20.09.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 10. kroga Prve lige Telemach

Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.

A post shared by Prva liga Telemach (@prvaligasi)

Tekst: NZS

• 01.12.2022 | Prva liga Telemach
    Brez golov na derbiju
    Nogometaši Olimpije in Celja so v tekmi 18. kroga lige Telemach igrali neodločeno 0:0.
  • 30.11.2022 | Prva liga Telemach
    Koper in Mura brez zadetkov
    Nogometaši Kopra in Mure so v tekmi 18. kroga Prve lige Telemach igrali neodločeno 0:0.
    Slavje Domžal proti Radomljam
    Nogometaši Domžal so v tekmi 18. kroga Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje z 2:0 (0:0).
  • 29.11.2022 | Prva liga Telemach
    Maribor zanesljivo do zmage proti Bravu
    Nogometaši Maribora so v tekmi 18. kroga Prve lige Telemach premagali Bravo s 3:0 (3:0).
    Primorski dvoboj brez zmagovalca
    Nogometaši Gorice in Tabora Sežane so se v tekmi 18. kroga Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).
    Pred tekmo: Olimpija - Celje
    Zadnji krog druge četrtine prvenstva bo sklenil spopad vodilne Olimpije in drugega Celja. Kako bo obarvan četrtkov večer?
  • 28.11.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Koper - Mura
    V dvoboju zgornjega dela lestvice se bosta pomerila Koper in Mura. Kdo bo boljši?
    Pred tekmo: Radomlje - Domžale
    Sredin spored odpira občinski derbi. Radomlje »doma« pričakujejo Domžale, ekipi pa se v zaključek jesenskega dela spuščata z različnima popotnicama.
    Pred tekmo: Maribor - Bravo
    Ljudski vrt bo pred zimskim premorom gostil kar tri tekme, Mariborčani se bodo od novembra poslovili z dvobojem proti Bravu. Ljubljančani za Štajerci zaostajajo za tri točke, kakšna bo razlika po obračunu?
    Pred tekmo: Gorica - Tabor
    Prva liga Telemach se po novembrskem premoru nadaljuje z zadnjim krogom druge četrtine prvenstva. S primorskim obračunom ga bosta odprla Gorica in Tabor, ki sta z 11 točkami na dnu lestvice.