01.03.2023 | Prva liga Telemach
Saitoski in Topalović podaljšala z Domžalami

Emir Saitoski in Luka Topalović sta podaljšala zvestobo Domžalam. Saitoski bo rumeni dres nosil do konca sezone 2024/25, pogodba Topalovića pa poteče s koncem februarja 2026. 

"Na mladih svet stoji! To smo v NK Domžale že večkrat povedali. Temu bo tako tudi v prihodnje. Emir in Luka sta dolgo časa z nami. V mlajših selekcijah pa tudi v članskem moštvu sta pokazala, česa sta sposobna in želimo ju imeti ob sebi. Radi razvijamo mlade nogometaše, jim pomagamo priti na ustrezno raven in jih tako pripravimo na večje izzive. Vemo, da to zahteva ogromno dela, predvsem potrpljenja, a verjamem v uspešno zgodbo. Prav zaradi tega smo se tudi odločili za podaljšanje sodelovanja z obema, je pa to obenem sporočilo vsem ostalim mladim igralcem, da jih skrbno spremljamo," je po podpisu pogodb dejal športni direktor Senijad Ibričić.

Devetnajstletni Saitoski, ki je doslej za člansko ekipo zaigral že na 31 tekmah Prve lige Telemach, je poudaril, da želi upravičiti zaupanje: "Vesel sem nove pogodbe! Tukaj se počutim zares izvrstno. Klub se posveča delu z mladimi, kar je naravnost idealno zame in ostale mlade nogometaše. Zagotovo želim upravičiti zaupanje. Prikazati čim več dobrih predstav in ekipi pomagati do pozitivnih rezultatov. Prehod iz mladincev v člane je bil zahteven, a uspešen. Sem šele na začetku kariere in pred mano je še veliko dela, izzivov, ki pa se jih veselim."

"V Domžale sem prišel z željo po napredku in to mi uspeva. Klub skrbi za pravi razvoj, nova pogodba je le pokazatelj, da sem na pravi poti. V čast mi je kot kadet igrati za mladince in trenirati s člani. Upam, da bom še naprej pravi, saj imam velike ambicije. Najprej se vsekakor dokončno želim uveljaviti v mladinskem pogonu, kasneje preiti v prvo ekipo Domžal, nato bomo razmišljali o naslednjih korakih," pa je priznal Topalović, ki je že pred 17. rojstnim dnevom vpisal štiri prvoligaške nastope.

Domžalčani so pozimi še nekoliko pomladili ekipo in ji priključili še nekaj mladih upov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Domzˇale (@nkdomzale)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Domzˇale (@nkdomzale)

Tekst: PDo
Foto: M24.si

SORODNE NOVICE

  • 15.10.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Radomlje
    Zadnjih pet občinskih derbijev je pripadlo Radomljam, kako se bo razpletel šesti?
  • 04.10.2025 | Prva liga Telemach
    Maribor ob debiju trenerja Dudića ugnal Domžale
    Feđa Dudić se je na klopi Maribora predstavil z zmago na tekmi proti Domžalam! Že v prvem polčasu sta domžalsko mrežo zatresla Jan Repas in Omar Rekik, v končnici tekme je v polno meril še Orphe Mbina.
  • 02.10.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Domžale
    Tudi v Mariboru te dni sledijo splošnemu trendu trenerskih rošad. Feđa Dudić se bo navijačem predstavil na sobotni tekmi z Domžalami, ki so v prejšnjem krogu prišle do prve zmage v sezoni.
  • 27.09.2025 | Prva liga Telemach
    Domžalčani prekinili zmagovalni post
    V taboru Domžal se veselijo prve zmage v letošnjem prvenstvu! Dvoboj s Primorjem je bil odločen v 27. minuti, ko je Gašper Petek po predložku Luke Kambiča zatresel lastno mrežo.
  • 25.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Primorje
    Primorje je imelo prejšnji konec tedna v rokah celjski skalp, a so grofje nato izpeljali preobrat. Četa Milana Anđelkovića se bo pobirala proti Domžalam, ki letos ostajajo pri eni točki.
  • 20.09.2025 | Prva liga Telemach
    Koper domov s polnim izkupičkon
    Nogometaši Domžal so v 9. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 1:3 (1:1).
  • 18.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Koper
    Koper se bo po grenkem remiju s Celjem in nepričakovanem izpadu iz pokalnega tekmovanja pobiral proti Domžalam, ki so pretekli konec tedna prišle do prve točke.
  • 16.09.2025 | Prva liga Telemach
    Domžalčani z dvema novincema
    Domžalčani so predstavili še dva novinca. Rumeni družini sta se pridružila 21-letni Luka Lukanić in sedem let starejši Denis Bošnjak, ki sta povečala nabor imen na sredini igrišča.
  • 14.09.2025 | Prva liga Telemach
    Domžale do prve točke sezone
    Nogometaši Brava in Domžal so se v 8. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 11.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Domžale
    Osmi krog Prve lige Telemach bodo zaključili nogometaši Brava in Domžal. Bravo ima po sedmih krogih na svojem računu deset točk, Domžalčane pa bo iz težav reševal Tonči Žlogar.

DELI NA