Datum od
Datum do

04.03.2017 | Pokal Terme Olimia
Primorsko - mariborski finale v Podčetrtku
Za naslov se bosta pomerila KMN Bronx Škofije in Proen Maribor. Primorci so v polfinalu s 4:1 odpravili Gorico Futsal Klub, Štajerci po kazenskih strelih s 4:2 Sevničane. Finale bo jutri od 19. ure naprej, prenos pa na Sportklubu 1.
03.03.2017 | Pokal Terme Olimia
Z Mariborom do pokala, z reprezentanco na Euro 2018
Te lovorike se odkrito nadejajo tudi v taboru Proen Maribora, kjer ima pomembno vlogo tudi slovenski reprezentant Denis Totoškovič (12 nastopov, 10 golov),  ki je bil v minulih krogih 1. SFL izbran tudi za igralca kroga.
02.03.2017 | Pokal Terme Olimia
Maribor brani naslov, trojec brez bele zastave
V soboto bosta oba polfinalna obračuna vidna in dostopna na spletnih straneh futsal.si in nzs.si. Začeli bomo z KMN Bronx Škofije – Gorica Futsal Klub (ob 16.30 na futsal.si), dan pa sklenili s prenosom na nzs.si, kjer boste spremljali tekmo Proen Maribor – KMN Sevnica. Nedeljski finale pa bodo v svet ponesle kamere Sportkluba.
16.02.2017 | Pokal Terme Olimia
Znana para polfinala pokala Terme Olimia
Na sedežu Nogometne zveze Slovenije je bil opravljen žreb polfinala pokala Terme Olimia. Maribor Proen se bo na prvi tekmi pomeril s KMN Sevnica, na drugem obračunu pa se bosta udarila KMN Bronx Škofije in Gorica Futsal klub.
14.02.2017 | Pokal Terme Olimia
Kdo s kom v polfinalu
Za naslov prvaka se bodo merili Gorica Futsal klub, KMN Bronx Škofije, KMN Sevnica in Proen Maribor. Gorica je v četrtfinalu izločila FSK Stripy, Sevnica Oplast, Proen Maribor Dobovec MB-Monting, KMN Bronx pa Puntarja.
18.12.2016 | Pokal Terme Olimia
V Sevnici veseli, ker je delo dalo rezultate
V petek zvečer smo dobili štiri polfinaliste futsal pokala Terme Olimia, štiri ekipe pa so se od tekmovanja poslovile. Temu primerno pa je bilo tudi razpoloženje v taborih zasedb.
16.12.2016 | Pokal Terme Olimia
Maribor, Sevnica, Bronx in Gorica na F4
V dosedanjih enaindvajset pokalnih sezonah je naslov devetkrat pristal v Litiji (izpadli so že v osmini pokala), po trikrat sta slavila Oplast in Puntar, po dvakrat mariborski Luvin, po enkrat celjski Pelikani (Maxi klub), Proen Maribor (tudi aktualni pokalni prvak), KMN Gorica in Bronx Škofije.
Petek bo dal polfinaliste
V dosedanjih enaindvajset pokalnih sezonah je naslov devetkrat pristal v Litiji (izpadli so že v osmini pokala), po trikrat sta slavila Oplast in Puntar, po dvakrat mariborski Luvin, po enkrat celjski Pelikani (Maxi klub), Proen Maribor, KMN Gorica in Bronx Škofije.
30.11.2016 | Pokal Terme Olimia
Pokalni prvak gostuje v Rogatcu
Proen Maribor si je na zadnji tekmi četrtfinala pokala Terme Olimia nabral zajetno prednost na tekmi v Rogatcu (3:7). Tekma bi morala biti že v petek, a je bil aktualni pokalni in državni prvak Proen Maribor na turnirju elitnega dela lige prvakov.
25.11.2016 | Pokal Terme Olimia
Nocoj tri tekme četrtfinala pokala Terme Olimia
Že zdaj je jasno, da bomo na finalnem turnirju med 4. in 5. marcem v Termah Olimia vnovič igral drugoligaš. Napredovanje si zagotovi ekipa, ki je boljša v seštevku dveh tekem. Povratni obračuni so na sporedu 16. decembra.
02.11.2016 | Pokal Terme Olimia
Znani pari četrtfinala pokala Terme Olimia
Branilci naslova Proen Maribor se bo pomeril z Dobovcem MB Montingom. Za mesto med izbranim kvartetom pa bomo spremljali še primorski obračun med Bronxi in uporniki, Oplast pa se bo srečal z zanj neugodno Sevnico.
27.10.2016 | Pokal Terme Olimia
V sredo žreb pokala Terme Olimia
Prvo izžrebana ekipa bo tudi domačin prvega srečanja, igra pa se na dve srečanji. Igralna dneva četrfinalnih srečanj sta petek, 25.11.2016 in petek, 16.12.2016.
26.10.2016 | Pokal Terme Olimia
Mariborčani ali Litijani
Tekma bi morala biti 14. oktobra, a je bila prestavljena zavoljo nastopa Mariborčanov v ligi prvakov.
16.10.2016 | Pokal Terme Olimia
Dobovec MB-Monting, FSK Stripy, Gorica, KMN Oplast Kobarid, KMN Sevnica, Puntar in KMN Bronx Škofije so četrtfinalisti pokala Terme Olimia.
14.10.2016 | Pokal Terme Olimia
Gorica izločila Benedikt, prvoligaška derbija Primorcem
Gorica je kot drugoligaš s tremi goli Slaviše Goranoviča izločila Benedikt, v prvoligaškem derbiju pa sta zmagi pripadli Puntarju in KMN Bronx Škofijam.
Danes osmina finala pokala Terme Olimia
Žreb je hotel, da bomo že v osmini finala videli ponovitev finala 1. SFL, v Mariboru se bosta udarila domači Proen Maribor in FC Litija.
03.10.2016 | Pokal Terme Olimia
Maribor in Litija že v osmini finala pokala
Poleg tega para imamo še dva prvoligaška obračuna: FK Zavas – Puntar ter KMN Bronx Škofije – KMN Tomaž Šic Bar.
30.09.2016 | Pokal Terme Olimia
V ponedeljek žreb pokala Terme Olimia
Glede na pokalno točkovanje v zadnjih treh sezonah so postavljeni nosilci, ki se v osmini finala ne morejo srečati. To so: FC Litija, KMN Oplast Kobarid, Dobovec MB Monting in KMN Sevnica.
06.03.2016 | Pokal Terme Olimia
FOTO + AVDIO: Po letu 1998 pokalni naslov vnovič v Maribor
Ekipa Maribor PROEN je novi prvak pokala Terme Olimia. V finalu so s 3:0 premagali Dobovec Inplan. Žiga Čeh (Maribor PROEN) je bil izbran za najboljšega igralca turnirja, prejel pa je tudi priznanje za najboljšega strelca tekmovanja.
Štajerski derbi bo dal prvaka pokala Terme Olimia
Finale je na sporedu v nedeljo, ob 18. uri, v Športni dvorani Podčetrtek, vstop pa je prost.