Datum od
Datum do

02.08.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Prekmurci ugnali zmajčke
Nafta je v zadnji tekmi 3. kroga Prve lige v gosteh premagala Olimpijo z 1:0 (0:0).
Odmev: Olimpija - Nafta
Oglejte si izjave po tekmi 3. kroga Olimpija - Nafta.
01.08.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Odmev: Koper - Triglav
Oglejte si izjave po tekmi 3. kroga Prve lige Luka Koper - Triglav Gorenjska.
Odmev: Celje - Rudar
Oglejte si izjave po tekmi 3. kroga Prve lige CM Celje - Rudar.
Derbi vijoličastim
Maribor je v 3. krogu Prve lige s 3:1 (3:0) premagal HIT Gorico.
Odmev: Maribor - Gorica
Oglejte si izjave po tekmi 3. kroga Prve lige Maribor - HIT Gorica.
31.07.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Celjani osramotili 'knape'
Primorje zaradi nedokončanega stadiona v gosteh do prve točke, Celjani povsem nadigrali Velenjčane. Konec kroga z dvobojem Olimpije in Nafte šele v ponedeljek.
Brez golov v Domžalah
Primorje in Domžale sta se v 3. krogu Prve lige razšla z neodločenim izidom 0:0.
Odmev: Primorje - Domžale
Oglejte si izjave po tekmi 3. kroga Prve lige Primorje - Domžale.
Petarda v Celju
CM Celje je v 3. krogu Prve lige na domačem igrišču premagalo velenjski Rudar s 5:1 (2:0).
Remi v Novi Gorici
Luka Koper se je v 3. krogu Prve lige z remijem 1:1 (0:1) razšla s Triglavom Gorenjsko.
30.07.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Deseterica v boj za nove točke
Pred 3. krogom Prve lige smo pregledali tokratne pare. Najbolj zanimivo bo med Mariborom in Gorico, ekipama, ki sta tik pod vrhom lestvice, Celjane pa v Areni Petrol čaka sosedski derbi, saj gostijo Velenjčane. Primorje in Koper še vedno na začasnih prizoriščih.
29.07.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Mariborčani zasenčili Hibernian
Nogometaši Maribora so v prvi tekmi 3. kroga kvalifikacij za Evropo s 3:0 nadigrali škotski Hibernian. Za vijoličaste sta bila natančna Josip Iličič v 31. in 52. minuti, končni izid srečanja je v 60. minuti postavil kapetan Tavares.
28.07.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Ponoviti predstavo z Videotonom
Pred Mariborčani je zagotovo ena pomembnejših preizkušenj sezone, saj se bodo v četrtek ob 20.30 uri na domačem Ljudskem vrtu v 3. predkrogu Uefine evropske lige pomerili s škotskim Hibernianom. Kljub temu, da je vloga favorita na strani gostov, pa v domačem taboru ne skrivajo želje po zmagi.
25.07.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Nafta s prvo zmago
V 2. krogu Prve lige so do prve zmage prišli Lendavčani, ki so doma igrali s Primorjem, na slednjo pa še vedno čakata ekipi Triglava in Celja. Domžalčani v večernem derbiju tri točke odvzeli aktualnim prvakom. Nedeljski tekmi sta se končali brez zmagovalcev.
Kup razburjenj v N.Gorici
HIT Gorica se je v drugem krogu Prve lige doma z Olimpijo razšla z neodločenim izidom 2:2 (1:1).
Odmev: Rudar - Maribor
Oglejte si izjave po tekmi 2. kroga Prve lige Rudar - Maribor.
Odmev: Gorica - Olimpija
Oglejte si izjave po tekmi 2. kroga Prve lige HIT Gorica - Olimpija.
Brez golov ob jezeru
Nogometaši Rudarja in Maribora so se v 2. krogu Prve lige v Velenju razšli brez golov.
24.07.2010 | Prva liga Telekom Slovenije
Remi v Kranju
Triglav Gorenjska in CM Celje sta se v drugem krogu Prve lige v Kranju razšla z neodločenim izidom 1:1 (1:1).