27. krog |  Domžale, Športni park |  02.04.2016 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

2 : 3

Krško

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Vinčić Slavko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal #DOMKRS
0'
  V Športnem parku Domžale je pred nami tekma 27. kroga med Domžalami in Krškim #DOMKRS
0'
  Po reprezentančnem premoru se na travnate zelenice vračajo klubske obveznosti. Peklenski april je predvsem pred Domžalami, ki bodo poleg šestih prvenstvenih tekem odigrali še dve tekmi v polfinalu pokala.
0'
  Sicer pa je danes na sporedu obračun med tretjimi Domžalami, ki se borijo za najvišja mesta in nastope v Evropi. Krčani se na drugi strani krčevito borijo za obstanek. Trenutno so na zadnjem mestu zaradi slabše gol razlike sta pred njimi Krka in Rudar.
0'
  Celotni spodnji del lestvice se bori za obstanek, saj je kar pet ekip v razmiku treh točk.
0'
  Ekipi sta ravno nasprotno začeli spomladanski del sezone. Domžale so začele s točko na dveh tekmah, potem pa se vrnile v staro formo in zabeležile dve zmagi. Na zadnji tekmi jim je uspel preobrat proti Celju, ko so preko dveh prekinitev na Areni Petrol po zadetkih Črnica in Balkovca prišli do treh točk.
0'
  Krčani, ki so spomladi naredili velik korak naprej so osvojili zgolj točko manj od današnjih nasprotnikov. Najprej so zabeležili dve zmagi proti konkurentoma v boju za obstanek, nazadnje pa še dvakrat izgubili z ekipama iz zgornjega dela lestvice. Na zadnji tekmi so tudi nekoliko nesrečno izgubili proti Zavrču z 1:0.
0'
  Danes bo to tretja medsebojna tekma teh dveh ekip. Na prvi medsebojni tekmi so Domžale na tem stadionu slavile z 2:0. Tekma v Krškem pa se je končala z 1:1, ko je Krško po zadetku Čeha vodil vse do zadnjih minut, ko je za izenačenje zadel Matic Črnic.
0'
  Krško je na gostovanjih neprepoznaven. Osvojili so zgolj eno zmago in še to v uvodni tekmi spomladi k temu pa so še dodali tri remije. Domžale so pred svojimi gledalci zbrali po 4 remije, poraze in zmage.
0'
  Poglejmo za kakšni enajsterici sta se odločila oba trenerja.
0'
  Domžale: Maraval, Vetrih, Zec, Horić, Črnic, Jarović, Dobrovoljc, Balkovec, Majer, Alvir in Mance #DOMKRS
0'
  Krško: Zalokar, Volarič, Poljanec, Urbanč, Vuklišević, Gregov, Jakolić, Pušaver, Žinko, Đurković in Hotić #DOMKRS
0'
  Zaradi kartonov bosta trenerju gostov Tomažu Petroviču manjkala dva branilca Jure Petric in Gregor Sikošek.
0'
  Luka Elsner težav s kaznovanimi igralci nima. Bodo pa zato manjkali poškodovani Adnan Golubović, Slobodan Vuk in Filip Janković.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 19 uri bo sodil glavni sodnik Alen Borošak #DOMKRS
0'
  Začetni enajsterici s sodniško trojko na čelu sta že na travnati zelenici v Domžalah.
1'
1'
  Prvi so s sredine igrišča krenili nogometaši Domžal.
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Antonio Mance.
6'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Luka Žinko.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Poljanec.
7'
  Krško ima udarec iz kota.
7'
  Nesporazum v obrambi Domžal, po podaji iz prostega strela je do zaključnega udarca prišel Poljanec z dobro obrambo se je izkazal Maraval.
8'
  Domžale ima udarec iz kota.
10'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Kenan Horič.
11'
11'
  Pritisk Domžal.
12'
  Strel Črnica je zletel v blok Krčanov.
14'
  Krško zaenkrat ne uspe zadržati žoge dlje časa v svoji posesti.
15'
  Matic Črnic v prepovedanem položaju.
16'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance. Utrpel ga je Dino Hotič.
19'
  V zadnjih minutah so Krčani uspeli vzpostaviti ravnotežje na igrišču.
20'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Dino Hotič.
22'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko.
23'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Alvir. Utrpel ga je Robert Pušaver.
24'
  Marko Alvir je dobil rumeni karton.
