07.07.2021 | Prva liga Telemach
Celjani napolnili mrežo Hajduka

Celjani so na tretji pripravljalni tekmi napolnili mrežo splitskega Hajduka, v dresu katerega je zaigral tudi Jan Mlakar. Z dvema evrogoloma se je izkazal novi celjski napadalec Žan Medved.

Prvi polčas pred 750 gledalci ni postregel z zadetki, čeprav je Mlakar zapretil že v uvodni minuti srečanja. Gostitelji so bili v prvem delu srečanja nevarni preko protinapadov. Šalja je v drugem polčasu v igro poslal tudi Žana Medveda. Posojeni član Slovana se je v 52. minuti izkazal z mojstrskih zadetkom, z diagonalnim udarcem z roba kazenskega prostora je matiral Posavca. Dobrih 20 minut kasneje je Medved udaril še drugič, po hitrem napadu Celja je z močnim udarcem zadel z 22 metrov. Zmago grofov je minuto pred koncem tekme potrdil še en rezervist, Amadej Brecl.

CELJE - HAJDUK 3:0 (0:0)

Strelca: Medved (52', 73'), Brecl (89')
Celje - začetna enajsterica: Rozman (46' Raduha), Kadušić, Mittendorfer (65' Flis), Zletel (80' Burin), Kerin (75' Brecl), Šporn, Begić (46' Rorič), Vrbanec (75' Novak), Kuzmanović (75' Koritnik), Sokler (46' Medved, (80' Žižek), Božić. Trener: Agron Šalja.