Datum od
Datum do

27.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Celje - Domžale
Domžalčani so v nedeljo kljub dobri predstavi vknjižili še tretji poraz v nizu. Simon Rožman bo skušal skromno serijo prekiniti pri nekdanjem klubu. Celje pod vodstvom Kosiča še ni izgubilo, a grofje v treh ligaških tekmah še niso dosegli gola.
Podlogar okrepil napad Triglava
Po Celju so po trenerski rošadi potegnili tudi Kranjčani. Siniša Brkić je po petem zaporednem porazu zamenjal Tončija Žlogarja, Gorenjci pa se lahko z današnjim dnem pohvalijo tudi z novim napadalcem.
26.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 10. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
25.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Brkić zamenjal Žlogarja
Tonči Žlogar ni več trener Triglava. Primorec, ki se je v orlovo gnezdo preselil poleti, pred pričetkom sezone, se je poslovil po seriji petih zaporednih porazov. Nekdanjega reprezentanta Slovenije je zamenjal njegov predhodnik Siniša Brkić.
Statistični posladki 10. kroga
Branko Ilić in Leon Črnčič sta v PLTS zbrala že več kot 11 tisoč minut. Nik Kapun je prejemnik 200. rumenega kartona v letošnji sezoni. Ankaran Hrvatini so vknjižili krstno prvoligaško zmago.
24.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Rudar do zmage v Domžalah
Nogometaši Rudarja Velenja so v tekmi 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Domžale z 1:0 (1:0).
23.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celjani zaustavili Olimpijo
Nogometaši Celja in ljubljanske Olimpije so se v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Gorica do domače zmage
Nogometaši Gorice so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 2:1 (1:1).
Ankaran do prve zmage
Nogometaši kranjskega Triglava so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Ankaranu Hrvatinom z 1:3 (1:1).
22.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Mariboru uspel preobrat z igralcem manj
Nogometaši Aluminija so v uvodni tekmi 10. kroga 1. lige Telekom Slovenija izgubili proti Mariboru z 2:3 (1:0).
21.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Domžale - Rudar Velenje
Domžalčani so po dolgi evropski epizodi ekspresno hitro zaključili pokalno udejstvovanje. Rumeni bodo po porazu v Fazaneriji gostili Velenjčane, ki so se v prvem krogu PLTS že razveselili domžalskega skalpa.
Pred tekmo: Celje - Olimpija
Dušan Kosič je v preteklosti sedel na klopi Olimpije, v soboto pa bo stal nasproti nekdanjega kluba. Celjski strateg še čaka na prvo ligaško zmago, Ljubljančani pa so uvodno četrtino prvensva sklenili neporaženi.
Pred tekmo: Gorica - Krško
Maribor je prekinil zmagovalno serijo Goričanov, ki pa se želijo v desetem krogu PLTS veseliti novih točk in tako maščevati poraz z začetka sezone. Krčani so se pred domačimi gledalci veselili prestižnega skalpa, jim lahko uspe tudi v drugo?
Pred tekmo: Triglav Kranj - Ankaran Hrvatini
Na Gorenjskem se bosta v uvodnem krogu druge četrtine prvenstva udarila novinca v PLTS. Kranjčani in Ankarančani še čakajo na krstno zmago sezone, bo deseti krog kateri od zasedb le prinesel razlog za slavje?
Pred tekmo: Aluminij - Maribor
Druga četrtina prvenstva se pričenja s štajerskim obračunom v Kidričevem. Sosedski dvoboj Aluminija in Maribora bo v znamenju nogometnega praznika, saj bodo Kidričani prvič prižgali pred kratkim postavljeno umetno razsvetljavo.
19.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 9. kroga PLTS
18.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Igralec meseca avgusta: Issah Abass
V mesecu avgustu je na zelenicah Prve lige Telekom Slovenije blestelo veliko nogometašev, ki so na različne načine pomembno prispevali k uspehom svojih ekip. Med tistimi, ki so najbolj zaznamovali pretekli mesec, je nedvomno tudi Isahh Abass, igralec meseca avgusta.
Statistični posladki 9. kroga:
Alen Jogan je v dresu Gorice odigral že več kot 20.000 prvoligaških minut. Leon Črnčič je dosegel tisoči gol Rudarja v Prvi ligi Telekom Slovenije. Tilen Klemenčič je presegel mejo 11.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
17.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor z visoko zmago
Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:3 (0:2).
16.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Z zmago na derbiju povišali prednost
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (0:0).