Domžale zapušča še trojica

Domžale bodo v nadaljevanje Prve lige Telekom Slovenije vstopile z nekoliko spremenjeno zasedbo. Pri Interju iz Zaprešića so že včeraj potrdili, da se jim je pridružil otrok rumenih Matija Rom, domžalsko vrsto pa zapuščajo tudi Rauno Sappinen, Josip Čorluka in Dino Mušija.

Omenjena trojica se je ob Kamniško Bistrico preselila poleti, a v rumenem dresu ni pustila najboljšega vtisa, kar je v izjavi za klubsko spletno stran potrdil tudi športni direktor Matej Oražem. Sappinen in Čorluka, ki se bo po vsej verjetnosti pridružil Zrinjskemu iz Mostarja, se poslavljata po sporazumni prekinitvi pogodbe, Mušija bo spomladi posojen Dobu. Na klop drugoligaša se je že preselil Dejan Djuranović, Domžalčani pa bodo "roletarjem" posodili še nekaj mladih nogometašev.

"Rauno in Josip se pri nas nista najbolje znašla. Ker želimo v drugem delu sezone priložnost za igro ponuditi tudi nekaterim našim mlajšim igralcem, pri nas ne bi bila v prvem planu, zato smo se dogovorili za sporazumno prekinitev sodelovanja. Tudi njima v prihodnje želimo vse dobro," je odločitev kluba pojasnil Oražem.

Tekst: PDo
Foto: m24.si

 

SORODNE NOVICE

  • 11.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Domžale
    Osmi krog Prve lige Telemach bodo zaključili nogometaši Brava in Domžal. Bravo ima po sedmih krogih na svojem računu deset točk, Domžalčane pa bo iz težav reševal Tonči Žlogar.
  • 09.09.2025 | Prva liga Telemach
    Ehibe, Kahvić in Parras novi člani Domžal
    Tonči Žlogar, ki se je v začetku tedna vrnil na trenersko klop Domžal, bo lahko v nadaljevanju sezone računal še na tri nove adute.
  • 08.09.2025 | Prva liga Telemach
    Klančir nova moč Radomelj
    Patrik Klančir, ki je v uvodu sezone petkrat zaigral za Domžale, bo v nadaljevanju Prve lige Telemach nosil dres Radomlje.
  • 08.09.2025 | Prva liga Telemach
    Žlogar se vrača na klop Domžal
    Tonči Žlogar se vrača na klop Domžal, so sporočili iz rumene družine.
  • 07.09.2025 | Prva liga Telemach
    Domžalčani s trojico posojenih članov Panioniosa
    V domžalskem dresu bo v nadaljevanju sezone nastopala kar trojico posojenih članov grškega Panioniosa, so potrdili ob Kamniški Bistrici.
  • 31.08.2025 | Prva liga Telemach
    Celje ostaja stoodstotno, Domžale še naprej brez točk
    Nogometaši Celja so v 7. krogu Prve lige Telemach doma s 4:1 premagali Domžale.
  • 29.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Domžale
    Ekipa z vsemi točkami pričakuje ekipo, ki nima še niti ene. Lahko Domžale presenetijo evropsko Celje?
  • 24.08.2025 | Prva liga Telemach
    Birjukov prevzema vodenje domžalske ekipe
    Iz domžalskega tabora so sporočili, da vodenje članske ekipe rumene družine začasno prevzema Darko Birjukov.
  • 22.08.2025 | Prva liga Telemach
    Šesti poraz Domžal, Kidričani z zmago na tretjem mestu
    Nogometaši Domžal so v 6. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Aluminiju z 0:2 (0:0).
  • 21.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Aluminij
    Domžale bodo prve točke v sezoni napadale proti povratniku med elito. Komu bo pripadla petkova tekma?

DELI NA