Kidričani so si izposodili Mujana

Oskar Drobne bo lahko v nadaljevanju sezone računal na novo orožje. Domžalčani so v Kidričevo poslali Tončija Mujana, ki bo v rdečem dresu s statusom posojenega člana rumenih igral do konca letošnje sezone.

"Ekipa je dobra. Menim, da je bistveno boljša od tega kar kaže lestvica. Govoril sem s trenerjem in športnim direktorjem in prišel do ugotovitve, da je prihod v Aluminij za mene in mojo kariero trenutno najboljša izbira. Upam, da se čim prej vrnem na pot, na kateri sem v slovenskem nogometu že bil, da s svojimi potezami, asistencami, zadetki pomagati Aluminiju v boju za obstanek," pravi novinec v slačilnici Aluminija.

Dalmatinec se v letošnji sezoni ni naigral, na skupno devetih tekmah je vknjižil 280 minut igre, v statistiko pa je vpisal dva zadetka. Krilni nogometaš v Kidričevo prinaša pomembne izkušenje. Nekdanji član Hajduka, Deportiva, Zadra, Krškega in Ümraniyeporja je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral 104 tekme. Ob 12 zadetkih se lahko pohvali še s 16 asistencami.

Mujan je po Dohyunu Kimu še drugi član domžalskega prvoligaša, ki so ga dvakratni državni prvaki v letošnji sezoni posodili Aluminiju.

A post shared by NK Aluminij (@nk_aluminij)