Domžale boljše od Aluminija

Prvoligaši vstopajo v zadnji teden priprav na nadaljevanje Prve lige Telekom Slovenije. Kidričani in Domžalčani so se danes pomerili med seboj, tesne zmage pa so se veselili v taboru rumenih.

Edini zadetek v 115 minut dolgem srečanju je dosegel Nikola Vujadinović. Srb z bolgarskim potnim listom je bil v 19. minuti najvišji po kotu Senijada Ibričića.

Nekaj priložnosti so si pripravili tudi domači nogometaši, a so bili varovanci trenerja Gruborja premalo zbrani v zaključku akcij.

ALUMINIJ - DOMŽALE 0:1

Strelec: Vujadinović (19')
Aluminij: Kovačić, Kontek, Jakšić, Pečnik, Matjašič, Vrbanec, Čermak, Ploj, Šaka, Živković, Pantalon. Igrali so še: Janžekovič, G. Pečnik, Marinšek, Petek, Flakus Bosilj, Grajfoner, Majcen, Horvat, Vrdoljak, Jauk, Mesarič, Klepač. Trener: Slobodan Grubor.
Domžale: Mulalić, Pišek, Ibričić, Vujadinović, Fink, Karić Šoštarič, Podlogar, Jakupović, Ilić, Sikimić, Husmani. Igrali so še: Sorčan, Žinič, Vuklišević, Dohyun, Mavretič, Kait, Saitoski, Vrhovnik, Makovec, Kolobarić, Markuš, Svetlin. Trener: Andrej Razdrh.

• 16.03.2024 | Prva liga Telemach
    Domžalčani do pomembne zmage
    Nogometaši Domžal so v 27. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij z 2:0 (1:0).
  • 15.03.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Aluminij
    Domžalska kriza je sredi tedna dobila nove razsežnosti, Aluminij pa je po porazu proti Rogaški zdrsnil na deveto mesto. Kakšen bo položaj na lestvici po sobotni tekmi?
  • 06.12.2023 | Prva liga Telemach
    Visok poraz Aluminija proti Domžalam
    Nogometaši Aluminija so v 18. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Domžalam z 0:5 (0:2).
  • 04.12.2023 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Aluminij - Domžale
    Tudi Kidričani so minuli konec tedna zaradi vremenskih nevšečnosti ostali brez tekme, v 18. krogu Prve lige Telemach pa bodo gostili Domžale, ki lovijo četrto zmago v nizu.
  • 22.09.2023 | Prva liga Telemach
    Tri točke Domžal proti Aluminiju
  • 20.09.2023 | Prva liga Telemach
    Mesto ob Kamniški Bistrici gosti obračun spodnjega dela lestvice. Kdo se bo izkopal iz rezultatske krize?
  • 11.06.2023 | Prva liga Telemach
    Iz Kidričevega v Domžale
    Ob Kamniško Bistrico se seli še en mladi nogometaš. Lukas Hempt je po izteku pogodbe zapustil Aluminij, z Domžalami pa je sklenil pogodbo do konca sezone 2025/26. Leta 2005 rojeni osrednji branilec se bo članski ekipi pridružil na poletnih pripravah.
  • 01.05.2022 | Prva liga Telemach
    Preobrat Domžal za zmago nad Aluminijem
    Nogometaši Domžal so v 33. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij s 3:1 (2:1).
  • 28.04.2022 | Prva liga Telemach
    Aluminij bo zadnji vlak za obstanek lovil ob Kamniški Bistrici. Koliko točk mu bodo prepustile Domžale?
  • 01.03.2022 | Prva liga Telemach
    V Kidričevem delitev točk
    Uvodni dvoboj zadnjega kroga druge tretjine Prve lige Telemach se je končal brez zmagovalca. Aluminij, ki je povedel z golom Marinška, je vknjižil prvo točko v nadaljevanju sezone, Domžale so po izenačenju Jakupovića podaljšale niz neporaženosti.