3. krog |  Ljubljana, ćRC Stožice |  01.08.2015 ob 20.15  | Prenos: Kanal A

Olimpija Ljubljana

0 : 2

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Ajdovec Rafael (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Drečnik Davor (6. sodnik)
5 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni v naši družbi.
0'
  Pred nami je derbi tretjega kroga, v Stožicah bosta nasprotnika Olimpija ter Domžale #OLIDOM
0'
  Pred nami je že 25. prvoligaški derbi Ljubljanske kotline.
0'
  Olimpija zaseda drugo mesto in je še brez poraza, na drugi strani so Domžalčani peti s porazom in zmago.
0'
  Olimpija je Haloze zapustila s točko z grenkim priokusom, kljub dobri igri zeleno-belim žoge ni uspelo spraviti v mrežo Zavrča. Domžalčani so se doma dobro upirali Mariboru vendar na koncu ostali brez točk.
0'
  Na medsebojnih tekmah je krivulja na strani Olimpije 13 zmag, 7 porazov in štirje neodločeni rezultati. Pogled na statistiko tekem v Stožicah je na strani Domžal, ki imajo eno zmago več od zeleno-belih.
0'
  Poglejmo začetni enajsterici.
0'
  Olimpija: Šeliga, Zajc, Kronaveter, Matič, Šporar, Fink, Krefl, Kapun, Bajrič, Mitrovič in Henty #OLIDOM
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Vetrih, Zec, Horič, Podlogar, Šišič, Trajkovski, Dobrovoljc, Majer in Morel #OLIDOM
0'
  Domžalčani so se med tednom okrepili kar z dvema novima nogometašema. Prva okrepitev je 22-letni Miha Blažič, ki igra na položaju osrednjega branilca. Drugi novinec prihaja iz Hrvaške, 19-letni Antonio Mance.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 20:15, bo sodil glavni sodnik Matej Jug #OLIDOM
0'
  Vse je nared za pričetek srečanja v Stožicah.
1'
1'
  Domžale začenjajo s sredine igrišča.
1'
  Prijetno vzdušje na stadionu, že takoj na začetku srečanja.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Zajc.
2'
  Olimpija ima udarec iz kota.
3'
  Že v samem uvodu je nevarno zapretil Zajc, na koncu le kot za domače.
3'
  Streljal je Aladin Šišič, a mimo vrat.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nejc Skubic.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Rok Kronaveter.
7'
  Streljal je Matic Fink, a mimo vrat.
8'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Darijan Matič.
8'
8'
9'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
10'
  Kronaveter je podal s kota, Henty je na prvi vratnici spremenil smer žogi, ki pa je zletela mimo vratnice.
10'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
11'
15'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar. Utrpel ga je Kenan Bajrič.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
16'
  GOOOL! Zadel je Dejan Trajkovski!
16'
  Rok Kronaveter je dobil rumeni karton.
17'
  Po odbiti žogi je Trajkovski z natančnim strelom ob vratnici zadel za Domžalsko vodstvo.
19'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
20'
  Hladen tuš za domače nogometaše in vse, ki stiskajo pesti za Olimpijo.
20'
  Domžale ima udarec iz kota.
24'
25'
  Olimpija v posesti, v zadnjih minutah spremljamo igro predsvsem na polovici Domžal. Zeleno-beli še brez pravih idej v napadu.
26'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Miha Zajc.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Žan Majer.
27'
  Matic Fink je dobil rumeni karton.
28'
  Burna reakcija na to odločitev Marijana Pušnika.
28'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Darko Zec.
29'
  Nevaren start Finka, oba igralca sta obležala na tleh. Kako se bo odločil Matej Jug.
30'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Matic Fink je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
30'
  Andraž Šporar je dobil rumeni karton.
32'
  Jug se je odločil da start Finka kaznuje z drugim rumenim kartonom, tako je Fink prejel dva rumena kartona v dveh minutah.
32'
33'
  Marijan Pušnik še kar naprej protestira pri stranskih sodnikih in se ne more sprijazniti z rdečim kartonom.
34'
  Matej Podlogar v prepovedanem položaju.
34'
  Še naprej glasni žvižgi s tribun, Zec pa več kot očitno ne bo mogel nadaljevati tekme, obležal je na sredini igrišča.
36'
  Zeni Husmani bo vstopil..
36'
  Kapun je po izključitvi zavzel mesto Finka.
37'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
37'
  Aladin Šišič je dobil rumeni karton.
37'
  Menjava: iz igre Darko Zec, v igro Zeni Husmani.
38'
38'
  Streljal je Rok Kronaveter, a mimo vrat.
41'
41'
  Olimpija kljub igralcu manj napada in išče zadetek.
45'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Miha Zajc.
