Datum od
Datum do

03.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 12. kroga
Milan Anđelković je odigral 250. tekmo v Prvi ligi Telekom Slovenije, Matej Podlogar je vknjižil 150. prvoligaško tekmo. Elvedin Džinić je presegel mejo 16 tisoč minut, Etien Velikonja pa 11 tisoč minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
02.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Radomlje še naprej brez zmage
Nogometaši Gorice so v tekmi 12. kroga Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Radomlje s 4:2 (2:0).
Ljubljančani na premor odhajajo z novo zmago
Nogometaši Olimpije so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Krško z 2:1 (1:0).
01.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor po preobratu do zelo pomembnih točk
Nogometaši Maribora so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale s 3:1 (0:1).
Rudar visoko porazil Koprčane
Nogometaši Luke Koper so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 1:4 (1:2).
Celjani do nove minimalne zmage
Nogometaši Celja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 1:0 (1:0).
Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Gorica
Po tekmi Radomelj in Gorice se pričenja dvotedenski reprezentančni premor. Bodo prihajajoče oktobrske obveznosti v bolj prešernem razpoloženju pričakali Radomljani ali Goričani?
Pred tekmo: Krško - Olimpija
Vodilno Olimpijo pred reprezentančnim premorom čaka še zahtevno gostovanje v Krškem. Krčani na domači zelenici sila stežka oddajo točke, kar so Ljubljančani v lanski sezoni že občutili tudi na svoji koži.
30.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Domžale
Mariborčane in Domžalčane tik pred pričetkom reprezentančnega premora čaka izjemno pomemben dvoboj. Druga in tretja ekipa bosta v Ljudskem vrtu odločali o statusu prvega zasledovalca vodilne Olimpije, ki bo naslednji nasprotnik vijolic.
Pred tekmo: Luka Koper - Rudar Velenje
Koprčani naporen spored med obema reprezentančnima premoroma zaključujejo z domačo tekmo proti Rudarju, ki je v minulem krogu prekinil serijo Maribora. Koper je po gostovanju v Kidričevem med tednom odigral primorski derbi in znova iztržil točko.
Pred tekmo: Celje - Aluminij
Prvoligaše pred oktobrskim reprezentančnim premorom čakajo tekme 12. kroga PLTS, s čimer bo zaključena uvodna tretjina prvenstva. Kot prvi bodo v sobotnem popoldnevu na zelenico stopili Celjani in Kidričani, ki grofov še niso ugnali.
29.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 9. kroga
Lucas Mario Horvat je odigral 200. tekmo v Prvi ligi Telekom Slovenije, Damjan Bohar pa je prebil magično mejo 10 tisoč minut. Damjan Trifković se je s 199 nastopi v dresu Rudarja povzpel na vrh klubske lestvice. Prvoligaške tekme Celja si je ogledalo več kot 800 tisoč gledalcev.
28.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Gorica - Koper 1:1
Nogometaši Gorice in Luke Kopra so se v zaostali tekmi 9. kroga Prve Lige Telekom Slovenije v Novi Gorici razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
27.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Gorica - Luka Koper
Večina nogometašev po napornem septembrskem sporedu spet nekoliko lažje diha, saj jih naslednje tekme čakajo konec tedna. V sredinem večeru pa bodo na delu Goričani in Koprčani, ki bodo odigrali prvi primorski derbi letošnje sezone.
Enajsterica 11. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 11. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
26.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 11. kroga
Miha Zajc je s šestim golom sezone skočil na prvo mesto ligaške lestvice strelcev. Koper je vknjižil prvi neodločeni izid v letošnji sezoni. Miha Gregorič je odigral 150., Luka Zahović pa 50. prvoligaško tekmo. Dalibor Volaš je presegel 12 tisoč minut v PLTS.
25.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Knapi zagrenili življenje Mariboru
Nogometaši velenjskega Rudarja in Maribora so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).
Aluminij in Koper brez golov
Nogometaši Aluminija in Luke Koper so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z 0:0.
24.09.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija pričakovano ugnala Radomlje
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Kalcer Radomlje z 2:0 (1:0).
Volaš odločil v Novi Gorici
Nogometaši Gorice so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Celju z 0:1 (0:1).