Panadić ni več trener Rudarja

V najboljšem primeru bi lahko prvoligaški nogomet znova spremljali konec maja, Rudar pa se bo v boj za obstanek v Prvi ligi Telekom Slovenije podal z novim trenerjem. Andrej Panadić se je z vodstvom kluba dogovoril za prekinitev sodelovanja.

Hrvat velenjske ekipe ni uspel popeljati do ligaške zmage, knapi pa so z desetimi točkami priklenjeni na dno lestvice. Panadić se je v Velenje preselil jeseni, 51-letni strokovnjak pa je Velenjačne vodil na 11 preizkušnjah. Moštvo bo do nadaljnjega vodil dosedanji pomočnik Dominik Beršnjak.

Zagrebčan je oktobra nasledil Nikolo Jaroša, knape pa sta v letošnji sezoni vodila še Almir Sulejmanović in Jani Žilnik.

?| Andrej Panadić ni več trener Knapov! Nk Rudar Velenje in Andrej Panadić sta se dogovorila za sporazumno prekinitev pogodbe. Do nadaljnega bo ekipo vodil dosedanji pomočnik Domen Beršnjak. ?? _____________ #srecnorudar

A post shared by NK Rudar Velenje (@nkrudarvelenje) on

• 04.07.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar ne more do zmage
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v 31. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 1:3 (1:2).
  • 02.07.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Aluminij
    Rudar je z ničlo proti Triglavu zapečatil svojo usodo. Velenjčani se selijo med drugoligaše, a knapi obljubljajo, da se v zadnjih šestih krogih ne bodo predali v lovu na prvo zmago. Naslednji tekmec je Aluminij.
  • 27.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pomembna zmaga Triglava v Velenju
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v današnji tekmi 30. kroga Prve lige Telekom Slovenije na domačem igrišču izgubili proti kranjskemu Triglavu z 0:1 (0:1).
  • 25.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Triglav
    PLTS se nadaljuje s tekmami 30. kroga, ki ga bosta v Šaleški dolini odprli zadnjeuvrščeni ekipi prvenstva. Rudar na štirih tekmah po vrnitvi na igrišča še ni osvojil točke, Triglav je po nizu brez zmage zdrsnil na deveto mesto.
  • 21.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor doma zanesljiv proti Rudarju
    Nogometaši Maribora so v tekmi 29. kroga prve lige Telekom Slovenije premagali Rudar s 3:0 (1:0).
  • 19.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Maribor - Rudar
    Maribor pod taktirko Sergeja Jakirovića še ni oddal točke, s preobratom in zmago v Kranju pa se je povsem približal vrhu PLTS. V nedeljo v Ljudski vrt prihaja zadnji Rudar, ki še vedno ne pozna zmage.
  • 17.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani slavili v Velenju
    Nogometaši Domžal so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Velenju premagali domači Rudar s 3:2 (1:0).
  • 15.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Domžale
    Rudar v zadnjo četrtino PLTS vstopa še brez zmage na svojem računu, v Šaleško dolino pa v sredo prihajajo Domžale. Rumeni se bodo na velenjski zelenici predstavili z novim trenerjem.
  • 13.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo uspešen v Velenju
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanskemu Bravu z 1:3 (0:3).
  • 11.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Bravo
    Velenjčani so v knežjem mestu pustili pozitiven pečat, a to ni bilo dovolj niti za točko. Bolje so se odrezali nogometaši Brava, ki so z zmago proti Triglavu nadaljevali uspešen niz v nadaljevanju PLTS.