Datum od
Datum do

10.10.2017 | U19
Gol v izdihljajih srečanja odnesel elitni krog kvalifikacij
Mladinska reprezentanca Slovenije se ni prebila v elitni krog kvalifikacij za EP. V zadnjem srečanju prvega dela kvalifikacij je že dišalo po slovenski zmagi in uvrstitvi v nadaljevanje kvalifikacij, ki pa jo je odnesel izenačujoči zadetek Nizozemcev v 95. minuti dvoboja.
07.10.2017 | U19
V malteško mrežo pospravili pet zadetkov
Mladinska reprezentanca je po sredinem porazu z Madžarsko dobila drugo tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo, ki ga v teh dneh gosti Nizozemska. Izbranci selektorja Benedejčiča so napolnili mrežo Malte.
04.10.2017 | U19
Mladinska reprezentanca izgubila z Madžari
Mladinska reprezentanca Slovenije kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo ni odprla po svojih željah. V Lisseju so bili z izidom 2:1 boljši Madžari, ki so gol za minimalno zmago dosegli v zadnji minuti rednega dela srečanja.
03.10.2017 | U19
Na Nizozemsko po elitni krog kvalifikacij
Mladinska reprezentanca Slovenije jutri pričenja prvi kvalifikacijski turnir za uvrstitev na evropsko prvenstvo, ki ga bo prihodnje leto gostila Finska. Četa selektorja Igorja Benedejčiča se bo na Nizozemskem poleg gostiteljev pomerila še z Maltežani in Madžari.
25.09.2017 | U19
Benedejčič izbral za kvalifikacije
Slovenska nogometna reprezentanca do 19 let bo med 4. in 10. oktobrom sodelovala v uvodnem krogu kvalifikacij za EP U19 2017. Selektor Igor Benedejčič je vpoklical dvajset reprezentantov, ki se bodo pomerili z Madžarsko, Malto in Nizozemsko.
31.08.2017 | U19
Slovenci dobili tudi drugo tekmo
Mladinska reprezentanca Slovenije se je v Zrečah še drugič ta teden udarila s kazahstanskimi vrstniki in vknjižila novo zmago. Tokratna je bila tesnejša, saj je zmagovalca odločil zadetek v uvodu drugega polčasa.
29.08.2017 | U19
V kazahstanski mreži končali štirje zadetki
Mladinska reprezentanca Slovenije je v Slovenskih Konjicah odigrala prvo prijateljsko tekmo s Kazahstanom in vknjižila visoko zmago. Varovanci selektorja Igorja Benedejčiča so v vsakem od polčasov dosegli dva zadetka.
18.08.2017 | U19
Na drugi tekmi remi
Slovenska reprezentanca do 19 let se je na drugi prijateljski tekmi z Združenimi arabskimi emirati razšla z rezultatom 1:1 (0:1).
16.08.2017 | U19
Pet zadetkov v mreži ZAE
Slovenska reprezentanca do 19 let je Nacionalnem nogometnem centru Brdo na prijateljski tekmi s 5:1 (1:0) premagala izbrano vrsto Združenih arabskih emiratov.
08.08.2017 | U19
Dvakrat z ZAE
Slovenska nogometna reprezentanca do 19 let se bo 15. in 17. avgusta dvakrat pomerila z izbrano vrsto Združenih arabskih emiratov.
28.12.2016 | U19
Na skorajda zaključeno leto 2016 se je v pogovoru za Naš Nogomet ozrl tudi Igor Benedejčič, selektor reprezentance U19.
13.12.2016 | U19
Za uvod na Nizozemsko
V švicarskem Nyonu je danes potekal tudi žreb kvalifikacijskih skupin uvodnega dela kvalifikacij za Evropsko prvenstvo U19 2018.
11.10.2016 | U19
U19: Pet zadetkov premalo za skok na drugo mesto
Mladinska reprezentanca Slovenije je kvalifikacijski turnir za evropsko prvenstvo sklenila z visoko zmago. Pred četo selektorja Igorja Benedejčiča je pokleknila Estonija, ki je doživela nov visok poraz. Kljub zmagi pa se Slovencem ni uspelo prebiti na drugo mesto, saj so Čehi izgubili s Francijo, reprezentanci pa sta napredovali v elitni krog kvalifikacij.
08.10.2016 | U19
U19: Po hitrem vodstvu poraz z gostitelji
Po četrtkovem remiju z evropskimi prvaki Francozi, so morali varovanci selektorja Benedejčiča čestitai Čehom. Gostitelji turnirja so do zmage prišli po preobratu, saj so naši fantje v peti minuti povedli z golom Novaka, ki je bil izključen ob koncu prvega polčasa.
06.10.2016 | U19
U19: Za uvod velika točka proti Franciji
Slovenska reprezentanca do 19 let je v kvalifikacije za EP U19 2017 krenila z neodločenim rezultatom proti Franciji. Obračun se je končal z rezultatom 1:1, za Slovenijo je zadel Jan Mlakar.
05.10.2016 | U19
Mladinci na Češko po napredovanje
Z jutrišnjem dnem slovenska reprezentanca do 19 let pričenja boj za mladinsko evropsko prvenstvo. Četa selektorja Igorja Benedejčiča bo gostovala na Češkem, kjer jo v kakovosti skupini čaka zahtevna naloga v lovu na napredovanje.
26.09.2016 | U19
U19: Benedejčič izbral za kvalifikacije
Slovenska reprezentanca do 19 let bo od 5. do 11. oktobra sodelovala v uvodnem krogu kvalifikacij za Evropsko prvenstvo U19 2016. Selektor Igor Benedejčič je v ta namen predstavil seznam reprezentantov, ki se bodo merili s selekcijami Francije, Češke in Estonije.
05.09.2016 | U19
U19: Tudi v drugo brez zadetkov
Slovenska reprezentanca do 19 let se je tudi na drugi prijateljski tekmi s Poljsko v Ajdovščini razšla brez zadetkov.
02.09.2016 | U19
U19: Remi s Poljaki
Slovenska reprezentanca do 19 let je v Ajdovščini odigrala prvo prijateljsko tekmo proti izbrani vrsti Poljske. Petkov obračun ni ponudil zadetkov, je pa bilo na zelenici kljub temu zelo zanimivo.
15.08.2016 | U19
Benedejčič po gostovanju na Madžarskem
Za mladinsko reprezentanco do 19 let sta prijateljski tekmi na Madžarskem, ki sta služili kot priprava na oktobrski kvalifikacijski turnir za evropsko prvenstvo. V Telkiju so varovanci Igorja Benedejčiča vknjižili poraz in zmago, po vrnitvi v domovino pa je nekaj vtisov strnil tudi selektor.