05.07.2025 | Prva liga Telemach
Kerin prvi poletni novinec Brava

Osemnajstletni Mark Kerin je prvi poletni novinec v ekipi Brava. Mladi branilec se v Ljubljano seli iz mladinskega pogona zagrebškega Dinama, s Šiškarji pa je podpisal enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja.

"Izkušnja v Zagrebu je bila sijajna, ampak vselej je čudovito, ko se vrneš domov. V Ljubljano prihajam s ciljem, da začnem igrati članski nogomet. Mislim, da je Bravo odlična izbira za moj nogometni razvoj," je za spletno stran kluba dejal mladi Brežičan, ki se je sicer že kot 14-letnik preselil v hrvaško prestolnico. 

"Tudi z novo sezono se pri naši filozofiji ne spreminjajo zadeve. Želimo nuditi priložnost mladim, talentiran, slovenskim igralcem z razvojnim potencialom. Mark Kerin predstavlja vse od naštetega. Prepričani smo, da mu prehod iz mladinske v člansko konkurenco ne bo predstavljal večjih težav," je dobrodošlico branilcu izrekel športni direktor Dejan Močnik.

Član mlajših reprezentančnih selekcij v dresu Brava stopa po stopinjah starejšega bratranca Luke Kerina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Bravo (@nk.bravo)

Tekst: PDo
Foto: NK Bravo

SORODNE NOVICE

  • 14.09.2025 | Prva liga Telemach
    Domžale do prve točke sezone
    Nogometaši Brava in Domžal so se v 8. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 11.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Domžale
    Osmi krog Prve lige Telemach bodo zaključili nogometaši Brava in Domžal. Bravo ima po sedmih krogih na svojem računu deset točk, Domžalčane pa bo iz težav reševal Tonči Žlogar.
  • 30.08.2025 | Prva liga Telemach
    Bravo naluknjal radomeljsko mrežo
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v tekmi 7. kroga Prve lige Telemach izgubili proti Bravu Big Bang z 0:6 (0:3).
  • 28.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Bravo
    V petek bodo sedmi krog odprli Kidričani in Koprčani, z edino sobotno tekmo ga bodo nadaljevali nogometaši Radomelj in Brava. Kdo se bo pobral po visokem porazu v prejšnjem krogu?
  • 24.08.2025 | Prva liga Telemach
    Celjani z novo petardo v Stožicah
    Celjani so tudi na drugem poletnem gostovanju v Stožicah zabili pet zadetkov!
  • 21.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Celje
    Šesti krog Prve lige Telemach bodo zaključili nogometaši Brava in Celja. Grofje na petih preizkušnjah še niso oddali točke, Šiškarji pa so jim v minuli sezoni dvakrat prekrižali načrte.
  • 21.08.2025 | Prva liga Telemach
    Bistrić posojen Bravu
    Dvaindvajsetletni Admir Bristrić bo do konca sezone kot posojeni član Olimpije igral za Bravo!
  • 16.08.2025 | Prva liga Telemach
    Maribor zapravil dva gola prednosti, Bravo do točke v sodnikovem podaljšku
    ometaši Maribora in Brava Big Banga so se v 5. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločnim izidom 3:3 (0:1).
  • 15.08.2025 | Prva liga Telemach
    Iz Brava v Celje
    Matej Poplatnik se iz Brava seli v Celje! Triintridesetletni napadalec je s Celjani podpisal pogodbo do konca sezone 2025/26.
  • 14.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Bravo
    Maribor bo skušal uspeh v mestu burje nadgraditi proti Bravu, ki je nekoliko presenetljivo klonil na tekmi z Aluminijem.

DELI NA