Lendava ostaja trdnjava
Nafta je v 21. krogu Prve Lige Telekom Slovenije premagala Primorje z 2:0.

Pred začetkom tekme so z minuto molka počastili spomin na preminulega dolgoletnega nogometaša Nafte Milana Hozjana.

Prvi polčas je minil dokaj mirno. Pri domačih sta poskusila Brezovački in novinec Pekić, Nafta pa je proti koncu prvega polčasa še bolj pritisnila. Najprej sta bila neuspešna Bogdanović in Lo Duca, nato pa je Pekić prav ob koncu izkoristil lepom podajo Lo Duce in zatresel mrežo.

Po odmoru je Selimi za goste zgrešil iz neposredne bližine, Nafta pa je že vodila z 2:0, ko je Dodleku mojstrsko izvedel volej in še drugič zatresel mrežo Primorja. Še naprej so imeli pobudo domači, a Pekič, Gerenčer in Vassiljev z vratnico niso več uspeli premagati nasprotnega vratarja. Primorje je bilo dvakrat blizu zadetku, to pa je bilo tudi vse, kar je v 2. polčasu pokazalo v Lendavi. Ta tako še naprej ostaja neosvojena trdnjava.