17. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  08.11.2015 ob 15.30  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

2 : 2

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Ajdovec Rafael (4. sodnik) , Žganec Mitja (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Domžal #DOMCEL
0'
  V športnem parku v Domžalah je pred nami tekma 17. kroga med Domžalami in Celjani.
0'
  Obračun dveh ekip, ki imata na lestvici popolnoma drugačni vlogi. Domžale so pri vrhu na tretjem mestu. Na drugi strani pa se Celjani borijo, da bi pobegnili z dna lestvice.
0'
  Domžalačani so bili na zadnji prvenstveni tekme vendarle premagani s strani Zavrča, ki je v "čudni" tekmi v zaključku tekme le prekinil pozitivni niz ekipe Domžal.
0'
  Celjani so se počasi začeli pobirati po slabem začetku, na zadnjih petih tekmah so dvakrat izgubili proti Mariboru in Olimpiji.
0'
  Poglejmo obe začetni enajsterici.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Zec, Horič, Vuk, Črnic, Trajkovski, Blažič, Dobrovoljc, Majer in Morel #DOMCEL
0'
  Celje: Kotnik, Kous, Vrhovec, Krajcer, Klemenčič, Pajač, Osman Ali, Spremo, Đurkovič, Soria in Vidmajer #DOMCEL
0'
  Ekipa Domžal se bo danes pomerila s Celjani s katerimi je odigrala največ tekem v slovenski ligi nasploh. Do danes sta se ekipi pomerili 63-krat. Uspešnejši so Domžalčani, ki so zbrali 26 zmag, 17-krat so slavili Celjani, 20-krat pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  Zadnja tekma teh dveh tekmecev je bila odigrana konec avgusta, na celjski Areni Petrol so slavili Domžalčani s 3:0, Husmani, Šišič in Dobrovoljc so bili strelci. Ravno ta poraz je s trenerskega stolčka odnesel dotedanjega trenerja Simona Rožmana.
0'
  Obe ekipi sta napredovali tudi v polfinale skovenskega pokala. Celjani so že prejšnji teden premagali Olimpijo. Domžale pa so v sredo premagali Koprčane v zadnjih sekundah tekme so z zadetkom Morela slavile z 2:1.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 15:30, bo sodil glavni sodnik Damir Skomina #DOMCEL
0'
  Pri domačih manjkajo trije nogometaši: Lucas Horvat, Vetrih in Golubovič.
0'
  V vrstah Celja danes še vedno ni poškodovanega Miškiča.
1'
1'
  Domžale začenjajo s sredine igrišča.
2'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Milan Spremo.
4'
  Celje ima udarec iz kota.
5'
  Ostra žoga pred vrata, z izbijanjem se rešujejo domači.
6'
  Po izbijanju žoge se je ob Trajkovskem poškodoval Krajcer, očitno ima težave s kolenom.
6'
  Klapan bo vstopil namesto Krajcerja, poškodba je očitno prehuda, da bi lahko nadaljeval srečanje.
7'
  Domžale ima udarec iz kota.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec, po odbiti žogi iz kota je Zec prišel do močnega strela, dobro se je izkazal Kotnik.
8'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat.
9'
  Menjava: iz igre Marko Krajcer, v igro Mihovil Jeronim Klapan.
10'
  Sedaj se bo Klemenčič preselil na pozicijo branilca, Klapan pa se bo pomaknil na sredino igrišča.
11'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
13'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
13'
  GOOOL! Zadel je Marko Pajač!
15'
  Izjemno izveden prosti strel Pajača, ki je žogo poslal preko živega zidu iz kakšnih 30-ih metrov. Brez moči je bil Vidmar.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Pajač. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
17'
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Kenan Horič.
18'
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ramon Soria Alonso.
19'
  Po podaji Pajača je bil s kota nevaren Soria, ki pa je žogo preslabo zadel.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Thomas Romain Morel.
20'
21'
  Hiter protinapad Domžal je zaključil s prefinjenim strelom preko Kotnika je pozkušal Morel, vendar je bil gostujoči vratar še dovolj zbran, da je žogo poslal v kot.
22'
  Dinamična igra z obeh strani v prvih dvajsetih minutah.
22'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
26'
  Akcija Domžal po levi strani, na koncu je do strela prišel Črnic, vendar brez pravega dela za Kotnika.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
30'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
31'
  Kar nekaj težav imajo Domžalčani s prebijanjem Celjske obrambe.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec.
33'
  Hiter protinapad domačih, lepo izpeljano s strani Črnica, na koncu je streljal Zec vendar preveč po sredini vrat.
33'
  Gaber Dobrovoljc v prepovedanem položaju.
36'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
40'
42'
  Protinapad Celja, na srečo domačih brez zaključnega strela.
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
44'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
45'
45'
  Črnic iz prostega strela, brez večjega dela za danes zanesljivega Kotnika.
45'
  Minuta dodatka.
