21. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  05.12.2015 ob 20.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

1 : 2

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Ul Bojan (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Dober večer iz Kopra, kjer je vse pripravljeno za dvoboj spodnjega dela lestvice. #KOPCEL
0'
  Koper je z 22-imi točkami šesti, Celjani na devetem mestu jih imajo 19.
0'
  Obe ekipi sta v zadnjih krogih zbrali nekaj pomembnih točk. Koper se je s tremi zmagami v zadnjih štirih krogih odlepil od dna lestvice, Celjani so neporaženi štiri kroge, v katerih so priigrali tudi dve zmagi, a še vedno na predzadnjem mestu.
0'
  V preteklem krogu sta obe ekipi zmagali z 1:0. Luka Koper v Krškem, Celje doma proti Krki.
0'
  Koper ima 6 zmag, 10 porazov in 4 remije ter negativno gol razliko (24:30). #KOPCEL
0'
  Celje ima 4 zmage, 7 remijev in 9 porazov ter gol razliko minus 19 (14:33). #KOPCEL
0'
  Vselej je zanimiva tudi analiza uspehov v gosteh in doma. Ekipi sta na podobnih mestih kot tudi na generalni lestvici.
0'
  Koper je na Bonifiki priigral 3 zmage, 3 remije in 4 poraze in ima pozitivno gol razliko (15:14). #KOPCEL
0'
  Celjani imajo v gosteh eno zmago (Zavrč), 4 remije in 5 porazov, z razmerjem v zadetkih 5:17. #KOPCEL
0'
  Koprčani so se v zadnjih treh krogih z osmega prebili na šesto mesto, Celje so se v 18. krogu rešile zadnjega mesta.
0'
  Obe letošnji medsebojni tekmi sta se končali z remijem z 1:1. Celje je s Koprom neporaženo že šest krogov. Zadnjo zmago so Koprčani priigrali maja lani na Areni Petrol (2:3), na Bonifiki so bili nazadnje uspešni marca lani z 2:1. Od takrat je minilo 630 dni.
0'
  V skupnem seštevku 71. medsebojna prvenstvena tekma. Bilanca je 31-17-22. #KOPCEL
0'
  Na Bonifiki 33 tekem. 16 zmag Kopra, 8 Celja in 9 remijev. #KOPCEL
0'
  Celjani imajo osem strelcev, najboljši je Marko Pajač s tremi zadetki. Koprčani imajo enega več, najboljši je Jaka Štromajer s šestimi zadetki, vendar so kar štirje izmed strelcev (Palčič, Blažič, Rahmanović in Halilović) že bivši člani ekipe.
0'
  Celjani so brez kaznovanih Vrhovca in Firerja, zaradi poškodb so doma ostali Ahmedi, Krajcer, Miškić in prvi strelec Pajač. Luka Koper nima kaznovanih nogometašev, ekipa je že pred nekaj krogi doživela osip osmerice igralcev.
0'
  Celje: Kotnik, Vidmajer, Klapan, Omoregie, Osman, Travner, Kous, Soria, Klemenčič, Đurković in Esteves. #KOPCEL
0'
  Luka Koper: Kahlina, Pavič, Gal, Andrejašič, Memolla, Posavac, Štulac, Vekić, Dedič, Štromajer in Gabrić. #KOPCEL
0'
  Dva koprska nogometaša Damir Hadžić in Jaka Štromajer sta že nosila celjski dres. V celjski ekipi ni nekdanjih članov Kopra.
0'
  Tekmo bo vodil 36. letni Mariborčan Slavko Vinčič. Letos 11. tekma, skupno 101. prvoligaška. #KOPCEL
0'
  Slavko Vinčič je sedmo sezono sodnik v prvi ligi, na mednarodnem in domačem prizorišču, pa je doslej sodil na 143-ih tekmah.
0'
  V Kopru je jasen in hladen večer s temperaturo 9º celzija. #KOPCEL
0'
  Vse je pripravljeno za začetek. S sredine gredo prvi Celjani.
1'
2'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
2'
  Po podaji Gabrića z desne, je Štromajer z glavo meril mimo gola.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Drago Gabrič.
5'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Erico Henrique Esteves De Sousa.
5'
  Celje ima udarec iz kota.
6'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Leo Štulac.
6'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton.
8'
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mihovil Jeronim Klapan. Utrpel ga je Drago Gabrič.
