Sosedski dvoboj ni dal zmagovalca

Radomljani in Domžalčani so po pričetku priprav odigrali prvo preizkušnjo. Sosedski spopad v Radomljah ni dal zmagovalca, srečanje se je končalo z izidom 1:1.

Četa Dejana Djuranovića je domačo mrežo načela v šesti minuti tekme. Akcijo je pričel Repas, po globinski podaji Jakupovića pa se je v kazenskem prostoru domačih dobro znašel Dario Kolobarić. Domžalčani so prvi polčas dobili z golom prednosti, gostitelji pa so izenačili četrt ure pred koncem tekme. Kregar je po prodoru zadel vratnico, nato pa je bil z bližine natančen mladi Andrej Pogačar.

KALCER RADOMLJE - DOMŽALE 1:1 (0:1)

Strelca: Kolobarić (6'), Pogačar (74')
Radomlje: Fermišek, Jazbec, Guček, Vuco, Zabukovnik, Sidy, Blaić, Cerar, Primc, Mohamed, Jarović. Drugi polčas: Cerar, Adrović, Petek, Rauter, Pišek, Nuhanović, Pogačar, Kregar, Fortuna, Kmetič, Varga. Trener: Rok Hanžič.
Domžale: Mulalić, Žinič, Pišek, Klemenčič, Kolobarić, Ibričić, Repas, Šoštarič Karić, Podlogar, Dajčman, Jakupović. Drugi polčas: Mihelak, Vuklišević, Kim, Mavretič, Svetlin, Adamov, Saitoski, Hodžić, Markuš, Černe, Vuk, Saitoski, Ostojić. Trener: Dejan Djuranović.