29.07.2024 | Prva liga Telemach
Elšnik prestopil v Crveno zvezdo

Timi Max Elšnik se je po uspešnem nastopu na evropskem prvenstvu poslovil od ljubljanske Olimpije, v dresu katere je od leta 2020 odigral 158 tekem. Reprezentančni vezist bo kariero nadaljeval pri Crveni zvezdi.

"Njegova želja, da bi zapustil klub, je bila uslišana, kljub temu da je šlo za eno najtežjih odločitev. Timi Max Elšnik je po Svitu Sešlarju zdaj drugi igralec, ki je zapustil klub in v slovenskem merilu dosegel finančni preskok tako z lastnega kot klubskega vidika. Veseli nas, da bo kmalu slišal himno lige prvakov v svojem novem klubu – Crveni zvezdi. To so zagotovo sanje vsakega nogometaša. Olimpija je bila njegova odskočna deska in dano priložnost je uspešno izkoristil," je ob potrditvi selitve v Beograd dejal predsednik ljubljanskega kluba, Adam Delius.

Elšnik je z Olimpijo osvojil tri lovorike, ob 19 asistencah pa se je podpisal pod 27 zadetkov. Na 119 tekmah je zmaje na zelenico popeljal kot kapetan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Olimpija Ljubljana (@nkolimpija)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Timi Max Elsˇnik (@timielsnik)

Tekst: PDo
Foto: M24.si

SORODNE NOVICE

  • 20.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pečar popeljal Bravo do zmage na mestnem derbiju
    Nogometaši Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Bravu z 1:2 (1:2).
  • 17.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Bravo
    Ljubljanska prvoligaša bosta uvodno četrtino prvenstva zaključila z mestnim obračunom. Olimpija in Bravo sta se v prejšnji sezoni kar trikrat razšla z delitvijo točk, kdo bo boljši v sobotnem dvoboju?
  • 16.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pedro Lucas in Olimpija podaljšala pogodbo
    Pedro Lucas je sodelovanje z ljubljansko Olimpijo podaljšal do konca sezone 2026/27, skupna pot pa lahko dobi še dodatno leto nadaljevanja!
  • 13.09.2025 | Prva liga Telemach
    Radomljani po preobratu boljši od Olimpije
    Olimpija je z goloma Ivana Durdova in Dioga Costa dobila prvi polčas, Radomlje pa so v nadaljevanju tekme prišle do popolnega preobrata! Za slavje mlinarjev so zadeli Nikola Jojić, Jaša Martinčič in Ognjen Gnjatić.
  • 12.09.2025 | Prva liga Telemach
    Agba odslej v Izraelu
    Peter Agba se po malce več kot dveh letih poslavlja od zelenic Prve lige Telemach, nogometno pot bo nadaljeval v Izraelu!
  • 11.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Olimpija
    Prvo dejanje nadaljevanja sezone se bo odvilo ob Kamniški Bistrici, kjer Radomljani gostijo Olimpijo. Kdo bo boljši?
  • 31.08.2025 | Prva liga Telemach
    Slovenski derbi Olimpiji
    Nogometaši Olimpije so v 7. krogu Prve lige Telemach premagali Maribor z 1:0 (1:0).
  • 31.08.2025 | Prva liga Telemach
    Kurtić oblekel dres Olimpije
    Jasmin Kurtić se bo po skoraj desetletju in pol igranja v tujini znova dokazoval na igriščih Prve lige Telemach. Nekdanji reprezentant Slovenije je postal član Olimpije.
  • 29.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Maribor
    Olimpija po izpadu iz Evrope pričakuje Maribor, ki je pod taktirko Radovana Karanovića visoko premagal Radomlje. Kako se bo razpletel slovenski derbi?
  • 24.08.2025 | Prva liga Telemach
    Primorje do prve točke po štirih porazih, Olimpija znova razočarala
    Nogometaši Primorja in Olimpije so se v 6. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).

DELI NA