45+1'
45+1'
  Izjemno dinamičen prvi del prvega polčasa, kar nekaj priložnosti smo videli na obeh straneh, po zadetku so nekoliko višje stopili domači, ki so poizkušali vendar jim ni uspelo sestaviti pravih priložnosti, kar nekaj napak na sredini igrišča pri domačih.
45+1'
  Celjani so po izjemnem prostem strelu prišli do vodstva. V drugem polčasu se bo gostom ponujalo veliko prostora predvsem za protinapade.
45+1'
  Vse je nared za pričetek drugega polčasa.
46'
46'
  Celjani so začei drugi polčas.
47'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Abd Al-Rahman Osman Ali.
49'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Pajač. Utrpel ga je Kenan Horič.
52'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
53'
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blaž Vrhovec.
54'
55'
  Strel Vrhovca iz prostega strela, žoga se je odbila od živega zidu in nekoliko presenetila Vidmarja, ki je žogo poslal v kot.
58'
  Črnic je priigral lepo priložnost za svojo ekipo, podal žogo v kazenski prostor mimo Kotnika, vendar brez zaključka njegovih soigralcev.
59'
60'
  Obeta se prva menjava pri Domžalah.
60'
  Vstopil bo napadalec Mance.
61'
  Še naprej pa veliko napak na sredini igrišča pri domači ekipi Domžal, ki so zaenkrat še brez pravih idej.
61'
  Menjava: iz igre Gaber Dobrovoljc, v igro Antonio Mance.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
63'
63'
  Streljal je Kenan Horič, a mimo vrat.
64'
  Hitra akcija Domžal po desni strani Skubic je podal proti Vuku na prvo vratnico, dobro je odreagirala Celjska obramba, žoga je končala v kotu po katerem je Horič streljal prek vrat.
65'
  Slobodan Vuk je dobil rumeni karton.
65'
  Druga menjava pri Celju, vstopil bo De Sousa.
66'
67'
  Menjava: iz igre Milan Spremo, v igro Erico Henrique Esteves De Sousa.
68'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
68'
69'
  Nova nevarna akcija Domžal, ponovno je bil glavni akter Črnic vendar brez pravega zaključka Domžal, na koncu je sicer streljal Majer vendar preslabo.
69'
  Streljal je Miha Blažič, a mimo vrat.
70'
  Požeg-Vancaš se pripravlja za vstop v igro.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Pajač.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
72'
  Menjava: iz igre Dejan Trajkovski, v igro Rudi Požeg Vancaš.
72'
  Vse več je prostora za protinapade Celjanov.
73'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Mihovil Jeronim Klapan.
74'
  Prosti strel za Celje iz kakšnih 20-ih metrov, nekoliko z desne strani.
74'
  Nova nevarnost za Vidmarja, izvajalec bo Pajač.
74'
75'
  GOOOL! Zadel je Antonio Mance!
77'
  EVROGOL!! Do izenačenja so prišli Domžalčani, s prekrasnim zadetkom, ki ga je dosegel Mance iz kašnih 25-ih metrov.
77'
  Neobranljivo je v sam zgornji kot zadel Mance, Kotnik je bil brez moči.
77'
79'
  Napaka v obrambi Domžal. Nesporazum med Črnicom in Horičem je izkoristil Pajač, ki je iz roba kazenskega prostora zadel za novo vodstvo Celja.
79'
  Na napačni nogi je Pajač ujel Vidmarja.
80'
  Kenan Horič je dobil rumeni karton.
81'
  Zaradi ugovarjanja stranskemu sodniku je Horič upravičeno prejel rumeni karton.
82'
83'
  Vse manj je časa za Domžalčane.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Pajač. Utrpel ga je Darko Zec.
84'
  Marko Pajač je dobil rumeni karton.
84'
  Darko Zec je dobil rumeni karton.
86'
  Vse je več je preskok igre in dolgih žog proti domačim napadalcem, zaekrat še brez pravega uspeha.
86'
  Zadnji pri Celju bo vstopil Sunny Omoregie.
87'
  Preslab predložek Skubica po prostem strelu in nova priložnost za Domžale je splavala po vodi.
88'
  Očitno je da Pajač srečanja ne more več nadaljevati.
89'
  Strel Morela je končal v Celjskem bloku.
89'
  Streljal je Antonio Mance, a mimo vrat.
90'
  Lepa akcija Domžal po podaji Črnica je iz desetih metrov streljal prek vrat Mance.
90+1'
  Skomina je zaradi protestiranja na tribuno poslal Oražem Mateja.
90+2'
  Tri minute dodatka.
90+2'
  Predložek iz prostega strela Skubica, tudi tokrat preslabo.
90+2'
  Počasi zmanjkuje časa Domžalčanom.
90+3'
  GOOOL! Zadel je Slobodan Vuk!
90+4'
  Žoga se je odbijala v kazenskem prostoru Celja, nobeden izmed domačih je ni uspel izbiti, na koncu jo je v prazno mrežo pospravil Vuk.
90+4'
90+4'
  Spremljali smo lepo tekmo na koncu smo po pravi drami videli delitev točk in štiri zadetke.