07.02.2024 | Prva liga Telemach
Rozman še eno sezono v golu Celja

Matjaž Rozman je podaljšal sodelovanje s celjskim prvoligašem. Vratar, ki je v začetku januarja dopolnil 37 let, bo gol vodilne ekipe Prve lige Telemach branil tudi v sezoni 2024/25.

Izkušeni čuvaj mreže se je Celju pridružil sredi leta 2016, v sezoni 2019/20 pa je grofom pomagal do prvega naslova državnih prvakov. Še dvakrat je bil pokalni prvak z ljubljanskim Interblockom.

Rozman je člansko kariero pričel pri Aluminiju, po epizodi pri Interblocku pa se je preizkusil pri nemškem Greuther Fürthu. Leta 2012 se je pridružil velenjskemu Rudarju, v sezono 2015/16 pa je preživel pri Slavenu iz Koprivnice.

Rozman je doslej v Prvi ligi Telemach odigral 329 tekem, jeseni je med vratnicama stal na 12 ligaških tekmah. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Celje (@nkcelje)

Tekst: PDo
Foto: M24.si

SORODNE NOVICE

  • 25.07.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Radomlje
    Celje bo želelo uspeh s štajerskega derbija nadgraditi v nedeljo, ko v goste prihajajo Radomlje. Na drugi strani se morajo mlinarji odkupiti za poraz proti kidričevskemu novincu. Lahko presenetijo domačine?
  • 23.07.2025 | Prva liga Telemach
    Nigerijski reprezentant oblekel celjski dres
    Grofom se je po sklenitvi triletnega sodelovanja pridružil defenzivni vezist Papa Daniel.
  • 20.07.2025 | Prva liga Telemach
    Maribor povedel, na koncu veselje Celjanov
    Celje je po preobratu slavilo v prvem štajerskem derbiju sezone! Maribor je z golom Orpheja Mbine dobil prvi polčas, za slavje grofov pa sta zadela Mario Kvesić in Juanjo Nieto.
  • 17.07.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Celje
    V Ljudskem vrtu se bosta v štajerskem derbiju spopadla konkurenta za sam vrh lestvice. Maribor bo pod vodstvom novega trenerja Tuğberka Tanrıvermişa gosti močno spremenjeno Celje.
  • 12.07.2025 | Prva liga Telemach
    Rozman znova v Kidričevem
    Matjaž Rozman se je po devetih sezonah poslovil od Celja in znova oblekel dres Aluminija. Osemintridesetletni vratar je podpisal enoletno pogodbo.
  • 02.07.2025 | Prva liga Telemach
    Josifov podaljšal, Hrka novi član Celja
    Celjani nadaljujejo s kadrovanjem pred začetkom sezone 2025/26. Zgodbo z grofi je za eno leto podaljšal Nikita Josifov, novinec v zasedbi Alberta Riera pa je Darko Hrka. 
  • 01.07.2025 | Prva liga Telemach
    Kotnik oblekel dres Celja
    Andrej Kotnik se vrača na igrišča Prve lige Telemach, v prihajajoči sezoni bo nosil dres Celja! Primorec se v Slovenijo vrača po epizodi na Kitajskem, enoletni dogovor z grofi pa ima možnost dodatnega podaljšanja.
  • 01.07.2025 | Prva liga Telemach
    Laci prekinil profesionalno kariero, Fazanerijo zapustila tudi Pišek in Šumenjak
    Žiga Laci se začasno umika iz profesionalnega nogometa. Branilec je odločitev sprejel po težavah s poškodbami, ki ga spremljajo zadnjih nekaj let, so potrdili v Fazaneriji, ki jo zapuščata tudi Jošt Pišek in Vid Šumenjak.
  • 30.06.2025 | Prva liga Telemach
    Leban novi vratar Celja
    Mladi reprezentant Slovenije Žan Luk Leban je novi član Celja! Dvaindvajsetletni vratar se med grofe seli iz Evertona, s Celjani pa je podpisal dveletno pogodbo.
  • 27.06.2025 | Prva liga Telemach
    Ajhmajer oblekel dres Mure
    Nejc Ajhmajer se iz Celja seli v Mursko Soboto. Dvaindvajsetletni bočni branilec, ki je v končani sezoni okreval po zahtevni poškodbi kolena, je s črno-belimi podpisal dveletno pogodbo.

DELI NA