06.02.2022 | Prva liga Telemach
Kerin oblekel dres Brava

Luka Kerin se iz knežjega mesta seli v prestolnico. Nogometaš, ki je leta 2020 Celju pomagal do naslova državnega prvaka, je postal član Brava. Z Ljubljančani je sklenil pogodbo do konca sezone 2023/24.

Dvaindvajsetletni krilni napadalec se v Šiško seli po tem, ko je bil štiri leta član Celja in z grofi v sezoni 2019/20 osvojil naslov državnega prvaka. Krčan je kariero pričel v domačem mestu, že kot najstnik pa se je preselil v italijanski Inter. Za mladinske selekcije milanskega kluba je igral dve leti.

Član mlajših reprezentančnih selekcij je prve članske izkušnje nabral v dresu Krškega, doslej pa je v Prvi ligi Telemach odigral 91 tekem.