21.01.2024 | Prva liga Telemach
Koprčani izgubili s poljskim prvoligašem

Nogometaši Kopra so po selitvi v Turčijo odigrali prvo od treh načrtovanih preizkušenj v sklopu osrednjega dela priprav, pomerili so se s poljskim prvoligašem Zaglebiom iz Lubina.

Prvi polčas dvoboja ni postregel z zadetki, Poljaki pa so do zmage prišli v nadaljevanju srečanja, ko so v razmaku štirih minut dosegli dva zadetka. Juan Munoz je koprsko mrežo načel v 63. minuti, v 67. pa je vodstvo podvojil Patryk Kusztal.

Kanarčki se bodo na turških tleh merili še z ruskim Fakelom in avstrijskim Tirolom.

ZAGLEBIE LUBIN - KOPER 2:0 (0:0)

Strelca: Munoz (63'), Kusztal (67').
Koper - začetna enajsterica: Štrasberger, Pabai, Mittendorfer, Prce, Pavlović, Groznica, Tomek, Osuji, Marsetič, Ruedl, Mulahusejnović. Trener: Aleksandar Radosavljević.

• 27.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Rogaška - Koper
    Nogometaši Rogaške bodo po zgodovinskem preboju v finale Pokala Pivovarna Union lovili nove točke za potrditev prvoligaškega obstanka, nedeljski nasprotnik bo Koper.
  • 21.04.2024 | Prva liga Telemach
    Brez golov med Koprom in Bravom
    Nogometaši Kopra in Brava Kostela so se v 32. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 20.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Koper - Bravo Kostel
    Koper se po porazu na zaostali tekmi v Domžalah ni uspel zavihteti pred Bravo. Lahko Primorci pred Ljubljančane skočijo v nedeljo, ko se bosta tekmeca za četrto mesto pomerila na Bonifiki?
  • 18.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pomembne točke Domžal proti Kopru
    Nogometaši Domžal so v zaostali tekmi 25. kroga Prve lige Telemach premagali Koper z 1:0 (0:0).
  • 17.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Koper
    Marca je dvoboj Domžal in Kopra odneslo močno deževje, ki je razmočilo zelenico ob Kamniški Bistrici. Kdo bo dobil zaostali obračun?
  • 14.04.2024 | Prva liga Telemach
    Remi med Muro in Koprom
    Nogometaši Mure in Kopra so se v 31. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 12.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Mura - Koper
    Mura bo po visokem porazu z Mariborom v Fazaneriji gostila Koper, ki ga je pred dnevi izločila iz pokalnega tekmovanja. Kdo bo dobil ligaško "revanšo"?
  • 11.04.2024 | Prva liga Telemach
    Preobrat Kopra za zmago proti Aluminiju
    Nogometaši Kopra so v 30. krogu Prve lige Telemach doma premagali Aluminij z 2:1 (0:1).
  • 09.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Koper - Aluminij
    Sklepno dejanje 30. kroga Prve lige Telemach se bo odvilo na Obali, kjer Koper gosti Aluminij. Kaj bo prinesel četrtkov popoldan?
  • 06.04.2024 | Prva liga Telemach
    Radomljani do točke v sodnikovem dodatku
    Nogometaši Kalcerja Radomelj in Kopra so se v 29. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).