Brez golov v Domžalah
Domžale in Drava sta se v zadnji tekmi 18. kroga PLTS razšla brez zmagovalca z 0:0.

Gostje s Ptuja so osvojili drugo točko zapored, glede na videno ob Kamniški Bistrici pa so z izidom lahko bolj zadovoljni. Domžalčani so namreč imeli terensko premoč, vendar so se vsi njihovi poskusi končali brez zadetka.

Bolj zanimiv za kakih 500 gledalcev je bil prvi polčas, ko je bilo nekaj kar lepih priložnosti na obeh straneh. Še najlepšo je iz bližine za Labod Dravo, ki je bila sicer v podrejenem položaju, zapravil Halilović. Pri gostiteljiv so neuspešno poskušali Zatkovič, dvakrat Knezović in Kirm.

V drugem polčasu ni bilo veliko zanimivih akcij. Prva je prišla na spored šele v 61. minuti, ko je Radetić močno streljal z razdalje, a je vratar Domžal Brljak dobro posredoval. Pri domačih je Žinko kasneje volej poslal prek vrat, do konca tekme pa so oboji igrali previdno in poskušali le s samostojnimi akcijami, ki so se praviloma končevale veliko pred zaključnimi streli.