23.01.2024 | Prva liga Telemach
Radomljani do nove zmage

Radomljani so priprave v hrvaški Istri zaključili še s tretjo zmago, ugnali so Makedonijo GP, Domžalčani pa so izgubili s Slaskom, vodilno ekipo poljskega prvenstva.

Nogometaši Radomelj so odigrali še tretjo tekmo v petih dneh, po Orijentu in Istri 1961 pa so bili boljši še od Makedonije GP. Za zmago mlinarjev sta zadela Caio Da Cruz in Madžid Šošić.

Domžalčani se prav tako nahajajo v hrvaški Istri, v Umagu so se srečali s Slaskom. Vodilna ekipa poljske lige je po enajstmetrovki v končnici tekme slavila z 2:1. Slask je z avtogolom Lukasa Hempta povedel v osmi minuti, Luka Topalović pa je izenačil deset minut pred odmorom. V 81. minuti je z bele točke zadel Karol Borys.

DOMŽALE - SLASK WROCLAC 1:2 (1:1)

Strelci: Hempt (8'/AG), Borys (81'/11m); Topalović (35').
Domžale: Tratnik, Mutavčić, Markuš, Topalović, Offenbacher, Kolobarić, Stuparević, Perc, Pišek, Hempt, Bobarić. Igrali so še: Matičič, Klemenčič, Karahodžić Dovžan, Hodžić, Đapo, Krupić, Zabukovnik, Štefanec, Brecl, Tolić, Husmani. Trener: Dušan Kosić.

KALCER RADOMLJE - MAKEDONIJA GP 2:0

Strelca: Cruz, Šošić.

• 25.10.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Celje
    Radomlje po treh zaporednih zmagah napadajo prvoligaški rekord kluba, a mlinarje v 13. krogu Prve lige Telemach čaka razigrano Celje, ki je v četrtek s petimi zadetki slavilo zgodovinsko evropsko zmago.
  • 21.10.2024 | Prva liga Telemach
    Radomlje do velike zmage proti Domžalam
    Nogometaši Domžal so v 12. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kalcerju Radomljam z 1:4 (1:3).
  • 17.10.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Radomlje
    Dvanajsti krog Prve lige Telemach bodo z občinskim derbijem sklenili nogometaši Domžal in Radomelj. Pred tedni so se zmage veselili mlinarji, kdo bo boljši v nedeljskem večeru?
  • 12.10.2024 | Prva liga Telemach
    Radomlje v izdihljajih do treh točk
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj so na zaostali tekmi 9. kroga Prve lige Telemach premagali Primorje z 1:0 (0:0).
  • 10.10.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Primorje - Radomlje
    Nogometaši Primorja in Radomelj bodo aktivni tudi med reprezentančnim premorom, v soboto bodo odigrali zaostalo srečanje devetega kroga Prve lige Telemach.
  • 05.10.2024 | Prva liga Telemach
    Radomljani do pomembne zmage
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 11. krogu Prve lige Telemach v Domžalah premagali Nafto 1903 z 2:0 (1:0).
  • 03.10.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Nafta 1903
    Enajsti krog Prve lige Telemach, ki bo zadnji pred oktobrskim reprezentančnim premorom, bodo odprli nogometaši Radomelj in Nafte 1903. Kdo se bo veselil bo Kamniški Bistrici?
  • 29.09.2024 | Prva liga Telemach
    Koprčani do zmage v finišu tekme
    Nogometaši Kopra so v 10. krogu Prve lige Telemach premagali Radomlje z 1:0 (0:0).
  • 27.09.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Koper - Radomlje
    Nedeljsko popoldne bo zaznamoval dvoboj Kopra in Radomelj. Kdo bo boljši?
  • 14.09.2024 | Prva liga Telemach
    Olimpija v drugem polčasu strla odpor Radomelj
    Nogometaši Kalcer Radomelj so v 8. krogu Prve lige Telemach v Domžalah izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 0:2 (0:0).