Sodniki: | Kovačič Darjan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Tušak Nejc (2. pomoč) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 450 |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Krka |
N |
Krka | 2 : 2 | TKK Tolmin |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 1 | Krka |
P |
Krka | 0 : 5 | Tabor Sežana |
P |
Primorje eMundia | 2 : 1 | Krka |
Fužinar SIJ Ravne Systems | |||
---|---|---|---|
P |
Primorje eMundia | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
P |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Gorica |
P |
Ilirija 1911 | 3 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
N |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krka | 12 | 5 | 3 | 4 | 25 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 12 | 4 | 3 | 5 | 20 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krka | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 |
23/24 | 23.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 29.03.2024, ob 18.30 | Krka | - | Fužinar SIJ Ravne Systems | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 8.krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 16.09.2023, ob 16.00 | Fužinar Vzajemci | - | Krka | 1:1 | (1:0) |
22/23 | 19.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 03.03.2023, ob 15.00 | Krka | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 1:2 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.08.2022, ob 17.00 | Fužinar Vzajemci | - | Krka | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 20.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 11.03.2022, ob 17.30 | Krka | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 5.krog | Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 29.08.2021, ob 17.00 | Fužinar Vzajemci | - | Krka | 2:1 | (0:1) |
20/21 | 7.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 16.09.2020, ob 18.00 | Krka | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 5:3 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 07.09.2019, ob 16.30 | Krka | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 24.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.04.2019, ob 17.00 | Fužinar Vzajemci | - | Krka | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 9.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 29.09.2018, ob 15.30 | Krka | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 3:1 | (2:1) |
17/18 | 29.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 19.05.2018, ob 15.30 | Krka | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 3:2 | (3:1) |
17/18 | 14.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 04.11.2017, ob 14.00 | Fužinar Ravne Systems | - | Krka | 4:2 | (1:1) |
23. krog | ||
---|---|---|
Ilirija 1911 | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Jadran Dekani | 0 : 1 | Tabor Sežana |
Krka | 0 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Rudar Velenje | 3 : 1 | TKK Tolmin |
Vitanest Bilje | 1 : 5 | Brinje Grosuplje |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 5 | Gorica |
Dravinja | 0 : 0 | Primorje eMundia |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 28 | 58 | |
2 | Primorje eMundia | 28 | 56 | |
3 | Gorica | 28 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 28 | 51 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 28 | 50 | |
6 | Triglav Kranj | 28 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 28 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 28 | 36 | |
9 | TKK Tolmin | 28 | 32 | |
10 | Vitanest Bilje | 28 | 31 | |
11 | Dravinja | 28 | 30 | |
12 | Jadran Dekani | 28 | 30 | |
13 | Ilirija 1911 | 28 | 28 | |
14 | Krka | 28 | 27 | |
15 | Tabor Sežana | 28 | 26 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 28 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
6. | Jaša Martinčič | 10 |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
9. | Luka Baruca | 9 |
Robert Čakš | 9 | |
11. | Nejc Močnik | 8 |
Franci Perko | 8 | |
Marko Brkić | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 8 | |
16. | Ante Kuliš | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 | |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
Matic Zavnik | 7 | |
20. | Kristian Dakič | 6 |