12.01.2022 | Prva liga Telemach
Burin zapušča knežje mesto

Matija Burin po sporazumni prekinitvi dogovora zapušča celjske vrste. Dvajsetletni branilec se od grofov poslavlja pol leta po prihodu v knežje mesto.

Nekdanji mladinski reprezantant se je v Celje preselil pred pričetkom letošnje sezone, a jeseni ni dočakal debija. Celjane tako zapušča brez odigrane minute v Prvi ligi Telemach, v kateri je sicer debitiral kot član Olimpije.

Celjski klub je včeraj sklenil prvo profesionalno pogodbo z Dejanom Kantužerjem, še prej pa se je na Savinjsko preselil Aljaž Dodig, dosedanji član Brava.

• 19.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Olimpija
    Celjani pričakujejo Olimpijo, ki si bo v knežjem mestu skušala zagotoviti tretje mesto.
  • 15.05.2022 | Prva liga Telemach
    Remi Domžal in Celja
    Nogometaši Domžal in Celja so se v 35. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 14.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Celje
    Domžalčani se želijo od kapetana posloviti s tremi točkami, a imajo tudi grofi svojo računico. Kakšno tekmo bomo videli ob Kamniški Bistrici?
  • 07.05.2022 | Prva liga Telemach
    Poraz Celja pri Radomljah
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali Celje z 2:1 (0:0).
  • 05.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Celje
    Radomljani na krilih zgodovinskega uspeha pričakujejo grofe, ki so z mislimi že pri sredinem pokalnem finalu. Kdo bo boljši?
  • 29.04.2022 | Prva liga Telemach
    Preobrat Mure v Celju
    Nogometaši Celja so v 33. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Muri z 1:3 (1:0).
  • 28.04.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Mura
    Celje in Mura bosta odprla 33. krog Prve lige Telemach. Sobočani so ob pomoči Kopra ostali dve točki za Olimpijo, Celjani pa bi lahko z morebitno zmago zapletli boj za četrto mesto.
  • 25.04.2022 | Prva liga Telemach
    Celjani napolnili mrežo Aluminija
    Nogometaši Celja so v 32. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Kidričevem premagali Aluminij s 6:0 (4:0).
  • 22.04.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Aluminij - Celje
    Spored tokratnega kroga zaključuje štajerski obračun. Bo pripadel Aluminiju ali Celju?