13.09.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 9. kroga Prve lige Telemach

Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.

A post shared by Prva liga Telemach (@prvaligasi)

Tekst: NZS

• 08.12.2022 | Prva liga Telemach
    Brez zadetkov med Olimpijo in Muro
    Nogometaši Olimpije in Mure so v tekmi 19. kroga Prve lige Telemach igrali neodločeno 0:0.
  • 07.12.2022 | Prva liga Telemach
    Zmaga Domžal v zaključku tekme
    Nogometaši Domžal so v 19. krogu Prve lige Telemach premagali Celje z 2:1 (0:0).
    Koper do visoke zmage
    Nogometaši Kopra so v 19. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano s 5:1 (2:0).
  • 06.12.2022 | Prva liga Telemach
    Sedmica Maribora proti Radomljam
    Nogometaši Maribora so v 19. krogu Prve lige Telemach doma premagali Radomlje s 7:0 (4:0).
    Brez golov med Gorico in Bravom
    Nogometaši Gorice in Brava so v 19. krogu Prve lige Telekom igrali neodločeno 0:0.
  • 05.12.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Mura
    V Stožicah bo odigrano zadnje dejanje uvodnega kroga druge polovice Prve lige Telemach. Vodilna Olimpija gosti tretjo Muro. Črno-beli po preboju med prvoligaše v Ljubljani še niso ugnali zmajev.
    Pred tekmo: Domžale - Celje
    Domžale so drugo četrtino prvenstva zaključile z zmago v občinskem derbiju, ravbarje pa v sredo čaka obračun z bivšim klubom Simona Rožmana. Celje je po Kopru remiziralo še z Olimpijo.
    Pred tekmo: Koper - Tabor
    Koper je z remijem na tekmi z Muro podaljšal niz brez zmage, prvo polovico prvenstva pa je s točko v Novi Gorici zaključil tudi Tabor. Komu bo pripadel primorski spopad na Bonifiki?
  • 04.12.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Radomlje
    Vse boljši Mariborčani pričakujejo Radomlje, ki ne najdejo in ne najdejo izhoda iz rezultatske krize.
    Pred tekmo: Gorica - Bravo
    Prvi obračun kroga znova gosti novogoriški športni park. Kako se bo končalo tokrat?