so kar tri poraze. Do edine gostujoče zmage nad Zavrčem pa so se Domžalčani dokopali na Ptuju.
0'
  Pod pričakovanji, so v sezono krenili Domžalčani, ki si želijo mešati štrene Mariboru ter Olimpiji v boju za naslov. Z nedeljskim remijem proti Gorici so sicer popravili bled vtis z uvodne pomladanske tekme na novomeškem Portovalu.
0'
  Soigralcem danes ob levi stranski črti ne bo mogel pomagati kaznovani Dejan Trajkovski, ki pa ga uspešno nadomešča Jure Balkovec. Ravno Belokranjec je v zadnjem nastopu naravnost blestel, saj je ob zadetku, vknjižil tudi podajo za zadetek Matica Črnica.
0'
  Poglejmo obe enajsterici...
0'
  Zavrč: Ranilovič, Antič, Karamatič, Rogač, Jakšič, Kokorovič, Pihler, Agboyi, Tahiraj, Tišma, Batrovič. #ZAVDOM
0'
  Domžale: Maraval, Horič, Blažič, Dobrovoljc, Balkovec, Juninho, Husmani, Alvir, Mance, Repas, Jarovič. #ZAVDOM
0'
  Viroza je pošteno zdesetkala moštvo Domžal, saj bodo zaradi nje manjkali Črnic, Zec in Majer. #ZAVDOM
0'
  Vetrih ter Horvat sta poškodovana, kot rečeno bo Trajkovski manjkal zaradi kazni. #ZAVDOM
0'
  Jarovič, Alvir ter Repas bodo tako danes prvič nastopili od prve minute za Domžale! #ZAVDOM
0'
  Povprečna starost gostujoče ekipe je danes nekaj več kot 21 let. #ZAVDOM
1'
1'
  Domžale ima udarec iz kota.
1'
1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zeni Husmani.
1'
  Zaradi tehničnih težav se vam opravičujemo.
2'
  Zavrč ima udarec iz kota.
14'
  GOOOL! Antonio Mance si je spretno priigral prostor za strel, ki je končal v levem zgornjem kotu Ranilovičevih vrat.
16'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Alvir. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
16'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Repas. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
18'
  Glavni sodnik je Damir Skomina. #ZAVDOM
18'
  Nogometašem delo otežuje izredno slaba ter razmočena travnata površina. #ZAVDOM
18'
19'
  Izjemna priložnost domačih. Po kotu se je iz bližine do strela dokopal Tin Karamatič, a se je gostujoči vratar Maraval izkazal.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antonio Mance.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec.
22'
  Domžale vračajo udarec. Jarovič je lepo podal na drugo vratnico, kjer je z glavo streljal Mance, vratar Ranilovič pa je žogo še uspel izbiti nazaj v polje. A Mance in Balkovec v nadaljevanju akcije tega nista izkoristila.
25'
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Kenan Horič.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Wilson Xavier Junior.
30'
32'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Repas. Utrpel ga je Ovbokha Agboyi.
34'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastijan Antič. Utrpel ga je Marko Alvir.
38'
39'
  Z glavo je meril Davor Rogač, a visoko preko vrat.
40'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Tin Karamatič.
42'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Jakšič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
42'
  Jan Repas je neposredno s težkega položaja streljal na domača vrata, a jih je za malo zgrešil.
44'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jarovič. Utrpel ga je Nemanja Jakšič.
44'
  Senad Jarovič je dobil rumeni karton.
45'
  Aleks Pihler je le zapretil z roba kazenskega prostora, vendar je strel bil preslaboten, tako da je vratar Maraval žogo brez težav ujel.
45'
45'
  Na težkem igrišču, so si več priložnosti ustvarili oslabljeni gostje, ki zasluženo vodijo. Bi pa ekipi kaj lahko na odmor odšli poravnani, če se ne bi ob strelu Karamatiča izkazal domžalski vratar.
45'
  Menjava: iz igre Dean Tišma, v igro Josip Golubar.
46'
46'
48'
51'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Alvir. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
53'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Repas. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
55'
  Domači nogometaši delujejo precej brez idejno. Še največ se poslužujejo hitrih protinapadov, z dolgimi žogami proti napadalcem, ki pa delujejo vse preveč "odrezani" od igre.
57'
  Menjava: iz igre Senad Jarovič, v igro Slobodan Vuk.
57'
  Streljal je Jure Balkovec, a je meril visoko preko vrat.
59'
  Francesco Tahiraj je dobil rumeni karton.
60'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Francesco Tahiraj. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
62'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Zeni Husmani.
62'
  Odlična podaja Alvirja v domač kazenski prostor, kjer se Mance ni najbolje znašel. Je pa bil za to nekoliko spretnejši Slobodan Vuk, ki pa je iz ugodnega položaja zgolj nastreljal vratarja Raniloviča,
69'
  Menjava: iz igre Ovbokha Agboyi, v igro Patrik Tuđan.
70'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastijan Antič. Utrpel ga je Jan Repas.
70'
  Nenadoma je z razdalje poskusil Zeni Husmani, a brez težav za Raniloviča.
71'
  Menjava: iz igre Sebastijan Antič, v igro Mateo Mužek.
72'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Davor Rogač.
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Marko Alvir.
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Golubar. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
73'
  Menjava: iz igre Antonio Mance, v igro Ernest Grvala.
75'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
76'
77'
  Josip Golubar v prepovedanem položaju.
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mateo Mužek. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
78'
  Mateo Mužek je dobil rumeni karton.
78'
  Nespretnost domače obrambe bi kaj kmalu izkoristil Jan Repas, a ga je domači vratar še pravočasno zaprl.
78'
80'
  Wilson Xavier Junior je dobil rumeni karton.
82'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
82'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
83'
84'
  V gostujočem kazenskem prostoru je najvišje skočil Tin Karamatič, vratar Maraval pa je njegov strel še uspel ukrotiti.
86'
88'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
88'
  Menjava: iz igre Wilson Xavier Junior, v igro Žan Žužek.
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
90'
90+1'
  Še tri minute sodniškega podaljška.
90+3'
  Veljko Batrovič v prepovedanem položaju.
90+4'
90+4'
  Pomembna zmaga zdesetkanih domžalčanov, ki so brez sedmih pomembnih nogometašev prekinili neugodno tradicijo v Halozah ter tako zabeležili prvo zmago v spomladansekm delu prvenstva. Domačini tako ostajajo zgolj pri dveh remijih...