17.01.2024 | Prva liga Telemach
Koper remiziral s Hajdukom, Bravo z Rijeko

Nogometaši Kopra so pred dva tisoč gledalci na domači Bonifiki remizirali s splitskim Hajdukom, Bravo pa je na Rujevici brez zadetkov remiziral z Rečani.

Koprčani, ki so med drugim pogrešali Nika Omladiča, Mateja Palčiča in Luko Vešnerja Tičića, so v deževnem dvoboju povedli v 66. minuti. Gabriel Groznica je žogo sprejel na robu kazenskega prostora in z natančnim udarcem zatresel dalmatinsko mrežo. Gostje so izenačili tri minute pred koncem obračuna, ko je Vassine Benrahou izkoristil podajo Marka Livaje. Koprčani se v petek odpravljajo v Turčijo, kjer se bodo merili s poljskim Zaglebiom, Fakelom iz ruskega Voroneža in avstrijskim Tirolom.

Dež je igro oviral tudi na Reki, kjer so se gostiteljem upirali nogometaši Brava. Obračun na Rujevici ni ponudil zadetkov, tekmeca sta se razšla z izidom 0:0. Šiškarje nova preizkušnja čaka že v soboto, ko bodo gostovali pri celovški Austrii.

RIJEKA - BRAVO 0:0 (0:0)

Bravo: Orbanić, Jakšić, Španring, Janjić, Štravs, Selan, Maher, Ivanšek, Stanković, Štor, Tučić. Igrali so še: Maksimović, Kerin, Gidado, Puconja, K. Trdin, Hribar, Šabotić, Bajc, Hovnik. Trener: Aleš Arnol.

KOPER - HAJDUK 1:1 (0:0)

Strelci: 1:0 Groznica (66'), 1:1 Benrahou (87').
Koper: Koprivec (46' Čurčija), Tepšić (46' Pabai), Mittendorfer (46' Mrkela), Prce (46' Sidibe), Diaby (46' Pavlović), Tomek (46' Groznica), Jelenič (46' Petriško), Lauš (46' Ankrah), Nkada (46' Ruedl), Marsetič (46' Mulahusejnović), Sule (46' Osuji). Trener: Aleksandar Radosavljević.