45'
  Glavni sodnik je izključil Marijana Pušnika #OLIDOM
45'
45+1'
  Obvezali so glavo Zajcu, ki je prejel močan udarec v glavo po trku s Trajkovskim.
45+1'
  Tri minute dodatka.
45+2'
45+3'
  lepa priložnost za Olimpijo. Matič je lepo poslal globinsko žogo proti Hentiyu, ki je zapravil priložnost in močno streljal prek vrat.
45+4'
45+4'
  Močni žvižgi s tribun po tem, ko je Matej Jug odpiskal konec prvega polčasa.
45+4'
  Zanimiv prvi polčas v vseh pogledih. Pri domačih sta bila izključena Fink ter trener Pušnik.
45+4'
  Videli smo tudi nekaj lepih priložnosti na obeh straneh ter zadetek Trajkovskega, ki Domžalčanom prinaša nekoliko mirnejše nadaljevanje. Olimpija je narekovala ritem vse do zadetka, potem je sledil manjši padec vse do izključitve, ki je zeleno-bele ponovno nekoliko dvignila.
45+4'
  Obeta se nam zanimiv drugi polčas.
46'
46'
  Olimpija začenja drugi polčas.
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Nejc Skubic.
50'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Andraž Šporar.
53'
  Na začetku drugega polčasa je žoga v nogah domačih, vendar je to zaenkrat jalova posest.
53'
  Žan Majer v prepovedanem položaju.
53'
55'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Rok Kronaveter.
56'
  Prekršek na desni strani roba kazenskega prostora.
56'
56'
  Kronaveter iz prostega strela močno slabo prek vrat.
57'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Miha Zajc.
57'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Lucas Mario Horvat.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Zeni Husmani.
59'
  Rok Kronaveter je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
60'
  Zaradi udarca s komolcem v glavo je Kronaveter prejel drugi rumeni karton. Husmani pa krvavi.
61'
  Olimpija bo 30 minut igrala z dvema igralcema manj #OLIDOM
62'
  Še naprej je vroče v Stožicah.
63'
  Husmanija "krpajo" ob robu igrišča.
63'
  Mimoun je pripravljen na svoj debi v zeleno-belem dresu.
64'
  Olimpija z devetimi stisnjena na svojo polovico.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
64'
  Menjava: iz igre Miha Zajc, v igro Martin Michel Mimoun.
65'
  Prve minute za Mimouna v dresu Olimpije. Husmani se vrača na zelenico.
66'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Podlogar.
69'
  Olimpija poizkuša predvsem z dolgimi podajami proti napadalcem.
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lucas Mario Horvat.
70'
  Nevaren strel od daleč Horvata, Šeliga je z nekaj težavami vseeno ukrotil žogo.
70'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Josip Golubar.
71'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Darijan Matič.
71'
  Zeni Husmani je dobil rumeni karton.
72'
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer.
73'
  Po podaji s kota je Majer z glavo stresel vratnico #OLIDOM
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
77'
  Nevarna podaja Mimouna pred vrata Domžal, Šporar je bil nekoliko prenizek.
79'
  Tudi nova okrepitev Domžal Antonio Mance bo danes dobil priložnost in tako zapisal debitantski nastop v rumenem dresu.
79'
  Menjava: iz igre Matej Podlogar, v igro Antonio Mance.
81'
  Olimpija pričakovano z dvema igralcema manj nima pobude na igrišču.
83'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
83'
  Atraktivno je poizkusil moral vendar preslabo zadel žogo.
84'
  GOOOL! Zadel je Antonio Mance!
85'
  Prvi zadetek v dresu Domžal po tem, ko je Mance pred petimi minutami vstopil v igro in debitiral v dresu Domžal.
86'
  Skubic je z lepo podajo v osrčju kazenskega prostora našel osamljenega Hrvata, ki je žogo zgolj potisnil v mrežo.
89'
  Tekma v Stožicah je odločena.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amedej Vetrih.
90+1'
90+1'
90+2'
  Menjava: iz igre Andraž Šporar, v igro Dejan Djermanovič.
90+2'
90+3'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
90+4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Djermanovič. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
90+4'
90+4'
  Zanimivo in napeto srečanje v Stožicah. Naelektreno vzdušje na tribunah in ob igrišču je botrovalo k dvema izključitvama Olimpije, ki je zadnjih 30 minut igrala zgolj z devetimi igralci. Domžalčani so to s pridom izkoristili in še enkrat več dokazali, da je bil poraz proti Mariboru zgolj naključje.
90+4'
  Olimpija je po dobrem startu v sezoni padla in še naprej ostaja pri štirih točkah. Domžale so se z zmago zavihtele na drugo mesto.