26. krog |  Krško, Matija Gubec Krško |  19.03.2016 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krško

0 : 1

Zavrč

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Lunežnik Janez (4. sodnik) , Žnidaršič Andrej (5. sodnik) , Mertik Bojan (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 7

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav s stadiona Matije Gubca, kjer bomo spremljali obračun Krškega in Zavrča. #KRSZAV
0'
  To bo izjemno pomembno srečanje, saj obe moštvi krvavo potrebujeta točke.
0'
  Krčani zaradi stanja na lestvici - trenutno se nahajajo na zadnjem, desetem mestu, a zaostanek za osmim mestom, ki zagotavlja neposreden obstanek v ligi, ni velik.
0'
  Na drugi strani pa se je pri Haložanih, ki se sicer nahajajo na petem mestu, pojavila rezultatska kriza. Zavedajo se, da se lahko prednost, ki jo imajo pred zasledovalci, ob takih predstavah kaj hitro stopi.
0'
  Varovanci stratega Solomuna so s petimi točkami v zadnjih šestih krogih najskromnejše moštvo lige.
0'
  Za nameček so Zavrčani po treh pomladanskih krogih še edino moštvo, ki v nadaljevanju sezone ni vknjižilo zmage, poleg tega pa na gostujočo zmago čaka že zadnjih pet tekem.
0'
  Pred današnjim srečanjem jih sicer bodri dejstvo, da imajo s Krčani pozitiven izkupiček na obeh dosedanjih srečanjih. Na prvem na stadionu Matije Gubca so zmagali z 1:0, nato pa doma iztržili remi.
0'
  Kljub temu se je med zimskim prestopnim rokom marsikaj spremenilo.
0'
  Posavci so v zadnjem obdobju kazali dobre predstave. Decembra so ob bučni podpori domačih navijačev premagali Olimpijo, nato pa sta v pomladanskem delu sezone sledili še zmagi nad Rudarjem in Krko, nazadnje pa so izgubili dvoboj z Gorico.
0'
  Trener Krčanov Tomaž Petrovič se na današnjem srečanju prav gotovo veseli povratka Štefanca in Poljanca, medtem ko bo pogrešal Čeha.
0'
  Solomun pa ima nekaj skrbi v ofenzivi, saj ima prepoved nastopanja zaradi kartonov agilni Francesco Tahiraj.
0'
  Krško: Zalokar, Sikošek, Petric, Gregov, Jakolić, Urbanč, Žinko, Hotić, Đurković, Volarič in Poljanec. #KRSZAV
0'
  Zavrč: Ranilović, Shtanenko, Antić, Karamatić, Jakšić, Cvek, Pihler, Kokorović, Batrović, Golubar in Dodlek. #KRSZAV
0'
  Nogometaši so že na zelenici. Ob 19. uri pričakujemo začetek srečanja, ki ga bo sodil Dragoslav Perić.
0'
  Še kapetanski stisk rok Žinka in Pihlerja in srečanje se lahko prične...
1'
3'
  Streljal je Luka Volarič, a mimo vrat. Poizkusil je s skrajne desne strani igrišča!
5'
  Streljal je Dino Hotič, a mimo vrat.
5'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek.
7'
  Spremljamo izenačeno srečanje brez izrazitih priložnosti na obeh straneh. Obe ekipi počasi gradita igro proti kazenskemu prostoru tekmeca, a še nista uspeli resno zapretiti.
8'
  Prekršek je utrpel David Poljanec .
8'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
10'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Marko Jakolič.
10'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Jakšič. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Veljko Batrovič, a je Zalokar pravočasno stekel iz vrat in zaustavil žogo.
12'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Aleks Pihler.
12'
  Streljal je Sebastijan Antič, a s prostega strela zadel živi zid.
13'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Josip Golubar.
16'
  GOOOL! Zadel je Lovro Cvek! Izjemen zadetek Cveka z dobrih dvajsetih metrov. Žoga je hitro izgubljala višino in končala za hrbtom Zalokarja!
18'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Luka Volarič.
19'
  Krško je bilo blizu izenačenja! Do odbite žoge je prišel Žinko in sprožil z levico, a je eden od gostov žogo preusmeril v kot.
19'
  Krško ima udarec iz kota.
20'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič.
21'
  Josip Golubar v prepovedanem položaju.
22'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Golubar. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
23'
  Josip Golubar je dobil rumeni karton zaradi grobega prekrška.
25'
  Krčani so po prejetem zadetku želijo izenačenja, a ne pridejo do zaključnega strela.
25'
  Zavrč ima udarec iz kota.
26'
26'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Luka Žinko.
27'
29'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Luka Žinko.
29'
  Po kombinaciji Volariča in Đurkoviča je slednji prišel do strela, sprožil, a zadel zunanji del male mrežice.
30'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
34'
34'
  Ed Kevin Kokorovič je dobil rumeni karton.
34'
  Prekršek je utrpel Gregor Sikošek .
36'