24'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Dino Hotič.
26'
  Protinapad Domžal na koncu preslaba podaja Manceja, žogo uspešno lovi Zalokar.
27'
  Znova domača akcija po desni strani, tudi tokrat je podajo Manceja dobro blokirala gostujoča obramba.
31'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Antonio Mance.
34'
36'
  Črnic je izvajal kot za domače žoga je preletela vse, nekoliko celo presenetila Zalokarja. Morda je Črnic poizkušal celo z neposrednim strelom proti vratom.
38'
40'
41'
  GOOOL! Zadel je David Poljanec!
43'
  Odlična kombinacija gostov po kotu. Izpadla je domača obramba, kar je izkoristil Urbanč, ki je z dobro podajo pred vrata zaposlil Poljanca, ki mu iz bližine ni bilo težko zadeti.
44'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Šime Gregov.
45+1'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  V prvem polčasu so Domžalčani imeli pobudo na igrišču, vendar si niso ustvarili priložnosti za zadetek. Na drugi strani je Krško preko Poljanca izkoristil svojo priložnost in povedel.
46'
46'
  Menjava: iz igre Senad Jarovič, v igro Jan Repas.
48'
  Domžalčani bodo v drugem polčasu še bolj napadali in iskali čim hitrejše izenačenje.
48'
50'
  Še drugič danes je udaril in šokiral Domžalčane David Poljanec. Dobro se je znašel pred domačimi vrati in povišal prednost Krčanov.
50'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Dino Hotič.
50'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
50'
  Streljal je Dejan Urbanč, a mimo vrat.
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Matic Črnic.
51'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Luka Volarič.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
55'
56'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Matic Črnic.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec.
59'
  Streljal je Amedej Vetrih, a mimo vrat.
60'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Luka Žinko.
61'
  Menjava: iz igre Amedej Vetrih, v igro Lucas Mario Horvat.
63'
  Streljal je Jan Repas, a mimo vrat.
65'
  GOOOL! Zadel je Luka Volarič!
66'
  Močan strel Hotića iz leve strani, Maraval je žogo odbil do Volarića, ki jo je zgolj potisnil v prazno mrežo.
68'
70'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Luka Volarič.
71'
  Krško suvereno drži prednost treh zadetkov.
71'
71'
  Marko Jakolič je dobil rumeni karton.
74'
  Antonio Mance v prepovedanem položaju.
76'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
76'
  Menjava: iz igre Marko Jakolič, v igro Jure Špiler.
77'
  GOOOL! Zadel je Marko Alvir!
78'
  Po podaji z leve strani je močno in natančno zaključil Marko Alvir.
79'
79'
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Matic Črnic.
79'
  Luka Volarič je dobil rumeni karton.
81'
  Menjava: iz igre David Poljanec, v igro Tim Čeh.
84'
  GOOOL! Zadel je Antonio Mance!
84'
  Mance se je na robu kazenskega prostora lepo obrnil in ob vratnici zadel za znižanje.
85'
  Krško je nekoliko v šoku, Domžale se vračajo v igro.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Kenan Horič.
87'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Tim Čeh.
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antonio Mance.
89'
  Mance se je nekoliko z leve strani sam znašel pred Zalokarjem vendar je streljal v vratarja.
90'
90'
  Pritisk Domžal za izenačenje.
90+1'
  Tri minute dodatka.
90+1'
90+2'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Luka Štefanac.
90+3'
90+3'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Mance.
90+4'
  Domžalam bo zmanjkalo časa.
90+4'
90+4'
  Vodstvo Krčanov s tremi zadetki prednosti in ko se je že zdelo, da bodo tekmo mirno pripeljali do konca so se Domžale vrnile v igro z dvema zadetkoma, vendar jim je na koncu zmanjkalo časa za izenačenje.
90+4'
  Prva zgodovinska zmaga Krčanov proti Domžalam. S to zmago so sedaj zbežali z dna lestvice.