Bobičanec in Šušnjara podaljšala z Muro

Muraše jutri v Kidričevem čaka pomemben obračun v lovu na evropsko vozovnico, vodstvo kluba pa je pristaše z dobro novico razveselilo že dan pred gostovanjem na Štajerskem. Luka Bobičanec in Luka Šušnjara sta podaljšala pogodbo s črno-belimi.

Dvojec bo v Fazaneriji igral do konca sezone 2012/22, nova pogodba Luke Bobičanca bo potekla s koncem maja 2022, dogovor Šušnjare je daljši še za en mesec. Igralcema bi pogodba potekla s koncem letošnje sezone.

Bobičanec, lani najboljši igralec 2. SNL, v letošnji sezoni odigral 26 ligaških tekem, dosegel dva gola, s sedmimi podajami pa je četrti asistent prvenstva. Šušnjara je zbral še dva nastopa več, dvema podajama pa je dodal še pet golov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Luka Bobičanec in Luka Šušnjara sta se z novima pogodbama #nsmura zavezala za prihodnje tri sezone. Čestitke za pogodbi in veliko uspeha v #črnobeli barvi! #enkratmuravednomura

A post shared by Nogometna šola Mura (@ns_mura) on

Tekst: PDo
Foto: Ekipa24.si

SORODNE NOVICE

  • 14.07.2025 | Prva liga Telemach
    Kouter znova za Muro
    Nino Kouter, ki se je po koncu minule sezone poslovil od Celja, se vrača domov, po štirih letih bo znova oblekel črno-beli dres Mure.
  • 13.07.2025 | Prva liga Telemach
    Kovačič s prvo profesionalno pogodbo
    Jan Kovačič je z Muro podpisal prvo profesionalno pogodbo. Šestnajstletni vezist je z matičnim klubom sklenil dveletno sodelovanje.
  • 02.07.2025 | Prva liga Telemach
    Mura z visokoraslim napadalcem
    Črno-beli so predstavili novega napadalca, novi član Mure je Tomislav Glavan. Hrvat, ki v višino meri skoraj dva metra, je po preizkušnji podpisal dveletni dogovor.
  • 30.06.2025 | Prva liga Telemach
    Od Fazanerije se je poslovil še Vrbanec
    Matic Vrbanec je naslednji nogometaš, ki se je poslovil od soboške Fazanerije. Vezist bo nogometno pot nadaljeval pri gruzijskem prvaku Iberii 1999, s katerim bo nastopil tudi v kvalifikacijah UEFA Lige prvakov.
  • 28.06.2025 | Prva liga Telemach
    Maribor na krilih Mbine boljši od Vardarja
    Nogometaši Maribora so v drugem polčasu dvoboja, ki je trajal 120 minut, napolnili mrežo Vardarja, kar trikrat je zadel Orphe Mbina. Mura je po preobratu izgubila z MTK-jem, Koper je klonil v dvoboju s Čukaričkim. Domžalčani so bili boljši od Grosupeljčanov, Ajdovci pa so po vodstvu morali čestitati Rečanom. Aluminij je izgubil z Rapidom iz Bukarešte.
  • 28.06.2025 | Prva liga Telemach
    Avstrijec tretji poletni novinec črno-belih
    Raphael Hofer, ki se najbolje znajde na levi strani igrišča, je podpisal dveletno pogodbo z Muro. Dvaindvajsetletni Avstrijec se v Fazanerijo seli iz Red Bull Salzburga.
  • 27.06.2025 | Prva liga Telemach
    Ajhmajer oblekel dres Mure
    Nejc Ajhmajer se iz Celja seli v Mursko Soboto. Dvaindvajsetletni bočni branilec, ki je v končani sezoni okreval po zahtevni poškodbi kolena, je s črno-belimi podpisal dveletno pogodbo.
  • 27.06.2025 | Prva liga Telemach
    Nal Lan Koren postal član Aluminija
    Spomladi je za Kidričane nastopal kot posojeni član Mure, s poletjem pa Nal Lan Koren postaja polnopravni član Aluminija. Osemnajstletni napadalec je z rdečimi sklenil sodelovanje do konca sezone 2027/28.
  • 26.06.2025 | Prva liga Telemach
    Kumer Čelik v Italijo
    Pri soboški Muri so potrdili, da so z italijansko Genoo sklenili dogovor glede prestopa Alina Kumra Čelika.
  • 21.06.2025 | Prva liga Telemach
    Fazanerijo zapušča tudi Jovićević
    Nikola Jovićević je naslednji nogometaš, ki se po sporazumni prekinitvi pogodbe poslavlja od soboške Fazanerije.

DELI NA