  Srečanje je priknjeno, Dodlek potrebuje zdravniško pomoč.
38'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastijan Antič. Utrpel ga je Luka Volarič.
38'
  Sebastijan Antič je dobil rumeni karton.
38'
39'
  Po udarcu iz kota je bilo vroče v kazenskem prostoru Zavrča, a je razčistil Ranilovič.
40'
  Še ena kombinacija Volariča in Đurkoviča, a slednji preslabo sprejel močno podajo, da bi lahko zaključil iz neposredne bližine.
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Urbanč, a Ranilovič ni imel pretiranega dela.
43'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
44'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Nemanja Jakšič.
44'
  Gregor Sikošek je dobil rumeni karton.
45+1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Stanislav Shtanenko.
45+1'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRSZAV
45+2'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Lovro Cvek.
45+2'
46'
49'
  Takoj na začetku drugega polčasa so Krčani pokazali, da si želijo izenačenja, medtem ko Zavrčani potrpežljivo čakajo na svoje priložnosti.
50'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Dino Hotič.
51'
51'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Luka Volarič.
52'
  Aleks Pihler je dobil rumeni karton.
52'
  Prekršek Krškemu na dobrih 20 metrih.
53'
  Hotič je izvedel prosti strel. Oddal je žogo na drugo vratnico, kjer pa je bil za nekaj centimetrov Gregov!
54'
55'
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Žinko, a malo dela za Raniloviča.
55'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec.
56'
57'
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Urbanč, brez prave nevarnosti za Raniloviča.
58'
  Prekršek je utrpel Luka Žinko .
59'
  Streljal je Dejan Urbanč, a mimo vrat.
59'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Aleks Pihler.
60'
61'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
62'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Tin Karamatič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
62'
  Tin Karamatič je dobil rumeni karton.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Urbanč in Ranilovič se je moral pošteno potruditi, da je preprečil izenačenje. #KRSZAV
63'
65'
  Srečanje je prekinjeno. Strelec edinega zadetka na srečanju Cvek potrebuje zdravniško pomoč.
67'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Poljanec, brani Ranilovič.
69'
70'
70'
  Dino Hotič v prepovedanem položaju.
70'
  Marko Ranilovič je dobil rumeni karton zaradi zavlačevanja.
71'
  Menjava: iz igre Veljko Batrovič, v igro Jure Matjašič.
71'
73'
  Krkaši se na vse pretege trudijo izenačiti, a Zavrč ni naivna ekipa in dobro stoji na igrišču.
73'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Šime Gregov.
73'
  Šime Gregov je dobil rumeni karton.
75'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
75'
  Jure Petric je dobil rumeni karton.
76'
  Prekršek je utrpel Luka Volarič .
76'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Jakšič. Utrpel ga je Jure Petric.
76'
  Menjava: iz igre Gregor Sikošek, v igro Luka Štefanac.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič, a preveč z desne strani, da bi lahko presenetil Raniloviča.
78'
  Menjava: iz igre Ed Kevin Kokorovič, v igro Josip Filipovič.
81'
  V Krškem poteka boj za vsako ped igrišča. Smo v zadnjem delu srečanja, ko Krško nima več kaj izgubiti, Zavrč pa bo naredil vse, da domov odide s paketom treh točk.
81'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Dejan Rusič.
83'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Timotej Dodlek.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lovro Cvek, brez dela za Zalokarja.
85'
86'
  Menjava: iz igre Josip Golubar, v igro Patrik Tuđan.
86'
  Strel v okvir vrat! Hotič je poizkusil s strelom z glavo v daljši kot, a žoga ni imela dovolj moči, da bi lahko presenetila Raniloviča.
87'
  Prekršek je utrpel Dino Hotič .
88'
  Vsi nogometaši Krškega z izjemo Zalokarja na polovici Zavrča.
88'
  Streljal je Šime Gregov, a mimo vrat.
89'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Tuđan. Utrpel ga je Šime Gregov.
90'
  Krčani zahtevajo najstrožjo kazen zaradi domnevnega prekrška nad Poljancem v kazenskem prostoru Zavrča, a je sodniška piščalka ostala nema.
90'
  Patrik Tuđan je dobil rumeni karton.
90+1'
  Štiri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRSZAV
90+3'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
90+3'
  Krško ima udarec iz kota. #KRSZAV
90+3'
  Streljal je Jure Petric, a mimo vrat.
90+4'
90+4'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Luka Štefanac.