11'
12'
  Začetek tekme je dinamičen, nobena ekipa nima premoči.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Abd Al-Rahman Osman Ali. Utrpel ga je Luka Vekič.
13'
  Abd Al-Rahman Osman Ali je dobil rumeni karton.
14'
  Streljal je Luka Vekič, a mimo vrat.
14'
  Po podaji Gabrića z desne, je z glavo preko gola meril Vekić.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mihovil Jeronim Klapan.
17'
  Z razdalje je streljal Đurković, brez težav za Kahlino.
20'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
21'
  Leo Štulac s 25 metrov za meter preko prečnika Kotnikovih vrat. #KOPCEL
23'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
25'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
27'
29'
29'
30'
  Po nizki podaji Dediča iz kota, je Štulac sprožil iz prve, a mimo gola.
30'
31'
33'
  Koper vse bolj prevzema pobudo, Celjani več na svoji polovici. #KOPCEL
35'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Abd Al-Rahman Osman Ali.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Igor Gal.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mihovil Jeronim Klapan. Utrpel ga je Leo Štulac.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sunny Ogbemudia Omoregie.
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kous. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
39'
Rdeči karton
  Žiga Kous dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
39'
  Omoregie je z roba kazenskega prostora streljal v roke vratarja Kahlino.
40'
  GOOOL! Zadel je Hysen Memolla!
41'
  Zaradi prekrška nad kapetanom Štromajerjem, je Kous prejel direktni rdeči karton. #KOPCEL
42'
  Po podaji Dediča s prostega strela, je v gneči pred vrati sprožl Memolla in zadel za 1:0. #KOPCEL
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Koper je pokazal več v prvem polčasu in zasluženo odhaja na odmor z minimalno prednostjo. #KOPCEL
45+2'
  Popravek: podajalec za zadetek Memolle je bil Štulac. #KOPCEL
45+2'
  Pri Koprčanih bo v drugem polčasu vstopil Radujko.
45+2'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Dalibor Radujko.
46'
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tilen Klemenčič.
51'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
51'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jan Andrejašič.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Erico Henrique Esteves De Sousa. Utrpel ga je Patrik Posavac.
58'
  Menjava: iz igre Sven Dedič, v igro Mislav Anđelkovič.
58'
  Podobno kot Štromajer, je bil tudi Dedić menjan zaradi poškodbe. #KOPCEL
60'
  Streljal je Drago Gabrič, a mimo vrat.
60'
  Dober, odmerjen strel Gabrića z desne, a mimo Kotnikovih vrat.
61'
  Izjemna priložnost Celja: Omoregie z desne, Esteves pa premalo natančen. #KOPCEL
62'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Milan Spremo.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Leo Štulac.
63'
  Jure Travner je dobil rumeni karton.
63'
  Streljal je Hysen Memolla, a mimo vrat.
64'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
64'
  Patrik Posavac je dobil rumeni karton.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Erico Henrique Esteves De Sousa.
68'
69'
  Dober strel Estevesa z leve, Kahlina je zanesljivo posredoval in žogo izbil v kot.
69'
  GOOOL! Zadel je Milan Spremo!
71'
  Z leve je sprožil Omoregie, Kahlina je žogo kratko odbil, pritekel je Spremo in jo zabil v prazno mrežo 1:1. #KOPCEL
72'
  GOOOL! Zadel je Sunny Ogbemudia Omoregie!
72'
  Po podaji z leve, je Omoregie žogo z glavo z lobom poslal preko Kahline v mrežo za popoln preobrat. #KOPCEL
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Patrik Posavac.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mislav Anđelkovič.
78'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ramon Soria Alonso. Utrpel ga je Drago Gabrič.
78'
  Ramon Soria Alonso je dobil rumeni karton.
79'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Jure Travner.
80'
82'
82'
  Štulac je iz igre "vrgel" Travnerja in z roba kazenskega prostora streljal mimo gola.
84'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Drago Gabrič. Utrpel ga je Abd Al-Rahman Osman Ali.
84'
  Streljal je Milan Spremo, a mimo vrat.
85'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Spremo. Utrpel ga je Antonio Pavič.
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
86'
86'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Patrik Posavac je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
90+1'
  Menjava: iz igre Erico Henrique Esteves De Sousa, v igro Janez Pišek.
90+3'
  2 min. sodniškkega dodatka.
90+3'
90+3'
  Kljub igralcu manj so Celjani v drugem polčasu priigrali preobrat za zmago z 1:2. #KOPCEL